Gdzie Misiek II i CzapCzap - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
CzapCzap czy ja dobrze widze , dresowóz kupiłes znow ??
  
 
Cytat:
2009-09-28 09:49:48, pankuba pisze:
A gdzie "CzapCzap i niemiecki humor II"



Ah , po co mialbym was zanudzac

Cytat:
CzapCzap czy ja dobrze widze , dresowóz kupiłes znow ??


Jaki dresowoz, cultowe auto . Ale strasznie tesknie za golfem, chyba najladniejszy w kraju byl , kiedys bede mial jeszcze jednego mk3 , na 100% ! Jak mysle ile ludzie mnie zaczepialo na ulicy zeby pogadac chwile o nim, to az sie lza w oku kreci

A co w sprawie Miska ?
  
 
Cytat:
2009-09-28 19:53:20, CzapCzap pisze:
Jaki dresowoz, cultowe auto . Ale strasznie tesknie za golfem, chyba najladniejszy w kraju byl , kiedys bede mial jeszcze jednego mk3 , na 100% ! Jak mysle ile ludzie mnie zaczepialo na ulicy zeby pogadac chwile o nim, to az sie lza w oku kreci A co w sprawie Miska ?



cultowe auto to ja mam zamiar sobie z Indonezji przywiesc jak dobrze pójdzie a nie jakiś dresowoz

Przeciez to BMW jest przydkie jak noc , a i skojarzenia tez nienajlepsze z tą marką jest w PL ogólnie .

CzapCzap kiedy sie nawrocisz wkońcu na dobra drogę ??
  
 
Cytat:
2009-10-04 23:14:47, sterciu pisze:
cultowe auto to ja mam zamiar sobie z Indonezji przywiesc jak dobrze pójdzie a nie jakiś dresowoz Przeciez to BMW jest przydkie jak noc , a i skojarzenia tez nienajlepsze z tą marką jest w PL ogólnie . CzapCzap kiedy sie nawrocisz wkońcu na dobra drogę ??



Nie znasz sie, piekne auto !

Nawroce ? ja juz mysle o kolejnym golfie 3 , zakochalem sie w tych samochodach.
  
 
Cytat:
2009-10-04 23:35:45, CzapCzap pisze:
Nie znasz sie, piekne auto ! Nawroce ? ja juz mysle o kolejnym golfie 3 , zakochalem sie w tych samochodach.



Nawróć sie na takie auto
  
 
Postępowanie CzapCzaba sprawia mi ból ale jestem podłamana Miśkiem, który do nas nie zagląda
  
 
Cytat:
2009-10-05 13:10:40, madzia_83 pisze:
Postępowanie CzapCzaba sprawia mi ból



A ja nabieram podejrzeń, że ktoś mu musi płacić za takie wypowiedzi pytanie tylko ile i dla czego się z nami nie dzieli
  
 
Cytat:
2009-10-04 23:35:45, CzapCzap pisze:
Nie znasz sie, piekne auto ! Nawroce ? ja juz mysle o kolejnym golfie 3 , zakochalem sie w tych samochodach.


Golf 3? Nie tylko ja, ale nawet moja klawiatura brzydzi się to napisać... Miałem kiedyś takie coś i nie chce nigdy więcej. Pewnie kwestia konkretnego egzemplarza, ale jak to było w jednym dowcipie: 'niesmak pozostał'.
  
 
Mysle ze szybko owine bmw na jakies latatrni bo niedlugo wsadzam elektroszpere i bedzie kolejny golf 3 jak przezyje

Ja naprawde uwielbiam golfy, zeby jeszcze mialy naped na tyl

ale takim 2.9 syncro ( 4x4) bym nie pogardzil

Madzia przykro mi , no ale jestem niereformowalny

Pigletto , no coz, dla mnie najlepsze autka na swiecie , a egzemplarze sa rozne , z roznymi przeszlosciami.

Sterciu, ale ja takiego niechce juz
  
 
Cytat:
2009-10-05 18:25:16, Pigletto pisze:
Golf 3? Nie tylko ja, ale nawet moja klawiatura brzydzi się to napisać... Miałem kiedyś takie coś i nie chce nigdy więcej. Pewnie kwestia konkretnego egzemplarza, ale jak to było w jednym dowcipie: 'niesmak pozostał'.


CzapCzap jeszcze młody chłopak... Golfa miałeś jak byłeś w jego wieku... to wiele tłumaczy
  
 
CzapCzap ale Golfa tez miales i jego chcesz , cos tu nie gra

Ja planuje wlasnie taką Corone po FL 4WD sprowadzić sobie kiedys jak sie uda z Indonezji , tylko po tych tam kataklizmach mam nadzieje ze jeszcze jakies sie ostały . Takze moze zarazisz sie jeszcze tym autem .
  
 
Cytat:
2009-10-06 16:04:09, sterciu pisze:
CzapCzap ale Golfa tez miales i jego chcesz , cos tu nie gra Ja planuje wlasnie taką Corone po FL 4WD sprowadzić sobie kiedys jak sie uda z Indonezji , tylko po tych tam kataklizmach mam nadzieje ze jeszcze jakies sie ostały . Takze moze zarazisz sie jeszcze tym autem .



Jak widac golf mi przypasowal .

Kurde , nie wiedzialem ze 4WD byly ? czym to napedzane ?

Tak czy siak wolalbym golfa III 2.9 4WD , jakies turbo i 300KM peka , bede straszyl wszystkie imprezy w okolicy ( a sporo ich haha )
  
 
Cytat:
2009-10-07 22:11:01, CzapCzap pisze:
Kurde , nie wiedzialem ze 4WD byly ? czym to napedzane ?



Były , były , tutaj masz link do fotki z taką , z tyłu nadrzwiach masz nawet dumny napis 4WD



Wsumie to Caldina , ale co za róznica jak to wsio ryba to samo z wyglądu .


[ wiadomość edytowana przez: sterciu dnia 2009-10-12 10:07:57 ]
  
 
o2.pl namierzyło Miśka !
i przysłali mi to jeszcze na maila




[ wiadomość edytowana przez: Talus dnia 2009-11-24 08:50:01 ]
  
 
nie wiem czemu ale mi sie ten gif nie chce otworzyć
ale swoja droga niedawno rozmawiałem z Misiekm
i powiedział ze Carii juz gotowa i śmiga jak trzeba
  
 
Cytat:
2009-11-26 08:50:11, Suchy pisze:
....niedawno rozmawiałem z Misiekm i powiedział ze Carii juz gotowa i śmiga jak trzeba



foty foty foty !!