Neonki w accencie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Załączam pare zdjęc które wysłał mi obecny właściciel mojego byłego Accenta

Accent z neonkami 1

Accent z neonkami 2


I jak wam sie podoba ??
  
 
nieżle
  
 
super naprawde fajnie
  
 
ładnie

zaproś go do klubu
  
 
Neonki wyraźniejsze od samochodu urok nocnych zdjęć. Ładnie się to prezentuje. Gratulejszyn .
  
 
ładnie, ja myśle do mojego Atoska założyć w każdych drzwiach diody, które beda się swieciły przy otworzeniu drzwi i pewnie zabiore sie za to w przyszlym tygodniu, jak zrobie to dam znac, musze tylko diody kupic
  
 
Podłączę się pod ten wątek, bo temat jednakowy, jak myślicie, czy mój H200 z neonami zrobi wrażenie na widzach? Czy będzie to jedyne tak duże kopnięte H i czy będzie to efekt godnyt zaangażowania? Mam pokusę żeby to zrobić , a niech to, raz się żyje. Głosujcie , jak Wam się podoba BUS z neonami, razi czy do przełknięcia .... . Alusy mam, zawieszenie obniżone ciśnieniem , rury na kangury itp są. Brak iluminescencji . Głosujcie,, czy mam założyć podświetlenie podwozia, czy nie . Piszcie, na TAK lub Nie. Co zadecydujecie, to zrobię
Hej kochane Mody, zróbcie ankietę, czy Bolls_no1 ma mieć neony, czy też mu nie wypada
  
 
Bolls - neonki zakładaj bezwzględnie!!! Twój Busik będzie wyglądał kozacko no i napewno oryginalnie Nie zastanawiaj się czy to wypada, nasi czarni bracia zza atlantyku nie pod takie autka neony wkładają

Jestem na TAK!
  
 
Cytat:
Piszcie, na TAK lub Nie.



Ja jestem na tak ))) Sam zastanawialem sie nad takim gadzetem w Lantrynce...
  
 
Speed juz mu mówiłem o tym żeby dołączył do klubu, ale co z tego bedzie to nie wiem...
  
 
ale Bolls jak powiesz "A" czyli neonki to powiedz i "B" czyli fele 22 cale w chromie
  
 
Cytat:
ale Bolls jak powiesz "A" czyli neonki to powiedz i "B" czyli fele 22 cale w chromie


A jak powiesz C to będą ksenony i tak dalej cały alfabet aż do Z
  
 
D to proponuję pneumatyke

jestem na TAK z neonkami

  
 
bardzo fajnie wyszlo
  
 
Cytat:
2006-08-26 17:27:11, speedmaster pisze:
ale Bolls jak powiesz "A" czyli neonki to powiedz i "B" czyli fele 22 cale w chromie



He he he, na 22 calowych felach małe dziwadło by wyszło , obniżyć zawiechę na maxa, airbrusch na całe auto, środek skórami zapchać i bryczka jak się patrzy .
Ksenonki też by się przydały
  
 
Ja od jakiegos czasu tez mam zamiar sie zabrac za cos o czym pisze WITEK, nawet w ponym jest do tego mozliwosc wywalilem te gumke ktora jest pod spodu drzwi i teraz mam tam ladne 3albo 4dziurki wsam raz na diode, wszystki bylo by dobrze ale nie wiem jak zrobic sterowanie myslalem zeby podpiac mase pod krancowke z drzwi ale wtedy jakie kolwiek drzwi otworze to we wszystkioch beda diody swiecily i wydaje mi sie ze bedzie to widac ze swieca nawet przy zamknietych drzwiach jak sadzicie bedzie to szpecic wyglad auta??
  
 
Dodaje jeszcze jedno zdjęcie z tym co owy Accent ma w bagażniku
Accent bagażnik
  
 
Odkopie troche temat.
Accencik a wiesz dokladnie jaki zestaw zagoscil pod tym autem ?
  
 
Super pomysł z tymi neonkami, bardzo mi się podoba
  
 
woow, istne 2F&F