Po zlocie- wspomnienia i komentarze :)))

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chcę wszystkim podziękować jeszcze raz za to co stworzylisciew w Sulejowie- wspaniałą atmosferę.Naprawdę można było sie czuć jakbys my sie znali już kupę lat.mam nadzieję,że wszyscy czuli się dobrze.Przepraszam za niedociągnięcia organizacyjne i za moje niezdarne przemówienia

Na zlocie było w pewnym momencie około 50 samochodów.To było niesamowite naprawdę.Wczoraj pogoda dopisała , dziś też nie mozna było narzekać(dzięki Chio za rozłożenie namiotu) W zawodach wzięlo udział w sumie 22 dwóch zawodników.Wszystkie wyniki będą w krótce na stronie i na forum, tym razem napiszemy również sprawozdanie z tych dwóch( a dla niektórych trzech) dni.Węgrzy byli zachwyceni naszym zlotem , atmosferą i tym jak ich przyjęliśmy. Zapraszają nas na węgry na ich zlot w sierpniu.Ja jadę na 100% i myślę ,że nie pojedziemy sami z Jasiem))Naprawdę warto nie????
Jesłi chodzi o sprawy organizacyjne to wczoraj ustaliliśmy (żeby dac spokój Daemonowi),ze moderatorów będzie dwóch Konrad i Góral) więc można go o tym powiadomić.Mam nadzieję,że niedługo zaczniemy znow planowac następny zlot.)))

 
 
Moja żona właśnie policzyła krtki do głosowania - jest ich 89, czyli tyle osób wzięło udział w głosowaniu(jesłi wszyscy brali w nim udział) i oddali kartki.
Naklejki kupiło w sumie 72 osoby i te sidemdziesiąt dwa złote + 6,50 mamy jako pierwsza klubowa , wspólna kasa. Mam nadzieję,że na nastęny zlot uda mi się przygotwać puchary jako nagrody w slalomie i wyścigach.
Chcę jeszcze podziękowac panu Czechowi za ufundowanie nagród (apteczki, pompki,spinki na maskę, kompresorek), które otrzymali razem zdyplomami zwycięzcy w [poszczególnych konkurencjach.
Pan Inżynier sfinansował również orkiestrę (jednoosobową ) ,i mielismy muzykę na żywo na wczorajszym wieczorku w świetlicy.
jeszcze rtaz wielki dzięki ))

 
 
My ze swej strony dziekujemy wszystkim za mile towarzystwo i wspolnie spedzony czas. Dawno nie mielismy tak milego weekendu.

szczegolne podziekowania naleza sie Pawlowi za sprawna organizacje - mimo paru przeszkod i za wyrozumialosc wobec kierownictwa osrodka)))
Pawelku, swietna robota!

dziekujemy tez p. Czechowi za umilenie wieczoru muzyka...i za wspolne pogadchy

dziekujemy tez Milemy, za to, ze wreszcie przekonal rodzicow i sie nam objawil, oraz za to, ze nie przeholowal z browcem.)))

Jednym slowem - DZIEKI!!!!

Adas i Ilona


PS. dziekuje tez tym, ktorzy glosowali w konkursie na moja fure - natchneliscie mnie optymizmem na nastepne pol roku. Na nastepny zlot posaram sie przygotowac cos w temacie silnika...
A po 5 zlotach....hehehehe
  
 
Dziękuję- aczkolwiek w takim żywiole na pewno nie dało sie wszystkiego zrobić perfekcyjnie))
Adaś- Twoje autko jest teraz naprawdę jednym zpiękniejszych samochodów w klubie)Ty też mnie zmobilizowałes do pracy- niedługo biorę sie za swoją))
Paweł
 
 
No to adasco zdradziles ze twoja bryka wygrala w konkursie na najpiekniejszza lade - i bardzo dobrze - na mnie zrobila na zdjeciu olbrzymie wrazenie!!!!
  
 
I ja również pragne podziękować wszystkim za głosowanie na mój samochodzik
Nie spodziewałem sie tego
Nagrodę Prezesa rozpijemy na 4 Zlocie

Jeszcze raz dzięki za miłą zabawe ....
  
 
Dziękowałem już w innym wątku, ale chciałbym zauważyć, że SPECJALNE podziękowania należą się Tym Piękniejszym Połowom, które liczyły głosy, mierzyły czasy przejazdów i wykonywały inne żmudne i odpowiedzialne zajęcia...Dzięki Wielkie!!!
Oczywiście Panie Prezesie - niski ukłon w Twoją stronę!
Pozdrawiam
  
 
Niedługo pojawia sie oficjalne wyniki zawodów na pasie i wyniki wyborów na najLADniejszą LADĘ< ale juz moge powiedzieć niecierpliwym ,ze dzisiejsze zawody na pasie wygrał Polen-uzyskał najlepszy czas w klasie samary i najlepszy czas w ogóle. Gratulacje!
Pierwsze miejsce wśród klasycznych Ład zają- Barthezz z Poznania, a drugi był svero.A wsód ładzianek cywilnych w tej grupie najlepszy był LEWAR Z Gdańska))
To zwycięzcy. Wegrzy pokazali nam za to jazdę bardzo widowiskową)
Paweł
 
 
Albo formalności z zakwaterowaniem Pana Inżyniera - kto był przy tym i widział to wszystko to na pewno się śmiał (aczkolwiek oczywiście to nie Pan Inżynier dał dupy, lecz kolesina co zajmuje się kwaterami).
Adasco, może już trochę przesadziłem, bo czułem już takie dziwne uczucie, że jestem jakiś lekki i mnie zaczeło już nosić itd.
A spośród wszystkich zlotów nie mogę doczekać się za trzy lata, bo wtedy jak kasa pozwoli będę mógł przyjechać już własnym samochodem, może jakąś ładną "Dziesiątką"? Czas pokaże.
  
 
a ja jchciałem podziękkować wszystkim którzy głosowali na moją ładzinkę i dzięki którym zajęła ona 3 miejsce w wyborach.
dzięki wszystkim za obecność, wspaniałą zabawę, morze wódki i niesamowite przeżycia.
  
 
Pomyliłem się - moderatorem miał byc Kacper i Góral a nie Konrad))
Oto skutki picia ...wódki))
ma nadzieję,że mi wybaczycie
 
 
Oj Pawełku ten jabłeczny bimberek miał kopa
  
 
że nie wspomnę o białoruskiej czystej 70%
  
 
no tak ...coś mogę o tym powiedzieć
  
 
Było miło baaardzo. Kacper czy ta flaszka doczeka???
  
 
Pewnie ....jutro ją zakopie
  
 
Taaaa .Jableczny napoj wegierski byl cool ,po sprobowaniu robilo sie tak .Ja rowniez dziekuje wszystkim bylo po prostu pieknie.Pozdrawiam
  
 
Mam nadzieję,że wszyscy dotrą bezpiecznie do domciuNiektórzy juz są czekamy na reszte potwierdzeń.
najgorzej mają węgrzy, którzy pewnie są gdzieś na słowacji. Zoli powiedział mi dziś,ze jutro ma bardzo ważny egzamin i musi rano wstać o szostej. Ale bardzo chcieli przyjechać .Jeden węgier nam się zgubił i w momencie gdy zjeżdżalismy na autostradę on pojechał prosto na Bielsko Białą...czekaliśmy chwilę przed bramkami na autostradzie ale go nie było wiec pozostali węgrzy pojechali, twierdząc,że Arni da sobie radę( to ta biała 2107).Może juz jest OK.
 
 
A ja w tym miejscu chciałem pogratulować Góralowi i Kacprowi
Chłopaki powodzenia w nowej(dla Górala) roli.
Trzymajcie się panowie Trzeba będzie sie po mojej maturce spotkać koniecznie
Pzdr Grzesiek
  
 
Aha chcialem zaznaczyc w czasach slalomu ze blednie przypisano mi model .Powinno byc 2107