IV el MT 13.08

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No i znow tylko na torze.... napalilem sie, bo dawno nie jezdzilem, ale nie wiem czy pojade jak jest sam tor...
  
 
Ja raczej nie jade. 13.08 jesy KJS Beskidzki a zbieranie punktow do licjencji to pirorytet no i jeszcze 12 jest Krakowski , jedziemy?

Pozdro
  
 
jak wy bedziecie ogladac czy tam sie gonic przez 2 minuty i 2 godziny w przerwie ogladac to ja bede grzal dupe w jakiejs chorwacji czy czyms tam, wiec milego zycze i ogien na tloki
 
 
12 jest tor Kielce- tam bedzie szybko
  
 
A ile wpisowe u scyzorow?
Chociaz Kielce to daleko...
  
 
Cytat:
2006-07-31 19:50:25, bart322 pisze:
A ile wpisowe u scyzorow? Chociaz Kielce to daleko...



80 zloty. E tam daleko. ja tam ostatnio zostalem przycholowany na lince. licznik pokazal 500 km ale ze spaniem pod Kielcami. Ja jade bo tor fiata przy kielcach to kreciol
  
 
A wlasnie, ktos na kjs do Bielska sie wybiera? Ziober? Moze powalczymy w klasie
Kurde zastanawiam sie ciagle gdzie jechac, gdzies musze, bo juz mnie nosi
Jak to wyglada w Bielsku? Mam nadzieje, ze nie ma ciasno, bo nie mam recznego
  
 
Ja wlasnie mysle na Bielskiem. Ale rowniez rozwazam mozliwosc startu w Limanowej - jest 13.08. jechalibysmy w sobote 12.08 bo jest koncert Dżemu, kolega 130TC ma domek w Limanowej wiec kimnac sie bedzie gdzie . jeszcze napisze w tym tygodniu gdzie startuje

pozdro
  
 
Ja chyba jednak pojade Tychy i bede sie scigal ze swoim pilotem
Ale w sumie jeszcze ponad tydzien, wiec plany moga sie zmienic
  
 
Kolega Ziober dobrze mówi, propozycja jaknajbardziej aktualna A KJS w Limanowej dość fajny, zróżnicowane próby, relacja później po 25min w necie itp
  
 
Cytat:
Ja wlasnie mysle na Bielskiem. Ale rowniez rozwazam mozliwosc startu w Limanowej - jest 13.08. jechalibysmy w sobote 12.08 bo jest koncert Dżemu, kolega 130TC ma domek w Limanowej wiec kimnac sie bedzie gdzie . jeszcze napisze w tym tygodniu gdzie startuje

pozdro





heheh koncert Dżemu i rajdzik... hmmm
  
 
A ten kjs w limanowej tez jest na punkty do licencji
  
 
tak...
  
 
KJS Beskidzki przesunięty na inny termin, więc zostaje oglądara w Tychach
  
 
Adam a skad wiesz o tej informacji ze kjs beskidzki jest przesuniety .no i na jaki termin
  
 
informacja o przesuniętym KJS-ie Beskidzkim klik

[ wiadomość edytowana przez: Adam_Tychy dnia 2006-08-08 18:33:29 ]
  
 
czyli jade Tychy