Witam wszystkich gorąco

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich gorąco - tych których juz znam i tych których mam nadzueje niedługo poznam. Mam nadzieje, że przyjmiecie mnie do klubu po moim "nieformalnym wypisaniu"?
Zostałem totalnie odcięty od netu tak wiec nie zaglądałem tu szmat czasu. Właśnie wpisałem się na liste i zamierzam nadrobic zaległaści, ale widze że "zejdzie" mi troche na tym.
  
 
Cześć Ryżu !
Będziesz miał troche nadrabiania)))


jak Ci sie podoba stronka???Wkoncu to Twoje dzieło
Ciesz się ,ze się odezwałeś, bo juz kilka razy zastanawialiśmy się _co sie tało z Ryzem????Czyżby się "zgermanizował "
Ale widzę że wszystko OKI
Poizdrówka
PAweł
P.S Wpoadasz na zlot????
 
 
Miło Cię znowu widzieć!
A tak a propos -> jak tam części do Niwki dla mnie (plastiki do wnętrza), co to jakiś rok temu mi obiecałeś wyjąć w germańskim kraju
  
 
Ja również serdecznie Cie Ryżu witam
pzdr Grzesiek
  
 
Witamy z powrotem Ryżu
Jutro zlot może się pojawisz ???
  
 
Również chciałem się przywitać
  
 
Szmat czasu Cie nie było ale dobrze że już jesteś
Wpadaj na zlot ..... tam nadrobisz zaległości w jedną noc
  
 
no cóż Ryżu... czeka cię trochę zaległej lektury

miło cię znów widzieć.
  
 
Szacunek Ryżu!!!!
  
 
Zaległości już pilnie nadrabiam. Wiele sie zmieniło (na dobre !!!).

Właśnie pogawędziłem przez tel. ze Scorpio także wiem że zapowiada się gorący weekend.

Na zlot się wybieram ale jak zwykle do końca nie wiem na 100% - wciąż jeżdże na U-95 także wiecie jak to jest. W każdym razie jak dojade to napewno z kumplem z którym byłem ostatnio w Sulejowie. Trzy dni temu pożyczyłem mu moją wŁadzie do Krakowa i jak wrócił pierwsze co powiedział to że kupuje Łade .


Mariusz niestety plastików dla Ciebie dalej nie mam bo od tego czasu nie byłem już w germańskim kraju ( nie dałem się zgermanizować )


Jeszcze raz pozdrowienia dla wszystkich.



Apropos zaległej lektury to na szczęście nie lektura szkolna także myśle że będzie miło.
  
 
A i jeszcze jedno pytanie do Pawła

Nie wiem nic na 100% z tym zlotem. Nie będzie problemu z noclegiem jak się pojawie bez wcześniejszej rezerwacji?
O ile dobrze pamiętam to 30 zł//os/noc tak?
  
 
Cześć Ryżu. To niespodzianka, bo niewiedziałem, czy ładę sprzedałeś, czy nie chcesz się kontaktować już z nami. Fajnie, że jesteś znowu). A kojarzysz w ogóle jeszcze biernego fana łady, czyli mnie?
Aha - no i oczywiście będziesz musiał ponownie wrócić do współrządzenia stronką klubową. Nawet nie wiem czy wiesz, ale postanowiłem podjąć się supertrudnego wyzwania, jakim jest prezentacja wszystkich modeli łady: opisanie słowne, dane techniczne, no i zdjęcia. Na razie w miarę mi to idzie. Jutro na zlocie mam nadzieję, oficjalny przedstawiciel łady w Polsce, zaproszony na zlot przez Pana Inżyniera dostarczy mi jakiś brakujących danych. A te dane, które już zdobyłem, od razu wgrałem do sieci. Tak po kolei wgrywam to co uda mi się zdobyć i mam nadzieję, że już niebawem wszystkie modele w jednym będzie można zobaczyć OCZYWIŚCIE NA KLUBOWEJ.

Ale póki co wszystko, co dotychczas mam zrobione, jest na moim serwerze, jak zrobię wszystko, to przeniesiemy na klubową.
Zatem jeżeli chcesz, to możesz wejść na moją stronkę (link podaję poniżej) i zobaczyć moje obecne dokonania. Pozdrówka. prezentacja modeli ład
  
 
Witamy ponownie!!!!!!!! Spokojnie zaległości zawsze da się nadrobić!!!!