Polonez Caro 1,6 GLI Orciari i BMW

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
moja historia z tym poldkiem jest krotkaotoz kupilem go od Piranii 3stycznia tego roku.Polonez 1,6 abimex z przebiegiem okolo 90tys km.kupilem go bo wersja ORCIARI zawsze mi sie podobala, tak samo jak grocliny



fotka zaraz po kupnie
nastepnie wymyslilem ze w poldku dobrze wygladalby by 16stki-jak pomyslalem i tak zrobilem-po paru kombinacjach stalem sie posiadaczem takich oto felg:



w miedzyczasie doszly bialo-czerwone lampy na tyl,zniknely oznaczenia z tylnej klapy.
w ostatnim okresie mialem ochote na wydumki wiec zrobilem czarne srodki w lampach z przodu oraz wywalilem pomaranczowe "srodki"z przednich kierunkow(teraz musze kupic zarowki bezbarwne) oraz seryjne tylne lampy smignalem na czerwony kolor





a tak wyglada w calej okazalosci:



pewnie spytacie jakie dalsze plany??ogolny remoncik blachareczki,moze jakies moje wydumki..ogolnie bede dopisywac jesli cos nowego wymodze
pozdrawiam caly klub FSOAK




[ wiadomość edytowana przez: Koot dnia 2008-11-05 01:37:16 ]
[ powód edycji: zmiana tytułu ]
  
 
Bardzo ładny polonez, też zawsze marzyłem o Orciari - bardzo mi się podoba to ospojlerowanie, szkoda że oryginały były tak cholernie drogie - nie zdążyły zagościć na moim Caro.

Krupek - jedyny minus u mnie to tylne lampy. Czemu nie założysz tych b/czerwonych o których wspomniałeś ?
  
 
jutro juz beda zalozone te lampki na tylw tygodniu nie mam czasu z nimi zamieszac...no a Twoj Poldki GDA tez byl fajny...
P.S dzis zezlomowalem fiata...
  
 
Zasadniczo tak powinien wygladac Polonez Caro.
I lepiej za duzo nie kombinuj - jest dobrze obecnie
Felgi swietnie pasuja stylistycznie, sa wszystkie klamki no i autko zadbane.
Proponuje jedynie wywalic fabryczny wies tunink w postaci oblesnych naklejek CARO na tylnych slupkach, a jajowate boczne kierunki (nie pasujace do kantow PN) zastapic bialymi prostokatnymi.
Gratuluje autka!
PS.Szkoda kiziora, nie kapuje - niby taki super, cacy, zdrowy i na zlom?
  
 
Cytat:
2006-06-30 15:19:15, GDA pisze:
Bardzo ładny polonez, też zawsze marzyłem o Orciari - bardzo mi się podoba to ospojlerowanie, szkoda że oryginały były tak cholernie drogie - nie zdążyły zagościć na moim Caro. (...)


Może jeszcze zagoszczą

Cytat:
2006-06-30 17:46:24, kaovietz pisze:
(...) PS.Szkoda kiziora, nie kapuje - niby taki super, cacy, zdrowy i na zlom?


No właśnie - czemu?
  
 
hmm buda byla zasadniczo zdrowa..nie obejrzalem jedynie podluznic wiec nie moge sie wypowiedziec-reszta byla w oplakanym stanie-silnik,zawiecha,hamulce-tzn blacharka tez bylaby do poprawy...ogolnie za duzo trzebaby bylo wlozyc,zeby zaczac normalnie jezdzic...
  
 
Cytat:
2006-06-30 17:46:24, kaovietz pisze:
Zasadniczo tak powinien wygladac Polonez Caro. I lepiej za duzo nie kombinuj - jest dobrze obecnie Felgi swietnie pasuja stylistycznie, sa wszystkie klamki no i autko zadbane. Proponuje jedynie wywalic fabryczny wies tunink w postaci oblesnych naklejek CARO na tylnych slupkach, a jajowate boczne kierunki (nie pasujace do kantow PN) zastapic bialymi prostokatnymi. Gratuluje autka! PS.Szkoda kiziora, nie kapuje - niby taki super, cacy, zdrowy i na zlom?

chcialem napisac to samo, jedynie innymi slowami autko super osobiscie dodałbym deske z plusa, poprostu wyglada nowoszesnie
  
 

a tutaj fotki z dzisiaj-dokladnie sprzed kilku chwil-furka dostala dzis bialo-czerwone lampy,koncowke wydechu i skorzany mieszek,a na jednej fotce bedzie widac 20mm dystanse z tylu.




pozdrawiam
  
 
Fajny ten skórzany mieszek
  
 
wolałem czerwone lampy
  
 
Ladny jest jak Orciari
ale przedmowca ma racje ladniej mu z czerwonymi
rzecz gustu kazdego wlasciciela...
na tych alu wyglada masakrycznie pozdrawiam
  
 
Generalnie super wygląda.... Ja równiez mojego będę "uzbrajał " w orciari...
Felgi....eeeehhhh sama rozkosz dla oczu... Jedynie co JA bym z nimi zrobił to pomalował szprychy na czarno a zaciski na jakiś jasny kolor, np. żółty... AHA, a jaki masz opony?
Czy są do dostania te b-cz lampy tylnie, bo szukam ich, szukam....i nic...
Ogólnie VERY GOOD!!!


[ wiadomość edytowana przez: OLI_F50 dnia 2006-07-02 13:58:34 ]
  
 
dzieki za te wszystkie mile opinie na temat platynka
jesli chodzi o opony to z przodu mam 205/45 /16 a tyl 205/50/16-ale tylne chce zamienic na takie same co z przodu...
  
 
Przetarłbyś czasem tą deskę jaką szmatą, a najlepiej gąbką namoczoną Silolem F350 z apteki. Straszna z ciebie fleja, Krupek.
  
 
co fleja co flejafurka myta conajmniej raz w tygodniu deska juz przetarta-tzn nie chcialem jej przecierac bo jak jest czysta to odbija sie od szyby...
  
 
No to masz szczęście. Cofam ohydne pomówienie o flejostwo. Jako, że jestem starym, upierdliwym zgredem, muszę sie do czegoś przypierdolić. Te kółka masz za duże, ale reszta bardzo spoko. Dobrze, że ta buda trafiła w twoje ręce.
  
 
EEE tam Krupek, strasznie brzydka kierownica, boczki w drzwiach mogłbys czarne załatwic. Brak w nim elektryki. Nie działa pompa paliwa... hehe pozartowac mozna!

A co do sprzatania co tydzien potwierdzam. Mam nawet gdzies foty z sprzatania o godz 24
  
 
fakt, boczki drzwiowe mi sie nie podobają, zrob cos z tym
  
 
dzis polonez dostal kwadratowe boczne kieruneczki-oczywiscie biale(fotorelacja pozniej )
  
 
zgodnie z obietnica kolejna fotorelacja
biale kwadratowe kierunki boczne(przednie delikatnie przyciemnione):

tylne lampki lekko przydymione:


a teraz hit sezonu-chromowanie!!dalem do chromowania dekiel filtra,srube i korek wlewu oleju-wyglada super,niedlugo dalsze modyfikacje chromowe


milego ogladania,pozdrawiam