[125p]poliuretan w 125p (sonda) - Strona 9

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy mi się zdaje czy brakuje jeszcze tulejek mocowania resoru do mostu. A może jest on kompatybilny z jakimś innym elementem ale chyba nie...
  
 
a te tu;leje są wymienne z tego zeliwnego elementu/ nie kupowało się tego zawsze jako jedna calosc?
  
 
wysokie ceny, ja sobie zostane przy gumach
  
 
Komplet 800-1000zł za kawałek plastiku szok...
  
 
no właśnie miało być około połowy tej ceny... cóż widać trzeba będzie samemu zrobić...
  
 
Dorwać dziadka tokarza kupić ten plastik (pewnie jest w wałkach) godzina na tokarce kosztuje 80 zł al u mnie tokarka jest wrakiem maszyny wiec odpada ale na pewno znajomi znajomych mają tokarkę w miarę dobrą warto popytać
  
 
Poliuretan sie odlewa nie toczy. Toczyc mozna z teflonu/poliamidu ale to musza byc tulejki ktore pracuja idealnie prostopadle do osi - akurat w Kancie chyba wiekszosc albo wszystkie wiec da sie.
  
 
a teflony/poliamidy były kiedyś na alle zdaje się zały przód coś za 200 - jak zapisałem se tę aukcję to wieczorem podam linka

a z tym prostopadle do osi w kancie to trochę bardziej teoria jak prawda - bo tył (resory) to może i tak, ale przednie wachacze (szczególnie dolny) to tak niekoniecznie

koniec końców ja chyba odżałuję kasę i w zimie sobie zrobię przód potem tył - no chyba, że mar coś taniej wykona



[ wiadomość edytowana przez: Furiosus dnia 2010-04-30 10:15:33 ]
  
 
My wlasnie do tylu teraz robimy toczone a do przodu idzie uniball tak jak u myszy127. Ale nie ciagnijmy off-topa
  
 
ja wam powiem, za dobry polibusz trzeba zapłacic gore pieniedzy te odlewane w piwnicy łapia luzy po kilku tysiacach jazdy, jak wyciągne swoje to wkleje fote, poza tym do samochodu osobowego jezdzacego po drodze to sie mija z celem chyba ze ktos lubi słyszec kazdy plastik i kazdą luzna rzecz w kabinie, to ze poliuretan ma trwałosc dziesieciokrotnie wieksza od gumy to niezły chłyt marketingowy moze to i ma odbicie w rzeczywistosci ale jak oba produkty leżą na półce
  
 
ja tam myślę, że jak się jeździ na przyszerokich kapciach to warto zapłacić może niekoniecznie pakować cały zawias z polibuszy - ale na wachacze myslę, że warto dać
  
 
Ja tam se na dolne wahacze kupiłem, może się koło nie będzie tak kładło przy skręcie.
  
 
Ma ktoś już wyrobioną opinię na temat poliuretanów w kancie czy poldku? Chcę zamówić komplet na przód i łączniki staba na tyle tylko wole poznać Wasze uwagi w eksploatacji tego "plasitku" Wersja SPORT jest wytrzymalsza i sztywniejsza od wersji drogowej?
  
 
czerwona - drogowa - to twardosciowo to samo co seria tyle ze dziala dluzej niz 5 minut. Kupuj sporta.
  
 
tylko zolte czasem skrzypia ale tylko tyle dolegliwosci ( ja nie mam ich w fiacie tylko w roverze )
  
 
Dzieki za pomoc,kupie komplet sporta
  
 
Pisałem do bikopuru i jeśli znajdzie się kilku chętnych na ich wyroby to można ponegocjować cenę.Może ktoś skusi się na jakieś tuleje z poliuretanu?
  
 
A jak wygladaja ceny detaliczne bez negocjacji ? Byc moze bym byl chetny na kpl lub moze dwa.
  
 
na haslo crx5 powinienes miec 5%
  
 
BoryskuTUTAJ masz wszystkie ceny wraz ze zdjęciami.Droga zabawa jest to niestety,sam nigdy tego nie testowałem i nie wiem ile to warte tyle,że kiedyś ten pierwszy raz musi być