[125p]poliuretan w 125p (sonda) - Strona 11

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dzieki.
O tym wiedziałem.
Tylko ktoś na forum dorabiał i było kilka kompletów.
  
 
Jeździł ktoś na żółtych poli na codzień ? Mocno buda dostaje po dupie ? Oczywiście mowa o całym komplecie ze Strongflexu.
  
 
O jakiej twardości brać tuleje wachaczy? Samochód do agresji na ulicy
  
 
u mnie po zalozeniu gazowych amorków i skróceniu sprezyn buda na slupkach zaczela pekac wiec bym sie 2 razy zastanowil
  
 
Dla potwierdzenia - czerwone elementy z poliuretanu o twardości 80ShA odpowiadają mniej-więcej seryjnym gumom? Nie rozwalę seryjnej, nie obspawanej, składanej w poniedziałek budy fiata jeżdżąc emerycko po polskich dziurach?
  
 
Miał może ktoś styczność z wyrobami firmy Tep Deuter ? Oferuje to sklep : poliuretany.olkusz.pl . Cena to połowa tej za Strong Flex , ale jeżeli to jakieś badziewie to chyba odpuszczę .
  
 
Miałem kilka lat temu zestaw tej firmy założony we Fiacie 127, kolor żółty (twarde). Auto jeździło jak tramwaj, resztki komfortu umknęły przy okazji.
Ja byłem zadowolony, lecz jeździłem na tym krótko (dość szybko sprzedałem auto) więc nie wiem, jak z trwałością na dłuższą metę.
Kojarzę, że którąś tulejkę musieliśmy minimalnie przerabiać, było jakieś niewielkie odstępstwo.
Kolega Vergasser miał identyczny zestaw, nie słyszałem, by narzekał. A On jeździł na tym dłużej.
  
 
Dziekuję Pereira za szybki odzew .
Jeżeli ktoś jeszcze potwierdzi że da się na tym cudzie jeździć to zaryzykuję . Tym bardziej że składam jedno zawieszenie - pośrednie - tzn. duocontrole + poliuretan żółty . Zobaczymy co się z tego urodzi .
  
 
Cytat:
2015-01-02 21:34:45, Besslein pisze:
Dziekuję Pereira za szybki odzew . Jeżeli ktoś jeszcze potwierdzi że da się na tym cudzie jeździć to zaryzykuję . Tym bardziej że składam jedno zawieszenie - pośrednie - tzn. duocontrole + poliuretan żółty . Zobaczymy co się z tego urodzi .



Do 125p wszystko żółte, poza gumami przednich drążków reakcyjnych. Co by nie robił, żółte poli wyrywa mocowania, w tym miejscu akurat musi pracować, a żółty prawie się nie ugina.
  
 
Cytat:
2015-01-02 20:58:27, Pereira pisze:
Miałem kilka lat temu zestaw tej firmy założony we Fiacie 127, kolor żółty (twarde). Auto jeździło jak tramwaj, resztki komfortu umknęły przy okazji. Ja byłem zadowolony, lecz jeździłem na tym krótko (dość szybko sprzedałem auto) więc nie wiem, jak z trwałością na dłuższą metę. Kojarzę, że którąś tulejkę musieliśmy minimalnie przerabiać, było jakieś niewielkie odstępstwo. Kolega Vergasser miał identyczny zestaw, nie słyszałem, by narzekał. A On jeździł na tym dłużej.



Ja miałem z Bikopuru poli. Wszystko git, no i szło się dogadać z chłopakami a swój kpl. otrzymałem w podzięce za wkład w rozwój