Centralny Zamek jak podłączyć sterowanie z alarmu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam pytanie jak w temacie nie mogłem znaleźć tego wątku na forum (a może źle szukałem), ale chce podłączyć alarm i mam pytanie czy centralny jest sterowany +12V czy 0V, i gdzie mam się wpiąć gdzie jest sterowanie centralnym zamkiem w Espero
  
 
Cytat:
2006-08-09 23:02:06, Przemas90 pisze:
Mam pytanie jak w temacie nie mogłem znaleźć tego wątku na forum (a może źle szukałem), ale chce podłączyć alarm i mam pytanie czy centralny jest sterowany +12V czy 0V, i gdzie mam się wpiąć gdzie jest sterowanie centralnym zamkiem w Espero


centralny sterowany jest masą
a co do drugiej czesci pytania - podłącz się do modułu pod kompem, albo do panela sterowania kierowcy. Jeśli nie masz schematu to raczej nie dasz rady.
  
 
Wyłóż 50 zł na elektryka. Mniej stresów no i 100% pewność!
  
 
Nie ma mowy ja się zajmuję poważnymi układami automatyki na sterowanikach PLC a z takim prymitywem sobie nie poradzę pytam bo nie chce mi się tego rozgryzać szkoda mi troche na to czasu ale jak nie bedzie wyjscia to poszukam co gdzie i jak.
  
 
No to zmień auto... na citroena jakiegoś, albo reno. Tam Twoja wiedza będzie nieodzowna.
  
 
wiem jeżdżę C5 służbową super autko, tam to jest komfort, a troche km już nim zrobiłem ale ja mam espero i nie mam zamiaru zmieniać własnie uruchomiłem klimę a pod koniec sierpnia autko idzie do lakiernika mnie się nie opłaca go sprzedawać bo nic specjalnie się nie dzieję a więcej czasu spędzam w C5 niż w swom aucie taka praca.