PORZĄDKI KLUBOWE. - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Na przełomie dnia wczorajszego i dzisiejszego do niektórych Żółtodziobów przyszedł Wielkanocny Króliczek
Gratuluję zmiany statusu
  
 
Proszę usunąć moje stare konto o loginie: sosnowiczanin

Zmieniłem dlatego, że nie podobał mi się nick Chciałem też wspomnieć, że byłem zalogowany na tamtym nicku od około maja 2008 Ale cezariusz mnie nie dodał do klubu bo rozważałem wówczas kupno espero. Napisał mi pw, że jak kupię to mam się zgłosić. zgłaszałem mu na pw i na gg ale dopiero stworzenie tego konta (Seboos) sprawiło, że zostałem przyjęty Może niedopatrzenie, ale to nic.

Tak więc proszę o skasowanie tamtego konta.

jeśli ot to kasacja
  
 
Konto istnieje tylko na Moto News, w Klubie Espero nie, więc jesteś "seboos"
  
 
Wiem, bo mnie cezariusz nie dodał do listy klubowej z racji, że miałem w planach kupna nie bylem w posiadaniu tegoż autka. i czekałem czekałem i nic Prosiłem się i nic nawet krzycha prosiłem o kontakt na gg

Dobra nic. Pozdrawiam
  
 
A ja u pisze w sprawie Łukanio jakiś tam numer z Mrozów. Nie ma chłopaczyna netu i wejść nie może na stronkę więc jeśli można nie usuwajcie Go. Postawił nowy dom i nie dostał jeszcze internetu od Króliczka. To się zmieni. Pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2009-03-09 01:59:08, ŁUKASZ_GAJER pisze:
czy z racji że nie mam już espero a byłem jednym z pierwszych klubowiczy, można zmienić mi "fotoreporter klubu espero" na "weteran klubu espero"? tak samo można by zrobić z Maćkiem GT, Tomkiem Mydłowskim, Adminkiem... [ wiadomość edytowana przez: ŁUKASZ_GAJER dnia 2009-03-09 01:59:56 ]



tyż bym bardzo grzecznie prosił...

p.s. OT> widziałem Tomka M w TVN Warszawa z jakimis kolegami z polybudy. troszkie siem Tomeczkowi przytyło

Pozdrawiam Was wszystkich.
  
 
Jeśli mogę coś zasugerować w sprawie statusu Klubowy Weteran, to powinien być przyznawany klubowiczom, którzy przebywają na tym forum minimum 2500 dni.

Krzysiek-Diackon 2002-09-03
Dominik_Olechnowicz 2002-09-03
Maciej75 2002-09-03
Ptaszyna 2002-09-03
ŁUKASZ_GAJER 2002-09-03
MaciekGT 2002-09-03 (Tu trochu problematycznie, bo nie zagląda już od ponad roku, ale ze względu na zasługi jestem na TAK)
Zoltar 2002-09-04
Grzegorz 2002-09-04
Jacenty 2002-09-05
Jadzwin 2002-09-05 (w kosmos bo nie było go od ponad 2 lat)
qbaj 2002-09-11
rjsunset 2002-09-11
carbol 2002-09-13
bogdan1 2002-09-14
Krawat 2002-09-23
HenBas 2002-10-09
....
....
....
  
 
Właściwie jestem ZA, ale co na to sami zainteresowani - czyli Weterani?
  
 
ja tam moge te 200 parę dni poczekać.. i tak mam zamiar zaglądać tutaj do Was/Nas

PozdrawiaM sERDECZNIE wSZYSTKICH...
  
 
Cytat:
2009-10-30 18:30:12, kisztan pisze:
Jeśli mogę coś zasugerować w sprawie statusu [



Może jeszcze gwiazdki za ilość postów wprowadźmy
Ludzie, kiedy w końcu zrozumiecie, że my jesteśmy dla tego forum, a nie odwrotnie. Jak dla mnie jedyną widoczną rangą , powinna być ranga moderatora. Znaczna większość i tak zagląda tu po prostu z sympatii dla swojej pasji, jak i z sentymentu dla osób, których mieli okazję spotkać przy okazji zlotu.

Ach te statusy, statusy, statusy.......
  
 
Widzę nowe zmiany na forum ciekawe co dalej
  
 
Tak z nudów przeglądałem listę członków...
Wypierdolmy wszystkich którzy nie zalogowali się w 2013 roku.
Będzie uczciwiej.
I zostanie nas ze trzydziestu...
  
 
Nie do końca kilku członków naszego klubu już nie żyje wielu kiedyś tu zajrzy a są tacy co się zalogowali byli tydzień i tyle ich widziano
  
 
a najlepiej zrobić akcje Potwierdzenie @ i wysłać wiadomość do wszystkich komu zależy zajrzy przypomni sobie komu nie bajo
  
 
Cytat:
2014-01-12 19:45:36, markon pisze:
Nie do końca kilku członków naszego klubu już nie żyje



Co Ty, kurwa, Maniuś z IPN'u jesteś ?
Jak ktoś ma "ostatnie logowanie" w 2010 roku to myślisz, że pamięta hasło ? Przecież to bardziej pojebane niż lato z radiem....
  
 
to może jak już tak...toooo..wypierdolmy wszystkich !...
  
 
Widzę, że się jakaś orgia szykuje. Wolałem się zalogować
  
 
Cytat:
2014-01-12 20:17:57, bogdan1 pisze:
to może jak już tak...toooo..wypierdolmy wszystkich !...



A może jednak "wszystkie" ?
  
 
A więc jednak orgietka, no to się nie spóźniłem.
  
 
Dwa byczki , Stary i Młody ,stoją na gorze , a w dolinie pasie się piekne stado Jałówek. Młody rozemocjonowany mówi w pośpiechu : biegnijmy tam szybko i wybierzemy sobie najładniejszą!
Stary majestatycznie odpowiada: O nieeeee ,póóóóójdźiemy poooooowoli a weźmieeeemy wszyyyyystkie!