PORZĄDKI KLUBOWE. - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Padło na ten topic bo do żadnego innego nie pasuje za bardzo to co chcę napisać.

Zatem Panie i Panowie proponuję wprowadzić w Klubie status

Analfabeta Klubu Espero

Jak czytam ortograficzne brednie niektórych Członków Klubu to sądzę, że tylko taki status może ich w jakikolwiek sposób ewentualnie tłumaczyć. O cokolwiek może tłumaczyć analfabetyzm w kraju, w którym nauka do czasu ukończenia bodaj 16 roku życia tj. przynajmniej na etapie szkoły podstawowej jest obowiązkowa.

Można olać przecinki czy inne znaki interpunkcyjne ale jak obserwuję posty to mam wrażenie, że niektórzy są w stanie walnąć byka nawet we własnym imieniu.
  
 
Cytat:
2007-12-27 12:32:44, lothaar pisze:
Padło na ten topic bo do żadnego innego nie pasuje za bardzo to co chcę napisać. Zatem Panie i Panowie proponuję wprowadzić w Klubie status Analfabeta Klubu Espero Jak czytam ortograficzne brednie niektórych Członków Klubu to sądzę, że tylko taki status może ich w jakikolwiek sposób ewentualnie tłumaczyć. O cokolwiek może tłumaczyć analfabetyzm w kraju, w którym nauka do czasu ukończenia bodaj 16 roku życia tj. przynajmniej na etapie szkoły podstawowej jest obowiązkowa. Można olać przecinki czy inne znaki interpunkcyjne ale jak obserwuję posty to mam wrażenie, że niektórzy są w stanie walnąć byka nawet we własnym imieniu.


Prawdziwy malkontent .
Ale tu bardziej już pasowało DYSLEKTYK KLUBU ESPERO .
  
 
Cytat:
2007-12-27 20:10:54, Esperynek pisze:
Ale tu bardziej już pasowało DYSLEKTYK KLUBU ESPERO .



A co to jest... a już sobie przypominam... miałem kolegę dyslektyka w podstawówce. Ale to była JEDNA osoba na jakieś 3 setku uczniów których znałem za czasów szkół.
  
 
Cytat:
2007-12-27 20:10:54, Esperynek pisze:
Prawdziwy malkontent . Ale tu bardziej już pasowało DYSLEKTYK KLUBU ESPERO .


Dysleksja to choroba, bardzo modne ostatnio jest wycieranie sobie gęby dysleksją, a jak przychodzi co do czego to papieru na to nikt nie ma. Popieram Lothaara.

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Cytat:
2007-12-27 21:46:36, Adam4302 pisze:
a jak przychodzi co do czego to papieru na to nikt nie ma.



Albo go chowa głęboko w szufladzie bo jak by na CV składanym do roboty wyglądało:
- data órodzenia
- kórsy i szkolenia
  
 
A może to raczej lenistwo piszacych bo jak piszesz to podkreśla wyrazy z bykami i można po napisaniu skorygować byki.
Dla mnie

IGNORANT KLUBU ESPERO
  
 
Cytat:
2007-12-27 22:54:22, adamus0 pisze:
A może to raczej lenistwo piszacych bo jak piszesz to podkreśla wyrazy z bykami i można po napisaniu skorygować byki.



No... jak sobie dodatki jakieś poinstalujesz, bo standardowo nic takiego nie ma miejsca.
  
 
Cytat:
2007-12-28 14:27:54, piotr_ek pisze:
No... jak sobie dodatki jakieś poinstalujesz, bo standardowo nic takiego nie ma miejsca.



Fakt. Ja w domu mam podkreślenia. W pracy nie mam.

Ale tak czy inaczej - ortografia to zakres klas I-III szkoły podstawowej. Word czy inne bajery mają jedynie pomagać. Za moich czasów maturę można było uwalić za interpunkcję. Jak się miało do 3 błędów ortograficznych można było zapomnieć o dobrej ocenie a powyżej 3 błędów można było zapomniec o zdanej maturze. Żeby była jasność - to klasy matematyczno-fizyczne pisały maturę z polaka jak wszyscy i zasady obowiązywały ich te same. [Dodam, że matematyka również była przedmiotem obowiązkowym dla wszystkich.}
  
 
Cytat:
2007-12-28 14:53:59, lothaar pisze:
Dodam, że matematyka również była przedmiotem obowiązkowym dla wszystkich.



Inna sprawa, że pożytek z tej wiedzy w życiu po szkole jest na poziomie 10%. Trochę +, -, *, /, %, ułamki - więcej nie potrzeba.
  
 
Cytat:
2007-12-28 14:27:54, piotr_ek pisze:
No... jak sobie dodatki jakieś poinstalujesz, bo standardowo nic takiego nie ma miejsca.



W firefoxie jest w standardzie.
  
 
Rozpoczęłam porządki klubowe

Dziś wielu żółtodziobów poleciało w kosmos

Sukcesywnie będę przeglądać profile memberów i.....

Jeśli Ktoś z Klubowiczy chce rekomendować jakiegoś Żóltodziobka do zmiany statusu - zapraszam na priv
  
 
niedonosilem i niebyłem agentem wiec proszę oszczedzic mnie przy tej ,,lustracji".... w koncu niebyłem tylko około 365 dni wiec mozna powiedzieć że ,,chwilke'' albo ,,moment'' ...jak kto woli ,wyskoczyłem tylko po papierosy do kiosku... Pozdrawiam wszystkich no i wszystkiego najlepszego w Nowym roku....obiecuje poprawe...
  
 
Oj popraw się popraw
  
 
W związku z dniem Świętego Walentego - Żółtodzioby, które na to zasłużyły zmieniły statusy klubowe
Gratuluję i pozdrawiam

Statystyka Klubu:
- aktywnych Klubowiczów -405
- żółtodziobów - 200
- sympatyków - 22



[ wiadomość edytowana przez: mifinka dnia 2009-02-14 17:17:02 ]
  
 
Cytat:
2009-02-14 17:03:22, mifinka pisze:
Statystyka Klubu: - aktywnych Klubowiczów -405


Aktywnych 405
Wolne żarty
Osób które ostatni raz logowały się się na forum jest:
w 2006 roku- 10
w 2007 roku 37
do 1 lipca 2008 -38

A ile jest osób które zalogowały się ostatni raz w styczniu 2009, a wcześniej w 2007
Tego już nie wiemy
  
 
Do Tych Osób z logowaniem w 2006 i 2007 roku poszło zapytanie, czy chcą pozostać w Klubie, czekam na odpowiedzi i jeśli nie potwierdzą do końca m-ca lecą w kosmos
  
 
czy z racji że nie mam już espero a byłem jednym z pierwszych klubowiczy, można zmienić mi "fotoreporter klubu espero" na "weteran klubu espero"? tak samo można by zrobić z Maćkiem GT, Tomkiem Mydłowskim, Adminkiem...

[ wiadomość edytowana przez: ŁUKASZ_GAJER dnia 2009-03-09 01:59:56 ]
  
 
Jasne, że można - Tobie od razu, ale Maciek, Tomek i Adminek muszą na to wyrazić zgodę
  
 
wlasnie policzylem sobie jako ze mam troche wolnego czasu, a nie bylo z liczeniem problemow bo wystarczy dobrze pofiltrowac liste czlonkow to 126 czloknow mialo logowanie ostatnie do 31.12.2008
  
 
I