ZDJECIA Z SULEJOWA !!! - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
hej bartek i co z tymi zdjeciami/filmikami ????
  
 
No dobra pomału wysyłam do CIebie Konrad, ale dzisiaj będzie tylko kilka bo wysyła z domku, jutro puszcze reszte z roboty, zdjęć jest łącznie ponad 100 i 20 min filmu.
  
 
Konrad, fotki już mam
teraz muszę tylko iść do skanera. pewnie jutro u Kacpra powalczymy, bo chcę to od razu na płytkę wrzucić.
posegreguję ci, bo są tam zdjęcia ze spotów warszawskich (lutowy i marcowy... ) oraz w zasadzie reportaż z pobytu, jaki zrobiła moja lepsza połowa. jeśli oczywiście interesuje was oglądanie mojej gęby z różnymi osobistościami...
  
 
zdjecia są super, szkoda tylko ze nie było nas wcześniej, bo widać że było jeszcze duzo fajnych autek do ogladania.
z niecierpliwością czekamy na filmy.
  
 
ja tez juz mam fotki. Na razie w formacie papierzanym. Teraz czeka mnie skanowanie, co pare dni zajmie, jako, ze fotem mam ok. 80 i niektore wymagaja dodatkowej obrobki... mysle, ze jakies 50 bedzie sie nadawalo na strone...

kurcze, nie ma bata, kupiuje cyfrooffke
  
 
UWAGA !!!
Zdjęcia od Kacpra97 są osiągalne na FTP pod adresem:
ftp://213.77.151.213
login: lada
hasło: lkp
Leżą sobie w katalogu /Sulejow2003 popakowane w kawałki po 15MB. Są 3 zestawy zdjęć. Dla każdego zestawu jest wygenerowany plik .sfv zawierający sumy kontrolne plików. W tym samym katalogu jest programik FlashSfv.exe za pomocą którego możecie skontrolować poprawność ściągnięcia danych w oparciu o wygenerowane .sfv
Całość zajmuje ok. 217MB
Maksymalnie równocześnie może być zalogowanych dwóch użytkowników.
Łącze nie jest demonem prędkości, to tylko SDI, więc proszę o wyrozumiałość
Pozdro.

Widzę, że są kłopoty ze ściąganiem. Zwiększyłem ilość sesji z jednego IP do 2. Powinno pomóc.

[ wiadomość edytowana przez: perzan dnia 2003-04-30 09:42:59 ]
  
 
Dobra. wczoraj zassałem zdjęcia Drvampira i Kacpra97. Tera biore sie za te też mam w robocie sdi w dodatku dupowato skonfigurowane. Ale, jazda moze ze względu na porę znajdę się w "pierwszej dwójce"

Już ktoś siedzi. Kto sie przyzna

[ wiadomość edytowana przez: Grzegorz75 dnia 2003-04-30 08:06:17 ]
  
 
Zdjecia sa super!!! Wobec nawalu pracy dopiero teraz obejrzalem je sobie dokladnie. Jutro wysle troche swoich do Konriego, moze ktos znajdzie cos dla siebie. Mysle, ze drvampire nie bedzie mial nic przeciwko wlozeniu jego zdjecia w profil mojej nivki, bo naprawde wyszlo swietnie (a piwo wypijemy przy okazji jakiegos spotkania ).
  
 
Prośba do ściągających.
W miarę możliwości nie używajcie InternetExplorera do ściągania, tylko jakiegoś sensowniejszego klienta ftp. IE niepotrzebnie zajmuje dwie sesje i skutecznie blokuje innych chętnych.
Pozdro.
  
 
Czym sa skompresowane te zdjecia? EXE na Macu jest nie do ugryzienia , musze zrobic to jakims innym extraktorem.
  
 
Spakowane WinAce do postaci SFX.
Dla tych, którzy lubią się bawić lub nie mogą rozpakować dodałem też tak, jak je Kacper wrzucił. Leżą w /Sulejow2003/Luzem
Pozdro.
  
 
I kolejne fotki ze zlotu tym razem nadesłane przez Bartka z Łodzi !!!
Zapraszam do oglądania TUTAJ
  
 
No ale co do ilości fotek to nie można narzekać
  
 
nie ilość się liczy, a jakość... a ta też jest OK
  
 
i to raptem od 3 osób sa zdjęcia poczekajmy na reszte to chyba pierwszy zlot z taką ilością zdjęc w tak krótkim czasie od zakończenia zlotu
Brawo Panie i Panowie
  
 
od czterech... moje Konrad już ma, ale mu się wyjazdów na majówkę zachciało... i załaduje je dopiero po powrocie, tzn nie wiadomo kiedy
  
 
od 5ciu - na kompie mam też już zdjecia od Jasia - jedyne 166 sztuk - ale będą wrzucone również po powrocie
 
 
No i kolejne tym razem ZDJĘCIA JANUSZA_KRAKÓW.
  
 
a gdzie moje??
  
 
po kolei