Gorące wiadomości ze zlotu w Sulejowie!!!! - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No fakt,miasto już działaale województwa nadal ustawic dobrze sie chyba nie dachyba ze w małopolskim jakis Budapest nowy otworzyli
Pzdr Grzesiek
  
 
Cytat:
2003-04-29 18:19:55, kacper97_Warszawa pisze:
Miły teraz dobrze ??


Jasne, ale kombinujecie. Nie lepiej by było po prostu jakiś "honorowy klubowicz" czy coś? Najprościej jakby się dało?
No ale dobra jak już jest tak to niech będzie, po co zajmować się bzdurami, więc już nie zawracajmy se tym głowy.
  
 
Cytat:
2003-04-28 11:07:30, Mariusznia pisze:
Cytat:
2003-04-27 12:58:05, Michal_Sedziszow pisze:
Właśnie wruciłem ze Zlotu.Przyjechałem tak wcześnie bo jak wstałem rano okazało się że nikogo już nie ma. Nie byłem poinformowany o której będzie wyjazd na lotnisko a nie wiedziałem jak dojechać.



Ale number...


Qrde Michal! Mogles wszak zadzwonic, to bym po ciebie wyjechal. Termin wyjazdu byl wielokrotnie oglaszany w sobote.
Jasiu
  
 
No to może Michał tak dał gazu,ze nie mógł wstac?????
 
 
Heheh,z tego co czytałem to było czym dawać tego "gazu"
Pzdr Grzesiek
  
 
ja tam byłem pewny że Michał, podobnie jak we wrześniu, pojechał wcześniej do domciu...
  
 
Już Góral mi uświadamiał jak to sie mogło stać że niewiedziałem.
Na oficjalnym rozpoczęciu nie byłem bo załatwiałem wtedy zakwaterowanie,a ani na ognisku czy na świetlicy nie słyszałem nic o której mamy tam jechać.
No takie miałem wkórwienie jak wyszłem a tam normalnie stoi tylko łada Magika a reszta wyparowała
Nie wpadłem że ktoś mógłby być na tyle uprzejmy żeby po mnie wyjechać.
Trudno teraz to mogę sobie gdybać ale przykro mi się robi jak oglądam zdjęcia z lotniska

PS. Po Zlocie stwierdzam że musze zwiększyć zapasy gazu na next zlot bo jakoś szybko się ulatnia
  
 
W takim razie współczucie Michał. Np. ja po prostu nie kojarzyłem jeszcze wszystkich klubowiczów i samochodów, więc nawet nie zauważyłem,że Ciebie nie ma. Szkoda, że tak wyszło.
  
 
Kij z tym,to nie pierwszy i nie ostatni Zlot.Łady narazie nie sprzedaję więc czekam cierpliwie na nastepny,ciekawe jaką datę ustalimy na następny Zlot? Mam nadzieję że jeszcze w tym roku.
  
 
Thank you for the "honorable membership" in LKP!
I've just seen it in my profile
Zoli
  
 
Hello
www.ladaclub.hu is now updated with our reports (quite long, in English) of the meeting. There are also links to LKP page photo collections.
Thanks
Zoli
  
 
Thank You Zoli !

From this relations I conclude that You have liked our meeting and I am very happy becouse of that .

Regards

Pawel
 
 
Cytat:
2003-05-01 14:15:31, Zoli pisze:
Thank you for the "honorable membership" in LKP!
I've just seen it in my profile
Zoli



Ask other Hungarian Friends which were in Sulejów to register in our club becouse we would like to make them our "honorable members" too
Unfortunatelly there is no english version of register page

bye

Konrad
  
 
Hehe zorientowałem się że w całym tym zamieszaniu zdjęć itp. zapomniałem wrzucić na stronę wyników z naszej "rajdowej" próby

oto one: 195.150.240.2/~ladaklub/wynikisul2003.html


[ wiadomość edytowana przez: Konriii dnia 2003-06-04 14:18:12 ]