Ach te kobiety :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
dzisiaj rano zapodalem se dolewke oleju. Jakies 200 ml planowalem...tak kolo szklanki. Ale obok parkingu zapychaly fajne maturzystki, wiec butelka nie trafilem nieco we wlew. Bagatela. Ni i jade se do roboty, a tu po paru minutach kleby dymu spod machy. To ja panika, lapie gasnice i otwieram klape!!!
a tam spokojnie kopci olej, rozlany na kolektorze wydechowym. Wydymil sie i spokoj. Ale przez moment zoladek mialem w gardle. Oczywiscie nie sprawdzilem, co olalem olejem. Wytarlem pokrywe zaworow i zadowolony. A tu taka niespodzianka. zagrozenia nie bylo, ale groznie wygladalo - zwlaszcza z boku. Widowisko ludziom na przystanku zafundowalem niezle

Moral: cokolwiek robisz przy aucie - nie ogladaj sie za panienkami!!!
(do Anety: za facetami tez!)

[ wiadomość edytowana przez: dcnt dnia 2005-05-22 19:17:47 ]
[ powód edycji: literowka w tytule ]
 
 
sorry Was bardzo, zapomnialem sie podpisac.
to pisalem ja, adasco.
 
 
Morał jest jeden!!! Gdzie diabeł nie może, tam babe pośle!!!!!!
  
 
Cytat:
Moral: cokolwiek robisz przy aucie - nie ogladaj sie za panienkami!!!
(do Anety: za facetami tez!)


w Aucie też Dla tych co mają kudłte myśli myslę np. o prowadzeniu auta.
  
 
no tak, Adam... tak to jest, jak się za dupami rozgląda, a nie na robotę patrzy. na przyszłość odstaw olej i dopiero szyję wykręcaj... wtedy najwyżej skończy się na bolącym karku.
  
 
I tak sie dobrze skonczylo. Ja kiedys przez to skrecilem noge .
  
 
no tak ....kobiety.....ehhhh
  
 
Adasco, tylko gorzej by było jakby Twoja Żona zauważyła że coś by się działo nie tak ze spalinami itp. Wtedy to byś musiał się tłumaczyć. No ale chyba dałoby się wytłumaczyć, babie na temat samochodów to i tak byle kit wystarczy wcisnąć.
  
 
no i tu Miły podpadłes
Anetko nie bij go za mocno młody jest ....
  
 
ale chociaż do rzeczy była....??????
  
 
Cytat:
2003-05-07 22:02:59, kacper97_Warszawa pisze:
no i tu Miły podpadłes
Anetko nie bij go za mocno młody jest ....


Oops... faktycznie k**de podpadłem. No dobra prostuję. Jeżeli jest taka sytuacja, że żona czasem bierze samochód od męża to wtedy faktycznie jej można byle co palnąć, bo pewnie tylko wie o podstawowych manerwach w samochodzie podczas jazdy + przepisy, a resztą się nie interesuje (jakieś tam kwestie mechaniki itd.).
Tylko faktycznie - zapomniałem, że w przypadku Anety jest odwrotnie, bo to głównie Aneta musi pilnować tych spraw. Kurde, to się naraziłem, sorki


[ wiadomość edytowana przez: dcnt dnia 2005-05-22 19:16:30 ]
[ powód edycji: slownictwo ]
  
 
generalnie towary byly niezle. Za bele kim sie nie ogladam

co do dym spod maski: nawet bylobuy na reke, jaby zona ze mna jechala. Powiedzialbym, ze padl silnik i wtedy zamiast nowego tapczanu mialbym remont silnika.
zreszta numer moge przeciez powtorzyc)))
natchnelscie mnie, dzieki!
  
 
Tylko nie przesadź z tym olejem ) i oglądaniem bo zamiast remontu silnika będziesz musiał chłodzenie głowy załatwiać

  
 
widzisz Adaś. jakie to pożyteczne rzeczy do głowy przychodzą przy piwie
  
 
Masz Góral rację,mi w tej chwili same pozyteczne rzeczy przychodzą do gowy.Miałem jechać na grilla,ale pogoda do dupy,wiec własnie wróciłem z pubu,a grilla to się kiedy nadrobi z nawiązką nawet
Pzdr Grzesiek
  
 
Cytat:
2003-05-07 17:27:42, Góral pisze:
no tak, Adam... tak to jest, jak się za dupami rozgląda, a nie na robotę patrzy.



Nie czarujmy się, trzeba spojrzec prawdzie w oczy - każdy normalny i zdrowy facet ogląda się za tentego (czasami tylko wprowadzamy takie masochistyczne samoograniczenia, zeby nie drażnić "pci pięknej", jeśli akurat taka jedna - lub więcej... - płeć idzie z nami) .
Ty Góral się pewno boisz, bo masz permanentną kobiecą obstawę, która nie toleruje konkurencji...
Trza być mniej pruderyjnym Panowie i nie wstydzić się pierwotno-atawistycznych instynktów... czasami .

  
 
Mariusz wytłumacz to kobietom
  
 
Cytat:
2003-05-08 15:52:27, kacper97_Warszawa pisze:
Mariusz wytłumacz to kobietom



... i to najlepiej publicznie na forum - reszcie kobiet rozeslemy mailem !
  
 
Oj z babami lepiej nie zadzierać!!! Potrafią być wredne!!! Zostawmy sprawe tak jak jest!!! Każdy facet ma prawo oko pocieszyć!!!
  
 
Cytat:
2003-05-08 15:52:27, kacper97_Warszawa pisze:
Mariusz wytłumacz to kobietom



A co myślisz, że One się nie oglądają... Może bardziej się z tym kryją, bo takie... no... strachliwsze (mniej bezpośrednie?)są... Ale parę razy - przypadkiem oczywista... - słyszałem Ich rozmowy... Faceci to małe piwo Kobieta nieodgadnioną naturę ma ::

Poza tym to normalne sprawy; człowiek tym różni się od zwierząt, że nie myśli tylko o jedzeniu i tymtam, ale lubi też popatrzeć na ładne rzeczy, pokontemplować ...no... przyrodę .

[ wiadomość edytowana przez: Mariusznia dnia 2003-05-08 21:29:09 ]