III eliminacja MT 02.07.2006

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kto startuje?
Ja sie napalilem, ale moj zapal ostygl, jak przeczytalem, ze proby tylko na torze sa...
Poza tym bede mial raczej ciezko sie wyrobic, w garazu czeka nowa glowiczka do zalozenia a czasu brak
  
 
AZT znowu powraca do hopki... takie info dostałem.
  
 
To info widnieje w newsach na stronie AZT, wiec to zadna niespodzianka
  
 
Jeżeli powrót tylko i wyłącznie do toru to standardowo nie jade
  
 
Cytat:
2006-06-19 10:02:49, bart322 pisze:
Kto startuje? Ja sie napalilem, ale moj zapal ostygl, jak przeczytalem, ze proby tylko na torze sa... Poza tym bede mial raczej ciezko sie wyrobic, w garazu czeka nowa glowiczka do zalozenia a czasu brak


tez sie napalilem po ostatnich tychach, ale chyab jednak sobie odpuszcze jak tylko tor ma byc , tymbardziej jeszcze jak wawelski leci dzien przed !!


[ wiadomość edytowana przez: comar dnia 2006-06-19 22:36:07 ]
 
 
Jak widac w innym topicu, nie mam silnika, i do toru raczej nie będe mial. To, że zawody bedą tylko na torze to mnie akurat by zbytnio nie martwiło. Wszystkie eliminacje nie moga być tak złożone jak 2, bo wiadomo, że to dużo większy wysiłek organizacyjny.
  
 
Ja jednak zdecydowalem, ze nie jade. Ale wpadne poogladac
  
 
Cytat:
2006-06-19 23:30:12, rallyfilip pisze:
Jak widac w innym topicu, nie mam silnika, i do toru raczej nie będe mial. To, że zawody bedą tylko na torze to mnie akurat by zbytnio nie martwiło. Wszystkie eliminacje nie moga być tak złożone jak 2, bo wiadomo, że to dużo większy wysiłek organizacyjny.



moj wczoraj przyszedl, dzis koncze skladac i odpalam

co jest z rajdy.tychy.pl?? komentarze poznikaly niektore, gdzie niegdzie sie nie da nic napisac, zadnych nowych info...co jest grane??
 
 
Cytat:
2006-06-20 10:18:52, comar pisze:
co jest z rajdy.tychy.pl?? komentarze poznikaly niektore, gdzie niegdzie sie nie da nic napisac, zadnych nowych info...co jest grane??



To jest grane, że prowadzeniem strony nie ma kto się zająć.
Generalnie przyszłość rajdy.tychy.pl stoi pod znakiem zapytania.
A co do znikania komentarzy czy innych dziwnych rzeczy, to była (jest?) jakaś awaria serwera czy coś w tym stylu heh
Pozdrawiam.
  
 
aha, szkoda bo to naprawde swietny serwis ...
z tymi komentarzami to widzialem, raz byly wszystkie za cvhwile zas czesci nie ma i tak w kolko przez moze 2 -3 dni i zostalo to co jest.
 
 
Cytat:
comar
Wysłany: 2006-06-20 16:54:49

aha, szkoda bo to naprawde swietny serwis ...
z tymi komentarzami to widzialem, raz byly wszystkie za cvhwile zas czesci nie ma i tak w kolko przez moze 2 -3 dni i zostalo to co jest.



no szkoda ale to w takim razie jakis hmmm przetarg/wybory/no po prostu oficjalne zapytanie o to kto chciałby/nadawałby sie zostac moderatorem stronki?
  
 
Ja napewno bede zreszta jak zawsze na tyskich próbach:d aleoczywiscie tylko ogladac jak narazie A co do stronki chetnie mógłbympomóc poniewaz miałem jzu pare stron oraz prowadziłem mistrzostwa posli w Vt chetnie moge pomóc. jak cos toprosze pisac na gg 4991939
  
 
witam....
no ja na pewno będe....
pozdrawiam
  
 
ja też się pojawię na torze, tym razem ako pilot żółtego K-schla Rallycage,a, do zobaczenia na torze!
  
 
http://iii.eliminacje.rajdu.tychy.kraksa.patrz.pl/

Takie coś znalazłem w necie