XIII LOB Party 13-15 październik 2006 r - Strona 9

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cze,
podziękowania za fajowską atmosferę dla wszystkich (dopiero teraz dotarłem do neta), w oczekiwaniu na wiosnę oczekuję na zimę i potencjalne spoty grillowe trójmiasta.

pozdrawiam/mpaolos
  
 
Wrażeń moc, super auta, fantastyczni ludzie... wszystko co dobre (za) szybko się kończy ech...

Pozdrowienia dla wszystkich i do następnego razu

PS. Szczególne podziękowania dla Ani i Mariusza za gościnę i super klimat
 
 
Właśnie wysłałem zdjęcia z obecnego zlotu a i śle zaległe zdjęcia z XII Lob Party
na FTPie /zdjęcia/arvax
  
 
No i na mnie kolej Dotarlem szybko i calo z przyczepka pelna gratow.Na drodze ludzie wymiekali przy 160 jak gnalem z takim gabarytem .Co do zlociku no tak jak zwykle 1 klasa oby do kolejnego
  
 
Wstawiam obiecane 'multimedia':

Zdjecia z XIII Zlotu - *.zip (32.9 M)

Filmiki z XIII Zlotu - *.zip (17.3 M)

Pozdro
  
 
Właśnie wrzuciłem na ftp filmik.
Temat: niedzielny przejazd części Lobowiczów z Lob Party na imprezkę do Mariosa.

Cytat:
Dotarlem szybko i calo z przyczepka pelna gratow.Na drodze ludzie wymiekali przy 160 jak gnalem z takim gabarytem


Jako że filmik jest nienajlepszej jakości wyjaśniam - to co widać przede mna to Senator z przyczepką.

ftp://ftp.bestiales.pl/filmy/kieleczek
  
 
Witam ma ktoś może jakieś zdjęcia z paintballa podobno miały być przesłane gdzieś na jakiś adresik
  
 
Ano właśnie, ja też czekam z niecierpliwością
Cytat:
2006-10-18 13:51:30, egoon pisze:
Witam ma ktoś może jakieś zdjęcia z paintballa podobno miały być przesłane gdzieś na jakiś adresik

  
 
A ja jeszcze odnośnie zlotu.
Jedno z moich pozytywnych przeżyć zlotowych - przejażdżka omegą Szuwarka .

LATA ! Ta omega LATA niesamowicie !

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2006-10-18 13:51:30, egoon pisze:
Witam ma ktoś może jakieś zdjęcia z paintballa podobno miały być przesłane gdzieś na jakiś adresik


Zdjęcia mają dotrzeć do mnie i do Mariusza ale jokoś jeszcze ich nie dostrzegłem na swojej poczcie
  
 
Serdeczne pozdrowienia dla ogółu i każdego z osobna ,było naprawde super !!! Już nie moge doczekać się następnego zlotu
  
 
Cytat:
2006-10-19 19:34:35, redi pisze, Już nie moge doczekać się następnego zlotu


zwłaszcza ,że wiosenny zlot jest ciekawszy a i pogoda bardziej sprzyjająca. Ja też już tęsknie
pozdrawiam wszystkich uczestników .