165 +- 1000 PLN

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
co polecacie z 165 w granicach 1000 zl? narazie w tym aucie ktorym mam (starym) nie chce robic modow na jescze jeden glosnik srednio-wysokotonowy dlatego bedzie narazie tylko para 165 i twetery. Moze scan-spaek, vifa? lub cos w proa systems team?
  
 
z proa to jedynie Simplex... w tej kasie... Colorisy juz sa jednak drozsze Zalezy wszystko jakiej muzyki słuchasz... jezeli patrzyz po takich zestawach to widze ze cos bardziej ambitnego Proponuje sie rozejrzec po glosniczkach Vifa lub micro-precision
  
 
Slucham przede wszystkim muzyki klubowej(techno) z mocnym uderzeniem, chcialbym aby przy glosnej muzyce (z reguly tak slucham muzyki) owe glosniki graly naprawde dobrze, zeby graly a nie udawaly. Zeby graly do bitu a nie wydawaly dzwiek jakby sie rozdzierała torba po smieciach heh, , gdzie kupie m-p lub vify? kupie je w lodzi? a co myslisz o glosnikach bardziej popularnych marek hertz, pb, rainbow, alpine??
  
 
PB bardzo dobre do tego typu muzyki Rainbow rowiez rewelacyjne ale w tego typu muzyce mniej sie sprawdza Jezeli sluchasz muzyki klubowej to jak najbardziej Vifa w łodzi to niebardzo wiem gdzie mozesz kupic... Polecam za to MaxCarAudio... Skontaktuj sie z Anią i powiedz ze jestes odemnie napewno bedziesz bardzo zadowolony maja zarowno jedne jak i drugie głosniczki w sprzedazy... zawsze doradza wiec jak cos to wal do nich zakład i ludzie sprawdzeni i godni polecenia niestety sa z Bydgoszczy wiec z Łodzi masz kawałek...
  
 
Ma ktos moze lub slyszal o JL AUDIO 16.5 z serii ZR? chyba jestem na nie zdecydowany...... bo czytajac o nich opinie to chyba sa b.dobre do takiej muzyki jak ja slucham. Moze jakas firma caraudio je ma i nie po cenie det. 2999zl
  
 
kiepskie nie sa jednak w ich cenie mozna lepiej no i raczej troche przekraczaja twoj budzet