[OT]Majówka:) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
1. Ja swój długi weekend poświęcam trochę na robienie prezentacji modeli - to co dam radę sam z głowy napisać, to właśnie piszę. Nie wgrałem jeszcze zmian na serwer, aczkolwiek mam na dysku i wkrótce wgram. No a co do wszystkich opisów itd.: zapytałem się Pana Inżyniera, czy zaproszony przedstawiciel fabryki by mi nie pomógł. Przedstawiciel nie był na zlocie i po prostu za pośrednicwem Pana Inżyniera powiedział, że jak chcę coś znaleźć, to na rosyjskich stronach tego jest full. Może i mnie olał, ale w każdym razie miał racje - znalazłem taką ruską stronę (www.avtovaz.tlt.ru), gdzie są wszystkie modele.
No a poza tym ja też robię w ogrodzie, dziś zacznę się uczyć historii, bo niebawem sprawdzian.
2. Piotr - Ty masz fajnie, też bym chciał sobie pojeździć na rowerach, a w tym roku raczej nie będzie mi to dane.
3. Co do tego Borska, o którym mówił Leszek. Panowie, to może tam byśmy zrobili IV zlot LKP? Żeby nie dublować po raz trzeci Sulejowa. Tym bardziej, że jest to chyba zaufane miejsce, jeżeli koledzy od forda zrobili tam swój zlot. Co Wy na to?
  
 
No i powróciłem!!! Wyjazd zaliczam do baaaaardzo udanych. Oprócz tego, ze bylo duzo grillowania i nie tylko )) to pojawilem sie jeszcze na zlocie Fordow Capri (capri.pl). Borsk to piekne miejsce na organizowanie zlotów. Bede namawial zarzad LKP, zeby nastepny zlot byl w Borsku. Pas długi na 2,3km (w sumie sa dwa rownolegle pasy) i płaski jak stół.

Oprócz ogladania tych potworw, sprawdzilem swoje auto. Byl jeden chetny do scigania sie - Passat Coupe 1,3. Chłopaki byli baaaaaaaardzo zdziwieni i nie mogli uwierzyc, ze mam tlkyo 1,3 jak ich zgrzalem Poprosili, zebym sie scignal jeszcze raz i znowu byli to samo

Co do przygod to musialem kolezance pozyczyc pradu do Punto II, bo sie przez noc rozladowal akumulator

Zrobiłem przez 3 dni 300 km i spalilem mase paliwa, a to wszystko przez te sciganki na pasie Moglem sprawdzic top speed i oscyluje on w okolicach 145km/h.

PS. Scigalem sie jeszcze z kumplem (Renault 19 1,8 ) i do trzeciego biegu bylo rowno, potem zaczal mnie brac

PS2. Paweł dzieki za telefon.

PS3. A teraz sobie popatrzcie - mam wiecej fotek i musze je gdzeis na stronke wrzucic.





[ wiadomość edytowana przez: Leszek_Gdynia dnia 2003-05-03 23:36:56 ]
  
 
Fajnie Leszek, że weekend wyszedł jak trzeba.
Co do Borska, jako ewentualne miejsce kolejnego zlotu - ja właśnie w poprzednim poście też o tym pomyślałem.
Bo jak wiadomo padła też propozycja zlotu objazdowego, ale ja myślę, że we wrześniu jednak lepszy będzie jeszcze zlot w jednym miejscu, albowiem połowa września, to wiadomo - praktycznie początek jesieni, to już trochę za zimno, żeby zwiedzać dużą ilość jakiś zabytków (bo to też miałoby być ujęte przecież w zlocie objazdowym), tym bardziej, że trzebaby było trochę chodzić pieszo w celu zdobycia jakiś pieczątek zabytków czy szyfrów (o tej propozycji mówił kiedyś Jasiu).
Tak więc moim zdaniem ze zlotem objazdowym lepiej poczekać do przyszłego roku (bo w tym roku nie byliśmy przygotowani na to). A na najbliższej jesieni w takim układzie myślę, że ten Borsk byłby OK, albo też jakaś inna propozycja (no np. okolice Bydgoszczy). Ale nie ja decyduję