KUBICA _ F1 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
I czym się podniecać tak samo jak Małysz wysoko skoczył i spadł. kieszenie nabijć markietingu.



To nie podniecenie, a raczej radość że w dyscyplinie sportu, która jest interesująca dla większości facetów ( i nie tylko ), a która jednocześnie dla przeciętnego Polaka daje możliwość kibicowania raczej tylko przed TV - mamy przedstawiciela który może będzie najlepszy na świecie. Miło jest widzieć że ktoś daje sobie rade dzięki swojej kilkuletniej ciężkiej pracy i nabywanemu doświadczeniu.
Swoją drogą Małysz przez długi czas dostarczał podobnych emocji czy radości i chociażby za to należy mu się szacunek, poza tym kto wie – sezon dopiero się zbliża

Pozdrawiam
Sagittario
  
 
Ja mam swoje zdanie na ten temat i mam do dego całkowite prawo. Do tego tematu zaglądają osoby które są zwolennikami Kubicy. Kogo nie interesuje nie zagląda. Moje podejście i słowa krytyki są moim zdanie. NIe nakazuję wszystkim myśleć jak ja. Wy też nażekacie na polityków i nic nie zmieniacie, a połowa z was nie była na wyborach to nie nażekajcie
  
 
Cytat:
2006-09-14 11:04:52, gmurawsk pisze:
Ja mam swoje zdanie na ten temat i mam do dego całkowite prawo. Do tego tematu zaglądają osoby które są zwolennikami Kubicy. Kogo nie interesuje nie zagląda. Moje podejście i słowa krytyki są moim zdanie. NIe nakazuję wszystkim myśleć jak ja. Wy też nażekacie na polityków i nic nie zmieniacie, a połowa z was nie była na wyborach to nie nażekajcie



Jak sam zauważyłeś, temat został stworzony dla kibiców Kubicy. Ty chyba do nich nie należysz? Więc po jakiego się tutaj udzielasz?
  
 
Cytat:
2006-09-14 11:09:41, kuba pisze:
Jak sam zauważyłeś, temat został stworzony dla kibiców Kubicy. Ty chyba do nich nie należysz? Więc po jakiego się tutaj udzielasz?

Do tego też mam prawo
  
 
Jasne lepiej glosować na ptactwo wodne.
Cieszmy się iż Kubica ma 1 miejsce wsród polskich kierowców.
Szumi tez w koncu odpadł z Kubica będzie to samo prędzej czy pózniej przestanie jeździć. No i co z tego?

"W życiu piękne są tylko chwile"

ps. Zapomniałem juz o tej akcji hehehe, 2 lata temu, moze dlatego ze F1 to prawie obowiązkowy sport. oprócz polowania na latające i plywające stworzenia.
  
 
Cytat:
Do tego też mam prawo


Jasne, tylko co z tego ???

Wątek powstał raczej z chęci wyrażenia zadowolenia czy podziwu dla osiągnięć R. Kubicy, i większość takie zadowolenie wyraziło przy okazji wspominając dawne głosowanie , odpowiedz sobie sam kto jest poza tą większością, narzekając i powołując się jednocześnie na swoje prawa których nikt tu nie ogranicza, a może się mylę i tu są jednak nagminnie łamane prawa człowieka ???

Osobiście nie zawracam sobie i innym du... że R.Kubica spadnie jak A.Małysz, prędzej czy później, na razie pnie się w górę i mam zamiar mu kibicować


Cytat:
"W życiu piękne są tylko chwile"




pozdrawiam
Sagittario
  
 
Ja tam się cieszę, że chłopak sobie sukces wypracował ciężką pracą.
Podoba mi się jego styl jazdy - typowo polski - na wyder, na hama i do przodu - tam na torze agresywna jazda wynosi na podium, tu na ulicach znosi 6 stóp pod tor.
Nie podniecam sie zbytnio, bo nie warto.. za mnie będą podniecały się media, a za mediami stado durnych głupich otumanionych polaczków którzy przed Kubicą nie wiedzieli nawet jak wygląda bolid F1, a na gokarta wołali "o, jaki fajny przerobiony motorek".
Chłopak na razie się wspina, to ponoć łatwiejsze , jak już będzie na wierzchołku (mam nadzieję) to w tedy się okaże czy umie sikać pod wiatr.
Mało mamy mistrzów i stąd te emocje - tłuszczy trza dać bohatyra.
Człowiek nie świnia...przeżyliśmy Małą Myszkę, przeżyliśmy Hołka, przeżyliśmy Janasa to i Kubka też przeżyjemy.
  
 
wielkie 5 dla Roberta

Oby tak dalej, i w dupie z malkontentami wiecznie narzekajacymi
i marudzacymi jak baby, podczas okresu HEJ !!!

  
 
Na jego sukcesy pracuje 300 osób!
Ma chłopak plecy! Niepowiem. Oby tak dalej!
Życzę mu jak najwięcej awycięstw!
GO KUBICA GO!!!!
  
 
No i co powiecie, niedowiarkowie? Przypadek?
Kubica znowu jest trzeci!
  
 
hehehe, a co oglądałeś teraz TV4?

  
 
KUBA nie wierz w cuda wa razy pod rząd trzeci i dwa razy pod rząd tes same wydarzenia?
  
 
Cholera, to była powtórka
Człowiek wczorajszy i nie wie co ogląda
Normalnie nadaje się to do "śmiesznego" wątku
Ech................
  
 
A czym w ogole jezdzi Kubica?
  
 
Cytat:
2006-09-18 09:50:27, zYx pisze:
A czym w ogole jezdzi Kubica?



No nie wiem, może rowerem
  
 
Cytat:
2006-09-18 10:02:48, kuba pisze:
No nie wiem, może rowerem



Wyczynowym rowerem!
  
 
eee... Rover w F1?
  
 
Chodzi mi o jakiej marki jest jego F1? :] mądralińscy
  
 
1: BMW Sauber
2: google
3: KUBICA
  
 
Kubica 13ty w GP Chin.
Gdyby jego zespół na 24 okrążeniu nie zmienił mu opon na "suche" gdy nawierzchnia była jeszcze mokra byłby na jakiejś 7 pozycji. Zorientowali się że to była lipna decyzja bo jego bolid trzy razy łapał pobocze i po następnej rundzie zmienili spowrotem na "deszczowe" ale wtedy był już 16ty tracąc do Alonso całe okrążenie! No cóż. Nie wszystko od niego zależy ale jestem pewien że Robert jeszcae mnóstwo razy podniesie nam wszystkim ciśnienie!!!!!!