[125p]poliuretan w 125p (sonda) - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2009-11-25 18:47:20, vazyl pisze:
Żeby dla lamerów mojego pokroju było łatwiej może ktoś się pokusi o opis poszczególnych fotek? 066062 - nie trzeba, to nawet ja wiem



Z tego co pamiętam to leci jakoś tak:
066065 - zestaw tylnego zawieszenia (tuleje resorów i drążków mocowania do nadwozia)

066064 - tuleje resorów

066063 - tuleje przednich wahaczy i drążków reakcyjnych

066062 - zestaw tulei stabilizatora przedniego i łączników

Trochę też wprowadziłem was w błąd ponieważ zestaw 066065 zawiera w sobie 066064 więc nie trzeba go brać pod uwagę, czyli jak ktoś chce full wtedy potrzebuje 066065, 066063, 066062 cena wtedy o te 230zł jest niższa.
Dość wysoka cena całego full zestawu jest też spowodowana tym że jest w nim sporo i to nie małych tulejek, na wagę to będzie trochę ,ale jak pisałem to nie jest 100% cena, postaram się coś jeszcze uciąć...
  
 
czekamy na ceny ostateczne, zrobimy grupowe zamowienie to jakas znizka bedzie i git.
ja tam jestem chetny ale z lista czekamy do ostatecznych cen.

A, Shogun - jest opcja zrobienia tulei trzymajacych stabilizator ktore beda mialy 1-2 mm mniejsza srednice otworu wewnetrznego?

[ wiadomość edytowana przez: jaqo dnia 2009-11-25 21:14:47 ]
  
 
A co z ważnym elementem zaznaczonym jako 4163764 na poniższej fotce
  
 
Jest opcja zrobienia mniejszej średnicy ale trzeba to wcześniej zgłosić, tylko czy tak wytarty stabilizator jest bezpieczny ?!?!?!
Element 4163764 jest w zestawie 066065, 4 duże tuleje.
  
 
jak żelastwo na wage to Ci wyślemy busa złomu


Dobrze Vazyl zauważył że brak poli do drążków , da rade?
Nie wiem czy jest tulejka jażma resoru (miejsce gdzie dyfer skręca się z resorem - na fotce śruba w poprzek resoru pod amorem)
  
 
stabilizator wytary milimetr na srednicy? A niby czemu mial by byc niebezpieczny?
Jak sie nie da kupic noweg to trzeba jakos stuki skasowac
  
 
ja chciałbym z kolei zapytać o twardość: żółte - sport, czerwone codzienne - ale mam nadzieję, że twardsze niż seryjny kondom???
  
 
ja do roverka zakladalem kilka tulejek zoltych, niby sport, mozna smialo takie zakladac
  
 
Drąząc temat. Rozumiem ze to jest komplet tylnego zawieszenia:

066065 - zestaw tylnego zawieszenia (tuleje resorów i drążków mocowania do nadwozia)

A to wersja dla ubogich, czyli bez elementów do drążków reakcyjnych:

066064 - tuleje resorów

  
 
Cytat:
2009-11-26 08:51:39, vazyl pisze:
Drąząc temat. Rozumiem ze to jest komplet tylnego zawieszenia: 066065 - zestaw tylnego zawieszenia (tuleje resorów i drążków mocowania do nadwozia) A to wersja dla ubogich, czyli bez elementów do drążków reakcyjnych: 066064 - tuleje resorów



Można to tak ująć że dla ubogich

mar125 - w zestawie 066065 są tuleje do drążków, 4 takie same tuleje.

jaqo - jak chcesz, tylko dać znać wcześniej jaka ma być średnica

Furiosus - czerwone są zbliżone do oryginałów, ale sama konstrukcja tulei poliuretanowych trochę lepiej "zepnie" cały zawias ponieważ kołnierze zewnętrzne wypełnią wolną przestrzeń i na pewno będzie samochód o wiele lepiej się prowadził już na czerwonym niż na seryjnych gumach.

flapjck1 - na żółtych też jeżdżą po mieście

  
 
a czy tuleja jażma resoru też jest ? pytam bo mam do wymiany i nie wiem czy szukać gumowej czy poczekać...
jak wszystko to wszystko
  
 
Cytat:
2009-11-26 17:16:31, mar125 pisze:
a czy tuleja jażma resoru też jest ? pytam bo mam do wymiany i nie wiem czy szukać gumowej czy poczekać... jak wszystko to wszystko



Poproszę o jakąś fotkę tej tulei bo nie wiem jak wygląda, może i można tylko wszystko muszę zobaczyć...
  
 
ja z pytaniem do szoguna
jaka jest twardosc tych poliuretanow
  
 
Tak odkopię trupka.

Ktoś już to kupował i zakładał. Pisałem PW do Szoguna ale nie odpisuje??

Interesują mnie tulejki donych wahaczy przednich.
  
 
Rozmawiałem, z shogunnnem. Wszystko jest "tylko" osoba, która to "testuje" czy wszystko pasuje, ma jakieś drobne przestoje i nie mają pewności, że wszystko działa jak należy. Jesteśmy w kontakcie jak będą gotowę będzie tu info... swoją drogą to już chyba 4 miesiace...
  
 
chciałbym zamówić :

2x tuleja dolnego wahacza (mocowanie z belką)
oraz komplet do mocowania drążków reakcyjnych przednich (czyli 4 gumy)

jak z dostępnością tego i z cenami ?
  
 
Cytat:
2010-03-21 14:44:45, Tailgunner pisze:
chciałbym zamówić : 2x tuleja dolnego wahacza (mocowanie z belką) oraz komplet do mocowania drążków reakcyjnych przednich (czyli 4 gumy) jak z dostępnością tego i z cenami ?


Też byłbym zainteresowany ceną i dostępnością tego zestawu??
Może wezmę 2 komplety jak coś...
  
 
no ja już wahacze założyłem więc wziąłbym tylko mocowania drążków

  
 
Trochę zeszło z 125p/Polonez ale coś ruszyło:
Poliuretan Fiat 125p/Polonez

osoba która miał mi wszystko sprawdzić miała jakieś problemy, ale nie ma co obwiniać gościa, w sumie to dzięki niemu ruszył cały projekt
  
 
napisz ile będzie kosztować jak się bierze cały kpl. (przód i tył) - rozumiem że wtedy spokojnie jakaś zniżka? jakaś dodatkowa dla klubowiczów F&F ?
Jak nie chcesz pisać tu to napisz mi na priv.