Informacja dla zawodników naszego klubu startujących w PPZM

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Decyzją Zarządu KRR informujemy iż od dnia dzisiejszego w sytuacji gdy zawodnik nie ureguluje składek członkowskich zarówno zaległych jak i aktualnych, nie będziemy podbijać zgłoszeń na rajdy PPZM czy RSMP.

Przypominamy również iż uregulowanie i opłacanie składek członkowskich obowiązuje każdego członka klubu.


[ wiadomość edytowana przez: Konrad_P dnia 2006-07-17 11:42:10 ]
  
 
Wiesz co Konrad jesteś troche nie wporządku wobec chłopaków, a teraz powiem ci dlaczego. Owszem składki członkowskie powinni wszyscy płacić gdyż nie są to duże pieniądze a na działanie klubu są niezbędne ALE w zamian jak nie robisz już żadnych imprez ( nie wiem czemu zresztą ) TO przynajmniej podkreślaj na Stronce w newsach o startach i wynikach swoich klubowiczów !! Przecież to skandal żeby o załodze Broś/Zawadzki która wystartowała już w trzech rajdach i zajęła w nich pierwsze miejsca w klasie nic nie napisać !!!! Nie wspominając już o innych załogach waszego klubu. Przecież na rajdach prowadzona jest punktacja "klubowa" i oni dla waszego klubu zbierają tam punkty.

Myślę że przemyślisz tą sprawe i żeby nie wyszło że się wtrącam ale poprostu mi szkoda chłopaków i pozdrawiam wszystkich znajomych z SKR Rallykraków

[ wiadomość edytowana przez: kalinek dnia 2006-07-25 18:36:16 ]
  
 
wiesz co Maciek, bez urazy ale nie chce mi sie tego komentować. Już dawno prosiłem tych którzy startują zeby przysyłano mi newsy/ zapowiedzi czy nawet kilka zdań o swoich startach, ale jak wszyscy mają to w dupie i myslą że ktoś za nich bedzie odwalał robotę to są w błędzie. Rally-Kraków to nie tylko moja osoba, ja mam za dużo własnych spraw na głowie zeby organizowac imprezy z pomocą dwóch osób czy robić inne rzeczy za innych. Jeśli uważasz że jestem taki beee to Twoja sprawa. Zarząd ustalił rzecz która jest na porządku dziennym w każdym klubie i automobilklubie i tyle na ten temat.
  
 
Ale o co chodzi Koledze Kalince.
WG mnie zarząd ma racje w klubie jest dużo członków i nie sa tam tylko po to zeby sobie pare złotych miesiecznie popłacic i czekac az ktos dla nich coś zorganizuje.
Przeciez prezes tak naprawde jest od koordynowania tego wszystkiego.
Jedno sie zgodze jakies newsy o klubowiczach by sie przydały i w sumie to zawsze mozna wiedze czerpac z prasy czy netu, ale załogi same powinny zabiegac o rozgłos bo to moze przyblizyc im sponsorów

To tyle ode mnie
Pozdrawiam
  
 
Wiedziałem że rozgorzeje zaraz BURZA i oto też mi chodziło. Przecież ja nie mam pretensjii tylko do Ciebie Konrad wiem że jesteś zawsze sam w temacie i podziwiam Cie za to że ci się jeszcze chce. Kwestia napisania Newsa o starcie załogi z twojego klubu nie jest chyba przecież jakąś ciężką sprawą a napewno zainteresowanym zawodnikom będzie milej i przyjemniej jak ktoś o nich pamięta .
Wiem to po sobie bo nigdy się nie pchałem z rzadnym pisaniem Newsów o sobie i o swoich startach a zawsze na stronce AMK Tarnów jakąś wzmiankę dają i to wystarczy.

PS Myślę że się nie pogniewałeś ja tylko chciałem zwrócić uwage na ten mały problem
  
 
hehe wiecie ja nie chce nikogo bronić, a zwłaszcza Maćka ale wiem o co generalnie mu chodzi,
czytając inne strony klubowe można zauważyć zę zawodnicy nie zabiegają o to żeby były jakie kolwiek artykuły o nich ale zawsze miło przeczytać coś o sobie
ja osobiście nie napisała bym do klubu "ejjj bo ja startuje napiszcie coś o mnie"
to leży w kwestii może nie prezesa czyli Konrada, ale ktoś powinien to robić
kolejną sprawą jest to że ani Kropek ani Adam nie są umieszczeni jako członkowie klubu a Was reprezentują i przyznacie że z niezłym skutkiem a znając Adama Jarka czy Kropka to oni się o takie rzeczy nie będą upominać

  
 
ja też się nie będę upominać o takie rzeczy, poprostu sam pisze newsy i wysyłam je prezesowi kótry umieszcza na stronie klubowej.