Rozkodowane radio - please help

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!
To moj pierwszy post na forum - mam nastepujacy problem
Posiadam w moim Escorcie Cabrio z 96 r seryjne radio na CD - model 6000 CD - mam nadzieje ze to jest wlasnie nazwa modelu .
wczoraj w trakcie jazdy po wjechaniu w wielka dziure radio zażądało kodu - mialem spisany kod od poprzedniego wlasciciela jednakze wpisujac go jedna reka a druga prowadzac cos musialem zle wpisac - pojawila sie porsba o kod 2 , pozniej 3 i 4 - wpisywalem ten jeden kod jednakze radio ponawialo komunikat o wpisaniu kodu - po kolejnym wpisaniu radio zablokowalo sie na pol h - jestem dosc sfrustrowany bo bylem pewny ze zdejmujac kleme z akumlatora odepne napiecie i zazada znow pierwszego kodu i bedzie z glowy - jednakze zdjecie klemy ani nie wylaczylo radia ani nawet lamp w aucie co bylo dla mnie dosc duzym zaskoczeniem - dostep do drugiej klemy jest na tyle utruydniony ze nie daem rady zdjac jej - a wiec : czy ktos moze mi w jakis sposob pomoc ? jakie jeszcze oznaczenia musze podac by ktos mogl mi ten kod podac ? i najlepiej jeszcze gdzie szukac tych "innych " oznaczen ? bylbym mega wdzieczny za pomoc bo w naglosnieniu siedzi pare zlotych a droga do pracy bez muzyki dluzy sie najbardziej .
tomek
  
 
Nie wpisuj błędnych kodów bo zablokujesz radio na stałe.
Prawidłowy kod zdobędziesz na www.kodradia.prv.pl
  
 
spox - wszystko jasne , problem tylko jest taki ze nie mam pojecia gdzie szukac tych danych - radio jest seryjnie zabudowane a poprzedni wlasciciel nie przekazal mi zadnych dokumentow do radia ?