Sirocco to diego

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czy komputer sorocco to dokladnie diego czy nie. dzisiaj dowiedzialem sie ze sirocco to gorszej jakosci podrobka i nie da sie zamienic komputerow.
Pozdrawiam
  
 
Sirocco to komputer produkcji KME czyli Diego.
AGC konfekcjonuje z innymi reduktorami i wtryskiwaczami.
  
 
dzieki za odpowiedz niemniej mam mieszane odczucia poniewaz dzisiaj dzwonilem do KME i pani odpowiedziala w sensie ze sirocco produkuje inny producent i jakby to byla podrobka diego
  
 
Pani Dominika?

Sirocco to diego, wnajtańszym kit'cie jest z reduktorem Tomasetto i wtryskiwaczami valtek, do wyboru sąjeszcze reduktory Emme i KME i wtryskiwacze matrix.

Jest jeszcze Zenit ( sirocco+ ), używam osobiście, montuję i polecam, ma co najmniej kilka zalet w stosunku do Diego czy Sirocco.

  
 
Cytat:
2006-08-22 22:51:37, Gustaw6666 pisze:
Pani Dominika? Sirocco to diego, wnajtańszym kit'cie jest z reduktorem Tomasetto i wtryskiwaczami valtek, do wyboru sąjeszcze reduktory Emme i KME i wtryskiwacze matrix. Jest jeszcze Zenit ( sirocco+ ), używam osobiście, montuję i polecam, ma co najmniej kilka zalet w stosunku do Diego czy Sirocco.



niestety nie wiem kto udzielal mi odpowiedzi. Mam problem podobno z centralka w/g fachowca, ktory jeszcze zle wyrazal sie o instalacji sirocco. Wyslalem centralke do warsztatu ktory instalacje zakladal zobaczymy co z tego wyjdzie. Tak przy okazji czy bez wiekszego problemu czy centralke sirocco mozna zamienic na cos pewniejszego silnik 6 cyl.2,5l 170kM