Kto by był chętny pomóc w zabezpieczeniu co-drive??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,
Czy byłby ktos chętny żeby pomóc w zabezpieczeniu co-drive w sobote 12.08. w godz. 12:00 - 14:00 w Wyrach? (okolice Mikołowa w kierunku Kobióra)

oczywiście potrzebni są wolontariusze - entuzjaści rajdów, którzy zgodzą się pomagać w zamian za przejażdżkę na prawym

Kierowcą jest Jacek Polok, w przyszłym sezonie zamierza wystartować w PPZM Peugeotem-106 wypożyczonym od Bogdana Chomy

jeśli ktoś byłby chętny to prosze o kontakt:
gg:7975834
email: hornet4@poczta.onet.pl
tel. :662289278


[ wiadomość edytowana przez: HNT dnia 2006-08-08 19:24:58 ]
  
 
Gdyby nie krakowski to ekipa z Jawo zjawiła by się... może innym razem
  
 
Ja jestem chętny, jak nic mi nie wyskoczy. Dajcie znać gdzie dokładnie i o której zbiórka. pozdro
  
 
termin wstępny to godz. 12 na miejscu, ale mozemy sie spotkac we wczesniej umówionym miejscu np jesli ktos z Tychów dojerzdza to spotkalibysmy sie w okolicach skrzyzowania (zjazd na ulice Krakowską na Mikołow) na wys. Mikołowa na trasie szybkiego Ruchu
o dokładnym czesie spotkania dam znac jak najszybciej
  
 
Ja bede napewno
  
 
Najnowsze okolicznosci prawdopodobnie uniemozliwią przeprowadzenie co-drive w ta sobote- naczelnik policji wyraził zgode ale postawił warunek ze musi byc zabezpieczenie policji, pomoc medyczna i straz pozarna- a wiec zbyt drogie przedsiewziecie jak na załoge która dopiero po co-drive miała nadzieje na pozyskanie sponsora by wziasc udział w PPZM od przyszłego sezonu
Jesli jednak wójt Wyrów który jest zainteresowany pomysłem co-drive (jako element promocji gminy) zdecyduje sie na czesciowe pokrycie kosztów zabezpieczenia (karetka, policja, straz) do co-drive odbedzie sie w innym terminie o którym pewnie poinformuje...
Tymczasem w imieniu Jacka Poloka serdecznie dziekuję tym osobom które były gotowe pomóc w zabezpieczaniu w sobote
i serdecznie pozdrawiam!