Hamownia 09-09-06 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zgadza się Mayster i czek dają radę.
Nawet przd hopkami nie hamował.
  
 
Hej

Hamował, hamował ale też konie próbowałem do kupy pozbierać, co mizernie jednak mi wyszło
  
 
Cytat:
2006-09-09 14:33:14, PiotrS pisze:
Było super fajnie. Brutal ma najszybsze auto 27...parę km/h .



i jeszcze 7
  
 
Widzisz Brutal masz jakieś dziwne auto skoro rozpędziłeś rolki do takiej prędkości. Przecież aftomat nie może osiągać takich prędkosci.
Nie dość, że nie masz linki to jeszcze to.
  
 
Cytat:
2006-09-10 08:26:03, PiotrS pisze:
Widzisz Brutal masz jakieś dziwne auto skoro rozpędziłeś rolki do takiej prędkości. Przecież aftomat nie może osiągać takich prędkosci. Nie dość, że nie masz linki to jeszcze to.



to wszystko przez to ze nie mam linkiv
  
 
Na ftepie siedz film z hamowania. Nic ciekawego, jest ciżęki bo nie lubię kwadracików .
Dla zainteresowanych widać jak brutal zapina 277 km/h co wydaje się bardzo dziwne w automacie, ponoć się tyle nie da. Ja odcinam na 5 biegu 241, hehehe więcej nie pojadę. Na 4 mam 20....(r28 most 3,7)a Myster 19... kilka (chyba r25 i most 3,7). Ogólnie nudny film bo nie chciało mi się go ciąc.
  
 
Tyle przygotowan, umawianie sie na hamownie, kazdy czeka na wyniki a tu jakies tajemnice. Napiszcie ile komu wyszlo. Piotr wszyscy zainteresowani juz i tak wiedza jaki masz silnik i ile teoretycznych koni, wiec napisz co wyplula hamownia. Wstydzisz sie?
  
 
Cytat:
2006-09-20 22:07:55, PiotrS pisze:
... Dla zainteresowanych widać jak brutal zapina 277 km/h co wydaje się bardzo dziwne w automacie, ponoć się tyle nie da...



Jak sie nie da, wszystko sie da, widac przeciez
  
 
Cytat:
2006-09-20 22:39:02, Kartos pisze:
Wstydzisz sie?



Tak.
  
 
Cytat:
2006-09-20 22:58:41, Brutal pisze:
Jak sie nie da, wszystko sie da, widac przeciez



No właśnie łamiesz zasady.
Nie wszystko złoto co się świeci.
  
 
nie wiem co mnie naszlo ale odgrzeje.... a moze a w automatach by tak tryb zimowy zapodac i ustawic na D3 wtedy bedzie caly czaas 3 bieg
Co do predkosci ja lecialem rowniutkie 250 i odrobina dluzszej prostej (przy tej predkosci maly zakret jest DUZYM ZAKRETEM )wycisnolbym jeszcze z dyszke , dyferek 3,9 oczywiscie automat, pozdrawiam