SIGNUM Race & Rally Show - 27 maja- ktoś z TGR jedzie?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Sekcja Motorowa Signum Sport ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych w sobotę 23 września 2006r. na swoją debiutancką imprezę - SIGNUM Race & Rally Show o Puchar Prezydenta Miasta Zabrze. Mini-rajd jest współorganizowany przez NORAUTO Zabrze i M1 Zabrze, fundatorów atrakcyjnych nagród rzeczowych! Zawody rozpoczną się o godz. 10.15 pod siedzibą NORAUTO, w której zlokalizowane będzie także biuro zawodów. Załogi pokonają dwukrotnie 4 próby sportowe – widowiskową, medialną próbę zlokalizowaną pod CENTRUM HANDLOWYM M1, poprzez kolejne, równie atrakcyjne - na terenie firm TERMA-DOM (w otoczeniu dawnych budynków poprzemysłowych z widowiskowym przejazdem po kostce) oraz DEMEX (próba o nawierzchni mieszanej, asfaltowo-szutrowej). Ostatnią z nich jest rozległy teren byłego dworca autobusowego, na którym zostanie wytyczony mini-oes.
Warto zaznaczyć, że na stronie imprezy www.srrs.signum24.pl już teraz dostępne są zdjęcia (wraz z charakterystyką) miejsc, w których zlokalizowane będą poszczególne próby!
Zawodnicy (zapraszamy do udziału także tych, posiadających już licencje sportowe!) będą rywalizować w pięciu klasach pojemnościowych: do 652 cm3, powyżej 652 do 903 cm3, powyżej 903 do 1300 cm3, powyżej 1300 do 1600 cm3 oraz powyżej 1600 cm. W osobnej klasyfikacji Rally Dealer powalczą samochody reprezentujące największe salony samochodowe regionu Śląskiego, ponadto, licząc na znaczną ilość pań za kółkiem, przygotowaliśmy specjalnie dla nich dwie klasyfikacje – Pań Kierowców oraz Pań Pilotek.
Do udziału w imprezie dopuszczeni zostaną wszyscy kierowcy posiadający ważne prawo jazdy, aktualne badania techniczne samochodu i ubezpieczenie OC i NNW. Wpisowe w pierwszym terminie wynosi 45 zł – szczegóły w regulaminie imprezy dostępnym na stronie imprezy – www.srrs.signum24.pl Zgromadzeni pod centrum M1 widzowie mogą liczyć również na dodatkowe atrakcje! Są wśród nich m.in. – prezentacja samochodów rajdowych, terenowych oraz quadów. Niezwykle interesująco zapowiada się pokaz pojazdów zabytkowych, które wyruszą na trasę próby pod M1 bezpośrednio po rajdówkach! Publiczność będzie miała niebywałą okazję zobaczyć w akcji samochody, które w rękach obecnych właścicieli przeżywają swą drugą młodość.
Szczegółowe informacje oraz niezbędne dokumenty znajdą Państwo na stronie internetowej www.srrs.signum24.pl oraz pod nr telefonów: 503-078-166, 693-133-679. Nasza impreza nie mogłaby się odbyć bez pomocy następujących firm: BCS – Business Computer Services, DR. BELTER COSMETIC, TERMA-DOM, DEMEX, POCH, PIRXNET.
Zawodnikom życzymy dobrej zabawy i udanej sportowej rywalizacji w duchu fair-play, a kibicom niezapomnianych wrażeń! Do wszystkich apelujemy o zachowanie zasad bezpieczeństwa i bezwzględne podporządkowanie się wskazówkom organizatorów oraz osób zabezpieczających trasę zawodów! Do zobaczenia w Zabrzu! W imieniu Organizatorów

Rafał Roguski - Dyrektor Zawodów
  
 
ja mia;le,m top info zamiescic

bede obowiazkowo
 
 
I mnie znowu nie bedzie na zajebistej imprezce, powod? Egzamin z maty :-/
  
 
trza bylo sie w czerwcu uczyc

mi sie akurat piclo z poprawkami i mam luzy w ten dzien
 
 
  
 
No i okazało się że mnie także nie będzie- po 6 latach przygód z białym 126 R-5 przyszedł czas sie z nim rozstać
mam nadzieje ze juz niedługo bede mogł smigac w kl. 2 nowym bobkiem, tylko kiedy??

Cytat:
comar
Wysłany: 2006-09-06 23:23:02

ja mia;le,m top info zamiescic

bede obowiazkowo




Heh byłem piersy
  
 
Narazie wstepnie pytam, bo nie wiem do konca czy pojade, ale jest ktos chetny na prawy?
  
 
A wpadasz na zlot F&F na Sosine? Jeśli tak to z chęcią bym popilotował bo ostatnio miałem małą przerwe w startach (od I MT 2006)
  
 
Nie, nad sosina mnie nie bedzie
  
 
Jeśli niebieskie subaru będzie się nadawało do rajdowania po KJS Bielsko to pojawimy się w Zabrzu.
  
 
a odnośnie KJS Bielsko- ktoś ma jakieś informacje dokładne co do miejsca, kwoty wpisowego itd? najlepiej jakis link
  
 
KJS Beskidzki
W dniu 17 września 2006 sekcja sportowa Automobilklubu Beskidzkiego organizuje I KJS Beskidzki piątą eliminację tegorocznych Beskidzkich Mistrzostw Kierowców Amatorów.

Biuro zawodów znajdować się będzie w Centrum Sprzedaży Fiat Auto Poland w Bielsku-Białej przy ul. Katowickiej 24. Na parkingu przed Centrum zlokalizowane będzie Badanie Kontrolne.
Program Zawodów

Wydawanie dokumentów godz. 7:00-8:30
Badanie Kontrolne 7:15-8:45
Start 10:00
Meta 15:00
Rozdanie nagród 17:00

Zawody obejmują 12 Prób Sportowych, którymi będą mini odcinki specjalne ułożone z opon i taśmy, rozegrane na 4 asfaltowych parkingach w okolicach Bielska-Białej.
Zgłoszenia będą przyjmowane za pośrednictwem strony www.bmka.rajdy.org.pl od poniedziałku 11 września do piątku 15 września do godz. 16:00, lub w dniu 17 września w Biurze Zawodów od godz. 7:00-8:00.


Wpisowe wynosi 100 zł, a dla członków Automobilklubu Beskidzkiego 75 zł, płatne podczas wydawania dokumentów.
Pełny harmonogram czasowy zostanie podany w dniu 16 września.



Prosze bardzo

My w bielsku startujemy na 100%
  
 
Siem zapisalem, jeszcze tylko wpisowe zaplacic, pilota znalezc i powiedziec zonie, ze spedzi samotnie sobote
  
 
to jedz z zona na prawym jezeli jestes chetny to bedziemy mieli bus serwisowy ( czytaj CC 700 ) na jakies kola

pozdro
  
 
To w koncu jedziecie 23 do Zabrza?
To rezerwuje miejsce na 3 kola, bo 4ta zimowke na zapasie woze
BTW: moge wypozyczyc od was tez podnosnik? Bo moj hydrauliczny wyrzucilem na zlom przy ostatnim sprzataniu garazu

A zona nie umie chodzic jeszcze, narazie ma rehabilitacje, bo nie do konca jej sie to zroslo

Edit:
No i mam juz pilota, jedziemy z Adamem

[ wiadomość edytowana przez: bart322 dnia 2006-09-13 21:02:32 ]
  
 
Nie, my jedziemy 17 do Bielska i myslalem ze wy tez jedziecie do Zabrza nie jade bo w ten dzien mam egzamin z maty

pozdro
  
 
No wlasnie tez tak myslalem, ze cos sie nie zrozumielismy
To nic, pojade szuter na 175/50
  
 
Ziober, czemu nic sie nie chwalisz?
Jak bylo w Bielsku? Fajne proby?

BTW Layer widze cie na liscie startowej, to o ktorej wyjezdzamy spod daty?

[ wiadomość edytowana przez: bart322 dnia 2006-09-18 13:02:37 ]
  
 
Na Bielsku było przede wszystkim ciasno. Ale próby fajne, ułożone z opon i taśm, asfalt i trochę syfu.
Są zdjęcia na gsr.pl

Jedziemy też na SRRS.
  
 
No dobra, pochwale sie
Ogolnie kajtek zajebiscie zorganizaowany, proby troche ciasne ale jak napisal Romek ulozone z opon i tasm. Zajelismy razem z Marta I mielsce w klasie i I w generalce hehe zyciowy wynik

pozdro i powodzenia na SRRS