CB radio TEAM MC-8hp

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam
szukam jakichkolwiek informacji na temat tego radia, opis techniczny, instrukcja, linki, cokolwiek. Prawdopodobnie jest ono klasy Uniden PRO 520XL. Moze ktos uzywa i chcialby podzielic sie informacjami jak sie sprawuje i z jaka antena?
Z gory dzk za wszelkie informacje.
pozdr
ArturK
  
 
No to juz nie aktualne, kupilem Uniden PRO 520XL i antene na magnez Midland ML-145. Jest to zabojczy zestaw po zalozeniu i zestrojeniu slyszalem goscia w czasie prob oddalonego o ok 15 km (ja w miescie on w trasie). Czysty odbior, ludzie mnie slysza i ja ich bdb. Co do tego radia o ktorym szukalem danych tez mialem mozliwosc jego sprobowania, niestety przy silniku benzynowym z wielowtryskiem ma spore zaklocenia, wg. sprzedawcy nadaje sie do diesela.
Ten TEAM MC-8HP jest najladniejszym CB radiem jakie widzialem. Jest o wiele lepsze od Alana 100 ale gorsze od Unidena 510. Jako jedyne ma tylko 3 cm wysokosci wykonczone na czarno i srebro. Wyswietlacz cieklokrystaliczny. Kosztuje 300 zl.

pozdr
ArturK
  
 
Wyswietlacz cieklokrystaliczny jest nie za bardzo dobrym rozwiazaniem w CB ze wzgledu na mozliwosc wylania w czasie upalow