Filip Fiat Garage - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Filip gratuluję i zazdroszczę zakupu Oglądałem auto u Błażeja na warsztacie i pod szeroko pojętym kątem przygotowania robi wrażenie. Oby dobrze służył

[ wiadomość edytowana przez: Adam_Tychy dnia 2008-02-07 19:59:30 ]
  
 



żeby lepiej grać na pedałach
  
 
nieee no, nakladki Szparko musza byc
  
 
zamontowano... jak się urwą będzie na mnie
  
 
[img=http://img217.imageshack.us/img217/7954/nakadkizaoonekm1.jpg]
  
 
nie otwiera mi się

tak ma być:



[ wiadomość edytowana przez: szturcu dnia 2008-02-13 15:28:45 ]

[ wiadomość edytowana przez: szturcu dnia 2008-02-13 15:29:11 ]
  
 
W cienkim siadły światła mijania. Wczoraj chciałem wyjechać na miasto, a tu tylko postoje. Od razu rzut oka na bezpieczniki - wszystko OK. Dziś zakupiłem przekaźnik i po wymianie dalej nic. Sprawdzałem żarówki - wyglądają na dobre, jutro wymienię i sprawdzę.
Gdzieś już kiedyś w układzie musiało być zwarcie bo widać po przy topionym plastiku na kostce.
  
 
W środe odstawiłem auto elektrykowi Waldkowi Barszczowi z powodu niedziałających światel mijania. (popaliły sie kostki)

Wieczorem posiedzieliśmy troche w garażu. Podczas gdy ja czyściłem felgi, inżynier Szturcu migiem uporał się z obniżeniem kierownicy, do tego wyregulowaliśmy fotel.

Dziś skończyłem malować felunek z poloneza w kolorze "electric orange" oraz przyszła zamówiona nowa przekładnia kierownicza.

  
 
Szkoda, że na ostatnich zawodach otarłem troche auto.



Wtedy jeszcze nie wiedziałem ze tak to wyglada




Migacz i lusterko do wymiany, drzwi sie troche naprostuje, nie ma sensu cos z tym robic do konca sezonu bo oba elementy sa do wymiany.

Podobnie jak zderzak który jest odarty i pękniety 2 miejscach. Podczas akcji na pierwszej próbie ze zderzakiem przy potrąceniu opon chłodnica troche sie przesunęła i uszkodziła się wentylator
  
 
No w cc/sc jest wlasnie to kijowe, ze chlodnica i wentylator sa narazone na uszkodzenia nawet przy niewielkich "otarciach".
Dobrze, ze nie bylo nawet troche mocniej, bo urwaloby czujnik polozenia walu
  
 
a taki ładny był
 
 
Bedzie jeszcze ładniejszy!
  
 
spoko, wszystko sie zrobi

hehe na tym zdjeciu masz mine jakbys niezlego kloca cisnol
  
 
ważne to iść nie wnikać
 
 
Nowy dolot z RadeckiMotorsport

  
 
Czuć jakąś różnicę po założeniu dolotu?
  
 
Żadnej fizycznej, nawet psychicznej, jedynie estetyczna i funkcjonalna.
  
 
Ile taka przyjemność? Filtr jakiś konkretny czy to byle co tylko w kształcie stożka?
  
 
200. Filtry mam 2: na zdjęciu wymęczony K&N i Jacky, którego musze uprać i nawilżyć.
  
 
fajny cinol do zobaczenia na jawo kjs