SIGNUM Race & Rally Show - 27 maja- ktoś z TGR jedzie? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Gratulacje
  
 
Ziober gratulacje!!!! Chyba faktycznie jesteś tą 'przyszłą gwiazdą polskich rajdów'
  
 
Dla mnie KjS bieskidzki byl kapitalny czy ciano ja tego nie widzialem jechalem tylko po punkt i plan wykonalem w 100%
  
 
Gratulacje Ziober!!
  
 
To jedziemy razem, czy kazdy z osobna?
Jak razem to o ktorej?

Edit:
Jedzie ktos busem serwisowym? Bo nie wiem co z kolami?

[ wiadomość edytowana przez: bart322 dnia 2006-09-22 08:12:29 ]
  
 
Pewnie, że jedziemy razem, tym bardziej, że na liście widze pare znajomych nazwisk
Wiem, że Marta coś tam o tym myślała i ona pewnie będzie wiedzieć co i jak.
Najlepiej skontaktować się z nią w późnych godzinach popołudniowych.

P.S.
Jedzie ktoś cywilem, bo potrzebował bym zabrać dwa pożyczone koła w razie deszczu?
  
 
Hehe, widze pisalismy w tym samym czasie.
Proponuje zbiorke ok 7 pod data i 15 minut pozniej wyjazd. Pasi?
  
 
Jak dla mnie troche za późno, ale boję się zaproponować moją godzinę z obawy o to,
że Janusz to przeczyta
A tak serio, to myśle żeby zbierać się przed 07:00 i wyjechać punkt 07:00.
Może być czy negocjujemy dalej? hehe
  
 
A co, masz krotka skrzynie?
Dobra, wyjazd o 7-mej mi tez pasi, bo jeszcze nie wiem jak dojechac do M1 w Zabrzu
  
 
Layer- sie nawet nie pochwaliłes ze nowe wozidlo masz
hmmm w 2 klasie??

powodzenia na srrs, niestety nie bedzie mnie w kraju...
  
 
Ej dopiero teraz przeczytalem, ze bedzie zapoznanie z trasa!!
To jedziemy o 7 i ani minuty pozniej
Jakby cos sie zmienilo, to dajcie mi znac na komore, bo wlasnie wychodze z pracy i nie bede mial dostepu do netu

P.S.Tez mam lekka treme
  
 
No to życze wszystkim startujacym powodzenia jutro, dokrecac auta od startu do mety panowie ja w tym czasie postaram sie dokrecac dlugopis na egzaminie hehe

pozdro
  
 
I jak było? Jak tam TGR wypadł?
  
 
Ja niestety za dużo nie moge napisać o rajdzie, bo wycofaliśmy się z mojej winy po czwartej próbie. Także taki "debiut" jakby go nie było
Ogólnie auto mnie wkur.. i jechałem strasznie bezmyślnie te pierwsze próby.
Tym bardziej nie wiem jak to się stało, ale z tego co widze wygraliśmy drugą próbe i po trzeciej byliśmy drudzy w generalce..

Dzięki wszystkim, którzy trzymali za nas kciuki i wybrali się z nami do Zabrza.

[ wiadomość edytowana przez: layer dnia 2006-09-24 10:11:10 ]
  
 
Ja opiszę szybko calą impreze dla zainteresowanych. Próba piersza-dość szeroka, cała asfaltowa z wykorzystaniem prawie calej długości parkingu pod zabrzańskim M1. próba 2-krótka, prosta w nawigacji po syfie koła jakiejś kopalni. Odcinek 3- śmierdzący, bo koło wysypiska. Śliski asfalt między stertami jakis odpadów i betonowymi wysepkami. próba czwarta-plac autobusowy, w stylu bmka(parking i tasmy). na koniec żwirowa póba na jakiejś odkrywce. Dośc nierówno dużo podjazdów i zjazdów i wieczny szuuuuuuuuuuuter.
Co do naszego występu (załoga bart/i ja) to zajętej pozycji nie znamy, ponieważ nie czekaliśmy na wyniki. Z mojego punktu widzenia do 9 próby było super, niestety na ostaniej pojawiły się problemy, przez które straciliśmy dobre miejsce.

na koniec pozdrowienia dla uczestników, podziękowania dla Barta za możliwość startu. Marek głowa do góry
  
 
Wyniki
  
 
A'propos wyników TGR w Signum Rally muszę się pochwalić, że zajęliśmy 4 miejsce w klasie na (chyba) 12 maluchów. Szkoda, że Layer się wycofal bo jechal naprawdę szybko. Podziękowania dla mojej żony - pilotki, która jak zawsze gasila moje nerwowe zapędy podczas jazdy i na dojazdówkach
  
 
odkopuje temat. 2. Signum Race and Rally Show odbędzie się 27 Maja. Więcej informacji tutaj. I tu standardowe pytanie. Kto się wybiera? Ja raczej tak, już nawet sie zapisałem, ale czas wszystko zweryfikuje

PS. Prosze pana moda o zmianę tematu wątku

[ wiadomość edytowana przez: Adam_Tychy dnia 2007-05-16 21:40:02 ]
  
 
pan mod jakis lewy jest

ja jade, bedzie grubo
 
 
latające Tico pojawi się na starcie i będzie dozbrojone