Wycieczka do Anglii

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wybieram się do Anglii autem na LPG.
Jak już zdażyłem sie dowiedzieć we wszystkich krajach przez które pojade używa się innych zaworów tankowania.
Mam wiec pytanie, czy musze sie zaopatrzyć w tzw. reduktor czy tez tamtejsze stacje posiadają takie urzadzenia??
  
 
przejeżdżałem całe niemcy w kierunku szwajcarii i na każdej stacji mieli reduktory, albo na większych stacjach drugi pistolet z włoską końcówką (tak jak u nas).
Jak dalej to nie wiem.
  
 
A dalej nie ma. W Belgii potrzebna przejściówka i u Angoli też
U Angoli nawet są napisy na stacjach, że zabronione jest używanie przejściówek, ale stacje samoobsługowe więc kto by się tam przejmował "I do not understand, sir."
Potrzebujesz oba standardy przelotek. Angole mają z poprzeczką, Belgia nie pamiętam, Niemcy - z dużym gwintem.
Pozdro.
  
 
A ja sobie od 4 miesiecy ganiam po angolskich lewych drogach i zanabyłem drogą kupna takie oto redukcje



okragles uzylem raz w niemczech, ta z bolcami jest uzywana czasami na samoobsludze, na stacji podobnej do naszych , z obsluga maja taka redukcje (przynajmniej u mnie w miescie)
  
 
Otóż to, oba typy będą potrzebne żeby się dostać na wyspę i tam trochę pojeździć
Pozdro.