PORZĄDKI KLUBOWE. - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wypraszam sobie! Ja wciąż mam Espero, nadal jestem jego miłośnikiem i tutaj jestem i czuwam. Mogę tu sobie nawet Modem zostać, ale wyrzucić się nie dam, o!
  
 
Cytat:
2014-01-13 23:37:08, Esperynek pisze:
Mogę tu sobie nawet Modem zostać,

tak to będzie najgorsza kara
  
 
Cytat:
2014-01-13 19:19:52, DeeJay pisze:
A może jednak "wszystkie" ?


no i cała moja "dyplomacja" poszła w tzwn. piździec!
  
 
I za to Was lubię robaczki
  
 
No to kto pierwszy "na ruszt" ?
  
 
Cytat:
2014-01-19 17:53:24, DeeJay pisze:
No to kto pierwszy "na ruszt" ?


Chcesz uprawnienia "moda"? Dam Ci jak zajmiesz się tym
  
 
Ooo jaki ruch na forum, w końcu mam co czytać.

Żeby wpis był w temacie: spalmy tę budę

PS zalogowałem się... zdążyłem?

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
Moim zdaniem dobra jest informacja na e-mail. I tak do 3 razy i po trzecim odczekać tydzień i leci.
  
 
Cytat:
2014-01-19 19:00:33, mifinka pisze:
Chcesz uprawnienia "moda"?



Never
  
 
Cytat:
2014-01-20 12:39:37, Ikarus260 pisze:
Moim zdaniem dobra jest informacja na e-mail. I tak do 3 razy i po trzecim odczekać tydzień i leci.


jakie kurwa do 3x sztuka?!!

będzie jak w teleturnieju...pierwsze słowo się liczy...czy tam inny email

albo będzie tak jak kiedyś w kamienicy gdzie mieszkałem ...po 30 czy nawet 40 latach spokoju i zarządu miasta , pojawił się właściciel ....polski niemiec emeryt w gestapowskim płaszczu, ładnie się z lokatorami przywitał ..po czym wrzasnął do nas...FSZYSKIE PÓJDĄ RAUSS!!
  
 
Cytat:
2014-01-21 00:21:40, bogdan1 pisze:
...ładnie się z lokatorami przywitał ..po czym wrzasnął do nas...FSZYSKIE PÓJDĄ RAUSS!!



Rauss to po śląsku grill?
  
 
Cytat:
2014-01-22 22:31:31, kisztan pisze:
Rauss to po śląsku grill?


taaak...w Auschwitz
  
 
Nie szarpmy się jak jehowy za klamkę...

Po prostu zmieńmy nazwę na Klub Pociosa
  
 
A za kolejne 10 lat ponowna akcja plus kolejne przemianowanie nazwy na "Mafia Geriatryczna"

W temacie "Nowy nabytek " posty typu.... paczajta jaki se nowy balkonik dzisiaj kupilim.
  
 
Cytat:
2014-01-24 10:07:22, the_undertaker pisze:
A za kolejne 10 lat ponowna akcja plus kolejne przemianowanie nazwy na "Mafia Geriatryczna" W temacie "Nowy nabytek " posty typu.... paczajta jaki se nowy balkonik dzisiaj kupilim.



I będziemy na zlocie robić zawody, kto ma większą kolekcję leków.
  
 
Co się dzieje ,co się dzieje bo nie ogarniam tematu
  
 
Esperaki jeszcze zyją ?
  
 
Obok mnie stoją 3 lub 4 Jeden jest do sprzedania. Klubowy. Kiedyś go tu pokazywałem i pytałem czyj.




To było w 2011 roku ale dziś sceneria się nie zmieniła. Stoi w tym samym miejscu tylko śnieg zakrywa samochód do połowy drzwi pod listwami.
  
 
Znaczy się nie jeździ wcale?
  
 
Cytat:
2014-02-04 15:36:39, Esperynek pisze:
Znaczy się nie jeździ wcale?



Jeździ tylko jakoś przyklejony jest do tego miejsca. Czasami stoi 10 metrów wcześniej czasami dalej. Ale od jakiegoś miesiąca stoi ciągle tu. Kierowca to młody człowiek.
W tamtym roku często pożyczał prąd od jakiegoś znajomego żeby ruszyć. Więc mniemam, że akumulator do wymiany.

Posty już po za tematem wątku

Gdzie te porządki ???