Regata obrotomierz proszę o pomoc

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich fanów faicików, z moim problemem zwracam się do ludzi znających się na fiacie Regata, mianowicie mam zegary z tego samochodu i od dłuższego czasu poszukuję wiadomości na temat podłączenia obrotomierza tzn gdzie podłączyć + gdzie - a gdzie sygnał w zegarach. Poszukuję także informacji na temat przróbki obrotomierza na 2 cylindy mam nadzieję że się tak da jak np. w obrotkach od DF'a

Prosze zerknąc także na ten wątek dotyczący tej sprawy

[ wiadomość edytowana przez: pazi dnia 2006-06-14 12:50:33 ]
  
 
Mam takie same zegary a ze wczesniej nie mialem obrotka to sam doszedlem gdzie ma byc + gdzie - itd. Jak ? Odkrecilem tarcze i tam na plytce drukowanej bylo zaznaczone. A pozniej to juz po nitce do klebka i dziala
Pozdr.
  
 
No więc rozebrałem licznik zdjąłem tarczę obrotomierza oraz tasiemkę z płytki obrotomierza co ilustruje rysunek, na płytce znajdują się 3 konektory zaznaczone na rysunku:



proszę o podpowiedź co do którego konektora ma byc podpięte.
pozdrawiam.
  
 
Nie mam jak zerknac jak jest u mnie bo auto jest u mechanika.. ale moze dojdziesz po tym gdzie + a gdzie - bo to poprostu zasilanie calego licznika.. Ciezko mi jest Ci pomoc.. zostaje Ci metoda prob i bledow.. :/
  
 
To będzie raczej trudne, a nie da się gdzieś znaleźć schematu elektrycznego tego obrotomierza, tak było by najłatwiej. Wogule istnieje jakaś dokumentacja takich liczników??
  
 
nikt nie pomoże???

pozdrawiam