Jaki najlepszy tłumik do swapa ??? krótki filmik !!! - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wojtas7
Jak miałes tego "polskiego mugena"....obcietego.
Na beszczelnego obcietego o 1/3 i ponownie zaspawany???
Da sie obciac tylko puszke,pozniej skrócic ta srodkowa perforowana rure...czy trzeba ciac na raz puszke+rure???
pozdro.
  
 
Cytat:
2006-07-22 19:58:47, Buczek21 pisze:
wojtas7 Jak miałes tego "polskiego mugena"....obcietego. Na beszczelnego obcietego o 1/3 i ponownie zaspawany??? Da sie obciac tylko puszke,pozniej skrócic ta srodkowa perforowana rure...czy trzeba ciac na raz puszke+rure??? pozdro.



no rzeczywiście ten tłumik chodzi cicho, dzięki za materiał audio-video, chyba sobie taki kupie jak są jeszcze w sprzedaży (to chyba od skody 105?)

[ wiadomość edytowana przez: Mariusz079 dnia 2006-07-23 09:10:18 ]
  
 
Cytat:
2006-07-22 19:58:47, Buczek21 pisze:
wojtas7 Jak miałes tego "polskiego mugena"....obcietego. Na beszczelnego obcietego o 1/3 i ponownie zaspawany??? Da sie obciac tylko puszke,pozniej skrócic ta srodkowa perforowana rure...czy trzeba ciac na raz puszke+rure??? pozdro.



uciety zarowno poszycie zewnetrzne jak i srodkowa rura z dziurami, wyjeta welna mineralna, zespawana rura w srodku, welna mineralna napchana z powrotem do srodka, zespawany z zewnatrz.


  
 
to jest skrócony tłumik końcowy od 125p ?

[ wiadomość edytowana przez: Mariusz079 dnia 2006-07-23 13:32:33 ]
  
 
tak. jest bardzo glosny, do rajdowki daje rade
  
 
Cytat:
2006-07-20 17:28:16, Enten pisze:
Pat, tłumik z uno ale środkowy? Wiem, że Żuraw u siebie w 1.1 miał środkowy z uno i było słychać... skrzynię biegów


Cos chyba nie bardzo, albo nie ja...
Najlepszy jest skrocony koncowy tlumik z dfa, ale z napchanym w srodku materialem tlumiacym.
  
 
ke? możliwe- siedzę po nocach zamiast spać
Wydawało mi się, że na fanie pisałeś coś o tłumiku od uno...

Spojrzałem na 'fana' i pozwolę Cię zacytować: "Ja u siebie zastosowałem seryjny kolektor od scsa oraz tłumik środkowy od fiata uno." ... więc coś jednak...
  
 
Oczywiscie koncowy. Ale nie sugeruj sie z abardzo strona - ten tlumik dlugo nie pozyl. Najlepszy tak jest z dfa.
  
 
Co było powodem jego krótkiego żywota?
  
 
ja u siebie mam środkowy z 700 ze wspawanymi przegrodami jak dla mnie bardzo fajnie chodzi, a mogli byście napisać jakie macie chłodnice w swoich swapach bo moja nie wyrabia i musze kupić jakąś inną co najlepiej?? podobno od poldka
  
 
Cytat:
2006-07-25 15:14:25, wojtaz pisze:
ja u siebie mam środkowy z 700 ze wspawanymi przegrodami jak dla mnie bardzo fajnie chodzi, a mogli byście napisać jakie macie chłodnice w swoich swapach bo moja nie wyrabia i musze kupić jakąś inną co najlepiej?? podobno od poldka


Nie denerwuj mnie!

Temat chlodzenia byl poruszany chyba w kazdym watku o swapie, takze nie "podobno", a na pewno
  
 
Cytat:
2006-07-25 13:32:14, Enten pisze:
Co było powodem jego krótkiego żywota?


Byl za duzy - dostal pare razy strzala od spodu i zakonczyl swoj zywot.
  
 
Czy ktos z Was ma moze kontakt do kolegi Buczek21?