Rajd Krakowski - szpiedzy pogodowi :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Potrzebni są zaufani kibice posiadający telefon komórkowy którzy będą stali na odcinkach specjalnych i przy okazji dopingowania nas ( znaczy nas zawodników a przede wszystkim klubowiczów no i może moją skromną osobę ) będą informowali o stanie nawierzchni na oesach. Kto jest chętny pomóc prosze się meldować - szczegóły do dogadania.

Ps. Myśle że ochotnicy mogą liczyć na jakieś małe przejażdżki po rajdzie w czasie treningów lub co-drive albo mój autograf hihihi
  
 
ja treż mogę się dołączyc do tego co piszę kalinek, takż emoge dać autograf, mój pilot też, nawet przejażdzka wchdzi w grę tylko dajcie znać jakie warunki panują na drogach

Pozdro
Gadzio
  
 
Dżizas, co najmniej jak w mistrzostwach Polski
  
 
No i prosze ja już trzech ochotników mam i bardzo im jestem wdzięczny że chcą pomóc a przecież to nie jakiś wielki wysiłek z ich strony. Bardzo mnie martwi że odzew z tego Forum był raczej mizerny (praktycznie żaden) co świadczy o niewielkiej jego popularności - nie chce rozwijać tego tematu.

PS ... Konrad zobaczymy jak Ty będziesz miał za rok ( tak Ci życzę z całego serca) startować na Rajdzie Krakowskim w tak zmiennej pogodzie i nie będziesz wiedział do kogo zadzwonić i spytać czy tam już pada czy jeszcze nie .... myślisz że to takie proste!! Więc czasem uważaj jak coś wyśmiewasz.

[ wiadomość edytowana przez: kalinek dnia 2006-08-09 20:28:31 ]
  
 
weź mnie wpisz na czarną listę. trochę luzu przed rajdem proponuję.

ps. wiesz co oznacza emotka " " ???