Moje hobby :-) - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-08-23 23:40:21, maskekk pisze:
no wlasnie z papierami jest jakas lipa nie wiem co dokladnie, brakuje gumek miedzy gaznikami a glowica



Dlaczego "głowicą"...?
Gaźniki podają mieszankę do cylindrów
Dowiedz sie proszę, co i jak, bo mnie zaciekawiłeś...
Pozdr. P.
  
 
Cytat:
2006-08-23 23:39:09, Padre_cornelone pisze:
Kurcze zupełnie zapomniałem o tym hobby skoro juz się chwalimy



Kurka... strach mnie przeleciał... a myślałem, że ja jestem najstraszniejszy.
  
 
to ja też się pochwalę

ogulnie mam tego wiecej
  
 
Myslalem ze podaje do glowicy bo to czterosow. Chce 800zl. pewnie stargujesz jeszcze. Jak chcesz to uderz na priva dam Ci numer jego koma.
  
 
Cytat:
2006-08-24 23:13:20, maskekk pisze:
Myslalem ze podaje do glowicy bo to czterosow.



Racja!!!! Przepraszam, ja jestem teraz w temacie dwusuwów, za szybko napisałem bez pomyślenia...
Pozdr. P.
  
 
A to moje hobby .... klik
  
 
ja nie mam hobby..jeszcze niedawno moim konikiem bylo rozbijanie skutera..ale dopukac od maja przejechalem prawie 2tys km i nic na mnie nie wjechalo

natomiast co do postu autora topicu..ja swego czasu z luboscia kleilem modele zaglowcow..zadne zdjecia sie nie zachowaly bo radosc sprawial mi sam proces tworczy..potem model ladowal na polce a po 3-5latach jak juz byl maksymalnie zakurzony i po kilku traceniach szmata do wycierania polki np odpadaly reje to w koncu ladowal w koszu..ostal mi sie jeszcze kadlub drewniany czeskiego modelu "helvets vindhund" czy jakos tak..robilem to przez 2 miesiace wakacji i zdarzylem zrobic tylko metrowy kadlub..i wymieklem..ale frajda naprawde duza
  
 
Cytat:
2006-08-31 21:02:52, mgrio pisze:
A to moje hobby ....



Jesz, czy strzelasz do nich Bo w Krakowie, to ja je kopię.

PS. Żartowałem.
  
 
Nie jestem hodowca orlików - lotuję je - co ciekawe to są gołębie latające vertikalnie - czyli góra dół do wysokosci 1800 m stojąc cały czas nad swoim domkiem czyli gołebnikiem - ciekawe no nie???
  
 
Odkurzę stary wątek

Cytat:
2006-08-07 21:22:14, krzychu_ch pisze:
Jak jeszcze będzie co Zostaw choć jeden kołpak oryginalny w nienagannym stanie to zrobisz córze choć zegarek na ściane



aby nie być gołosłownym




  
 
No widzisz braciszku...
Nikt nie skomentował Twego dzieła...

Widocznie z wrażenia nikt nie wiedział co napisać!!
  
 
Skoro ktoś to wykopał to ja też się pochwalę:klik
Do tego wspinanie.
Ostatnio mam też inne hobby ma już 3 lata


[ wiadomość edytowana przez: rysiu1 dnia 2007-03-10 21:26:13 ]
  
 
Rysiu1 - fajne masz to hobby







Swoją drogą, że też się synkiem zainteresowałeś dopiero jak skończył 3 latka
  
 
Cytat:
2007-03-11 12:01:47, krzychu_ch pisze:


Nie podoba Ci się zdjęcie w sprzęcie speleo?
Po paru dniach siedzenia na zadupiu i picia trza było coś wymyślić.
Zobacz na gościa trzeciego od prawej
Co do drugiego to lepiej późno niż wcale-żartowałem.
Chodziło że od 3 lat.
  
 
Odgrzewam kotleta.

Z nudów (ostatnio nic się nie dzieje na forum) chciałem pochwalić się Wam moim Hobby.

Tak wyglądało w maju:





A tak wygląda obecnie.





Akwarium wsadzone w ścianę 130L
  
 
Ale Ci zazdroszczę. Mam wszystko, ale z racji że nie mam własnej chaty nie "uruchamiam" hodowli. Potem trzeba cały dzień roboty żeby zlikwidowac akwarium ...

JAk bede miał własne lokum, to zawalę sobie w granicach 400-600litrów (łatwiej utrzymać), a takie jak na Twoim zdjęciu będą robic za kotniki albo do kwarantanny

  
 
Ja też mam akwarium... ostatnio zauważyłem, że nawet 1 neonka się uchowała jakimś dziwnym trafem nie karmiona od 3 tygodni. Aha... woda ostatnio była wymieniona za Tow.Gierka chyba.
  
 
piotr'ek - a nie zdarza Ci się siedzieć przed akwarium w stanie upojenia alkoholowego i narzekać, że jest fajnie tylko wysiadła fonia ?
  
 
Cytat:
2008-08-08 18:51:56, DeeJay pisze:
piotr'ek - a nie zdarza Ci się siedzieć przed akwarium w stanie upojenia alkoholowego i narzekać, że jest fajnie tylko wysiadła fonia ?



Już nie... raczej byłbym wkurzony, że znowu kineskop padł bo sam zielony kolor wyświetla
  
 
Cytat:
2008-08-08 18:51:56, DeeJay pisze:
piotr'ek - a nie zdarza Ci się siedzieć przed akwarium w stanie upojenia alkoholowego i narzekać, że jest fajnie tylko wysiadła fonia ?



Piter to pewnie sika do akwarium...skoro tam coś jeszcze pływa ..od czasów Gierka., A zielony kolor to pewnie osady związków miedzi