Moje hobby :-) - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy ta ramka to dąb antyczny z Kronopol?
  
 
Paweł gratuluje akwariumka genialnie wkomponowales akwa w sciane
  
 
Cytat:
Czy ta ramka to dąb antyczny z Kronopol?



A gdzież tam. To resztki paneli podłogowych, które z remontu zostały Szkoda wywaliś
Bez obrazy Świruje tylko Hehehe.
  
 
Cytat:
2008-08-09 13:38:10, Ikarus260 pisze:
A gdzież tam. To resztki paneli podłogowych, które z remontu zostały Szkoda wywaliś Bez obrazy Świruje tylko Hehehe.

a dąb antyczny z Kronopola to co? najstarsze drzewo w mieście Kronopol
  
 
eeehh...chociaż maleńkie to akwarium...zazdroszczę Ci Paweł

Moje marzenie od lat to właśnie coś takowego tylko w ..hmm..nieco większej skali

Byłem już blisko szczęścia....w poprzednim mieszkaniu (stare budownictwo,cegła, 100m2), przy okazji remontu ..."wyczarowaliśmy" w ścianie (grubej na 60cm) otwór na taki zbiorniczek ...prawie 1000 litrów!..

Potem zaczęły się schody ..nie mogłem zdobyć wykonawcy tej wielkości akwarium...a jak już znalazłem ..(ok.3 tys.zł taka impreza ) , to...

...zjawił się (po 40-tu latach nieobecności!!)...właściciel kamienicy - .."polski" niemiec ..w gestapowskim, skórzanym płaszczu i takowym kapeluszu (autentyczne!)
...ryknął .."fszyskie pódom rauss !!!.." ..i tak się skończyła ta historia ..

Nie mogę odżałować do teraz
  
 
Ja lubię sobie posiedziec nad wodą i pomoczyc kija (bez skojarzeń)

[ wiadomość edytowana przez: desperos dnia 2008-08-10 12:43:43 ]
  
 
ja tez ostatnio wedkuje dosc duzo a tak poza tym to moto jest moim hobby
  
 
A tak wogóle to w szufladzie mam ze 20 telefonów komórkowych łącznie z takimi co mają funkcje obronne - nokia 2 kg wagi. Trzymam, bo towar ten drożeje.
  
 
Cytat:
2008-08-10 23:27:26, piotr_ek pisze:
A tak wogóle to w szufladzie mam ze 20 telefonów komórkowych łącznie z takimi co mają funkcje obronne - nokia 2 kg wagi. Trzymam, bo towar ten drożeje.


Wiemy
...lada chwila miną 2 lata jak obiecałeś zademonstrować kolekcję iii...

jakbyś nie wierzył ..spójrz:
Cytat:
2006-08-21 17:39:56, piotr_ek pisze:
Wkrótce przedstawię wam moją skromną kolekcję telefonów komórkowych... ale nie takich za złocisz w promocji, czy za 200 zł w sraktaku. Prawdziwych klasyków.



  
 
Cytat:
2008-08-11 00:30:27, bogdan1 pisze:
lada chwila miną 2 lata jak obiecałeś zademonstrować kolekcję iii...



...tiaaa, Piter poszedła zbierać telefona po szrotach coby plamy nie dać
  
 
Cytat:
2008-08-08 22:12:14, gafcio pisze:
Czy ta ramka to dąb antyczny z Kronopol?


  
 
Wracając do Hobby. To jest mojego brata. Robi tak i powstaje to. Mam tego od groma Znaczy teraz mniej, bo po pożarze mieszkania jaki się wydażył kilka lat temu spaliło sie mnustwo takich małych i dużych...








I ten jest już inny w innych brawach skończony



Chciałem sie pochwalić. Nie moje ale brata. I jestem dumny
Brat ma 30 lat ale lubi takie zajęcie. Wykonanie jednego to około miesiąca czasu Będe wstawiał więcej zdjęć. Robił też mniejsze też mam

[ wiadomość edytowana przez: Ikarus260 dnia 2008-08-22 22:36:47 ]
  
 
Cytat:
2008-08-22 22:35:31, Ikarus260 pisze:
.."Wracając do Hobby. To jest mojego brata. Robi tak i powstaje to..."


w świetle tego wontka ..wypadałoby zje...ć Gutenberga za stworzenie kolejnego dokładnie tego samego w treści ..

wontek gutenberga..papierowe modele..

A Ty się Autobusie zachowujesz jakbyś to przeoczył ..
  
 
Z tym, że tam są papierowe już gotowe, a mój brat robi to od podstaw.
Chciałem tam wkleić ale pomyślałem, że mnie zjecie, że od tego jest ten o to wątek
  
 
Cytat:
2008-08-23 12:29:04, Ikarus260 pisze:
Z tym, że tam są papierowe już gotowe, a mój brat robi to od podstaw. Chciałem tam wkleić ale pomyślałem, że mnie zjecie, że od tego jest ten o to wątek


Autobus, gdzie byś nie napisał to i tak zjebka murowana...
  
 
Trzeba przyznać,że ma chłopak zacięcie i smykałke do tego.Widać,że sam projektuje skale i reszte drobiazgów a nie wycina z gotowca.Kiedyś wycinałem modele z jakiegoś brystolowebo wydawnictwa.Zajmowało to mnustwo czasu a z efektem bywało różnie-przeważmie brakowało mi cierpliwości na drobniutkie duperelki .Tak więc dałem spokuj i podziwiam kunszt innych-brawo!
  
 
Daje jeszcze raz zdjęcia mojego brata. Tym razem wklejam więcej
Poprostu musze się pochwalić, bo tak mi sie podobają
Trochę się namęczyłem, by Wam sie dobrze oglądało

Tak powstaje.

















Pruba z naklkami :























W środku











Coś co dobrze znamy













Coś dla Krecika Scania z Konina linia 54 do Wilkowa









Też dobrze Nam znany Autosan Jeszcze w budowie. Nie jeden z Nas takim jeździł







Ten będzie z oświetlenim





Tu kolejne w budowie





Tu poruwnanie. Pierwszy jest malutki ale z takimi samymi detalami jak ten drugi. ,a trzeci to Ikarus 260 z pastiku. Porównanie wielkości. 2 pierwsze są zrobione przez brata.





Dziękuje za poświęcenie czasu na przejżenie fotek. Troche czasu poświęciłem, by Wam się dobrze oglądało

[ wiadomość edytowana przez: Ikarus260 dnia 2008-08-26 23:06:01 ]
  
 
Muszę pochwalić trzeba mieć zaparcie do czegoś takiego... Ja kiedyś zajmowałem się klockami LEGO ale że już człowiek starszy i niestety klocki droższe i już nie takie jak kiedyś to mi przeszło. Jak będę miał chwilę to wstawię parę fotek
  
 
Podziwiam samozaparcie. Ja na etapie rysowania bym pier*alnął tą robotą.
Ikarus - drobne zalecenie - niech brat nr rej czy opisy na autobusach może drukuje, a nie pisakiem wypisuje.
  
 
Do zgodności z oryginałami poruszającymi się po drogach brakuje tylko obtarć,klepnięć i reklam w szybach.Ogólnie zajebiste wykonanie.Może to lepsze hobby niż dłubanie w Esperaku(?!)-przynajmiej ruda nie wyłazi