CB-Radio... Anteny... - wszystko i nic na ten temat - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-08-29 21:16:09, madzia_83 pisze:
szczerze... to nie chce mi sie za każdym razem odkręcać i zdejmować anteny. Dlatego szukam w miarę małej z dobrym zasiegiem. Niestety taki Hustler nie zgina się i klops. [ wiadomość edytowana przez: madzia_83 dnia 2006-08-29 21:17:03 ]



To spraw sobie cos takiego madziaKLIK
  
 
Cytat:
2006-08-29 21:49:53, Mart78 pisze:
To spraw sobie cos takiego madziaKLIK


A konkretnie o co Ci chodzi bo link prowadzi do głównej strony sklepu.
  
 
zakladka cb radia, anteny magnesowki i President 32cm za 190 zeta

[ wiadomość edytowana przez: Mart78 dnia 2006-08-29 22:07:08 ]
  
 
President
  
 
Cytat:
2006-08-29 22:12:28, Mart78 pisze:
President


Ale normalnie maja ceny Ja za magnesowke President Florida 45 cm zaplacilem 70, a u nich jest po 140
  
 
Cytat:
2006-08-29 11:08:19, madzia_83 pisze:
Ja obserwuję tą aukcję: KLIK i sama nie wiem co robić. Antena Hustlera jest dłuzsza i ma dłuższy kabel ale to 1 m wysokosci. Poradźcie mi co robić plisss... PS. Najpierw chcę kupic antenę a potem radio... [ wiadomość edytowana przez: madzia_83 dnia 2006-08-29 11:12:00 ]



jezeli cena utrzyma sie to warto tą antenkę zakupić ja za swoją Sirio Mini mAg dałem 98zł. nową w sklepie , ale i tak bardziej bym polecał coś z długim batem

w polonezie jak miałem na dachu Lemm`a AT1200 to zwykle chaczyłem o niskie drzewa , auto na noc wstawiałem do garazu takiego pod domem w piwnicy a wiec zjezdzac musiałem pod dom i nigdy w nim tej anteny nie odkręcałem , miałem tez na stałe przykręconą tylko ze pod lekkim kątem co w antenach CB to zalecają jaknajbardziej w pionie je montowac , ale wracając do tego wjezdzania do garazu to wysokosc bramy garazowej jest na wysokośc Citroena Berlingo , raz Berlingiem tam wjechałem i tylko raz to na styk wszedł , antena w poldku sie uginała normalnie , jedyną wadą było to ze jarzeniówkę miałem akurat po drodze jak antena szła po suficie zgięta kilka potłukłem tą anteną
  
 
Cytat:
2006-08-29 21:43:58, Pigletto pisze:
Odloz na polke to co masz teraz na antene a potem doloz to co bedzie kiedyś na radio i te 250-300 zl w koncu na polce leżeć będzie Jak kupisz teraz np. antene a dopiero za jakis czas radio to masz to samo jakbys za jakis czas kupila calosc. Poniewaz wydaje mi sie ze komplet moze byc tanszy niz kupowana osobno antena i radio wiec ja bym poczekal. Zreszta po co Ci na juz sama antena. No chyba ze tak jak napisalem wcześniej jest akurat okazja tanio kupic. Co do anteny to ja ja wybralbym jednak dluższą nawet kosztem odkręcania no ale jak koniecznie musi byc krotsza to chyba ten siro mini-mag powinien byc w miare.



EH Piglet rozmawialiśmy o tym 3000000 razy, dobrze wiesz że z mojej wypłaty nic nie odkładam bo nie ma z czego a jak kupuję to na już a potem się martwię jak przeżyć do końca miesiąca więc proszę....
Pozatym często jest tak, że w komplecie np. antena jest OK a radio do d..y albo odwrotnie więc bez sensu. Pozatym jak ktoś napisał na innym forum - lepiej kupić antenę używkę a radio nowe bo nigdy nie wiadomo kto pluł do gruchy :/
  
 
Cytat:
2006-08-30 01:49:56, sterciu pisze:
jezeli cena utrzyma sie to warto tą antenkę zakupić ja za swoją Sirio Mini mAg dałem 98zł.



Do 45 zł jestem w stanie za nią dać - nowa na Allegro kosztuje 70-80 zł.
  
 
Cytat:
2006-08-29 22:15:45, Mart78 pisze:
Ale normalnie maja ceny Ja za magnesowke President Florida 45 cm zaplacilem 70, a u nich jest po 140



gosciu z kacika CB radia powiedział, że nową President sprzeda mi za 70-80 zł więc warto się zastanowić. Co lepsze: President czy Sirio?? I pytanie czy te anteny się składają żeby nie trzeba ich było za każdym razem zdejmować.
  
 
Cytat:
2006-08-30 07:17:47, madzia_83 pisze:
I pytanie czy te anteny się składają żeby nie trzeba ich było za każdym razem zdejmować.



A co za różnica, czy będziesz ją składała, czy wykręcała ?
  
 
Jest bo wykręcać ją mogę tylko gdy będę na uczelni czy na dłuzszych zakupach to i wjeżdżając do garażu mi się nie chce. Chcę zeby sie tylko dało ją zgiąć
  
 
ja handluję CB. polecam unidena 520 xl. antenka zalezy do czego. na służbowe zakładam presidenta uniwersalnego. a na konkretne auto bata strojonego do fury.
  
 
Do zginania najlepsza jest antena przykręcana do podstawy na motylku ale takie, z tego co się orientuję nie występują na magnesie. Jeśli motylek to albo uchwyt albo dziura w dachu.
Magnesówkę albo chowasz całą do bagażnika albo odkręcasza bat od podstawy. Ja zwykle chowam całą. Kilka sekund i po kłopocie. Więcej czasu schodzi na odkręcenie.A słyszałem o kilku przypadkach gdy właściciel na parkingu odkręcił bat, podstawa została na dachu.Gdy wrócił, z bagażnika wystawał kawałek kabla. Podstawa zniknęła z dachu
  
 
tak podstawy też kradną. mi zajumali więc teraz mam magnesówkę
  
 
Cytat:
2006-08-30 08:28:01, rogacek pisze:
ja handluję CB. polecam unidena 520 xl. antenka zalezy do czego. na służbowe zakładam presidenta uniwersalnego. a na konkretne auto bata strojonego do fury.



Jakie radio byś polecił do 200 zł?? I czy sprzedajesz też zestawy (mogą być używki).
  
 
nie mam uzywek. tylko nówki. za 200 nic nie polecam. polecam za 300
  
 
dla klubowiczów duże rabaty )

cb i inne

[ wiadomość edytowana przez: rogacek dnia 2006-08-30 10:02:29 ]
  
 
a gdzie masz punkt ? może pohandlujemy...
  
 
w samochodzie. popatrz na stronę wybierz co chcesz a ja wyslę ci ceny.
  
 
Cytat:
2006-08-30 07:13:58, madzia_83 pisze:
EH Piglet rozmawialiśmy o tym 3000000 razy, dobrze wiesz że z mojej wypłaty nic nie odkładam bo nie ma z czego a jak kupuję to na już a potem się martwię jak przeżyć do końca miesiąca więc proszę.... Pozatym często jest tak, że w komplecie np. antena jest OK a radio do d..y albo odwrotnie więc bez sensu. Pozatym jak ktoś napisał na innym forum - lepiej kupić antenę używkę a radio nowe bo nigdy nie wiadomo kto pluł do gruchy :/



jak juz kupowac to nie komplet tylko antene osobno i radio osobno , zawsze mozna dobrac sobie odpowiedni sprzecik do swoich wymagan w prawie podobnej cenie jak komplet