300 osób

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tyle jest juz członków naszego klubu :

-----------------
Miałem kiedyś ESPERO z silnikiem od Jawy gdy go rdza zeżarła zrobiłem z silnika kosiarkę do trawy. Teraz gdy mnie nachodzą wspomnienia, wspominam przeszłość kosiarki do trawy strzyżenia!: :

-----------------
Miałem kiedyś ESPERO z silnikiem od Jawy gdy go rdza zeżarła zrobiłem z silnika kosiarkę do trawy. Teraz gdy mnie nachodzą wspomnienia, wspominam przeszłość kosiarki do trawy strzyżenia!: :

-----------------
Miałem kiedyś ESPERO z silnikiem od Jawy gdy go rdza zeżarła zrobiłem z silnika kosiarkę do trawy. Teraz gdy mnie nachodzą wspomnienia, wspominam przeszłość kosiarki do trawy strzyżenia!:
300 członków
20 sympatyków
99 oczekujacych



-----------------
Miałem kiedyś ESPERO z silnikiem od Jawy gdy go rdza zeżarła zrobiłem z silnika kosiarkę do trawy. Teraz gdy mnie nachodzą wspomnienia, wspominam przeszłość kosiarki do trawy strzyżenia!

[ wiadomość edytowana przez: mifinka dnia 2008-11-15 11:33:34 ]
  
 
Cytat:
2006-09-24 22:27:48, markon pisze:
...
300 członków ....



SAME CZŁONKI
  
 
sa i członkinie

-----------------
Miałem kiedyś ESPERO z silnikiem od Jawy gdy go rdza zeżarła zrobiłem z silnika kosiarkę do trawy. Teraz gdy mnie nachodzą wspomnienia, wspominam przeszłość kosiarki do trawy strzyżenia!
  
 
z tych 99 oczekujących zróbcie 99 członków i bedzie już 399 członków(członkiń) ehehehe ale ja jestem dobry matematyk a włwaśnie przy okazji jest jakis ustalony czas bycia oczekujacym czy jest jakies walne zgromadzenie które o tym decyduje??
  
 
raz na jakis czas odbywa sie spodkanie WIELKIEGO MODA i tam zapadaja decyzje

-----------------
Miałem kiedyś ESPERO z silnikiem od Jawy gdy go rdza zeżarła zrobiłem z silnika kosiarkę do trawy. Teraz gdy mnie nachodzą wspomnienia, wspominam przeszłość kosiarki do trawy strzyżenia!
  
 
A ja na jakiej liscie jestem? bo juz sie pogubiłem
  
 
Cytat:
2006-12-07 00:59:45, Karol13 pisze:
A ja na jakiej liscie jestem? bo juz sie pogubiłem



a czy to ważne? Grunt to, że masz coś do przekazania
  
 
2,5 miesiaca pozniej mamy 320 memberow, 21 sympatykow i 83 oczekujacych

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
Cytat:
2006-12-07 10:55:26, lucas48 pisze:
2,5 miesiaca pozniej mamy 320 memberow, 21 sympatykow i 83 oczekujacych

minoł ponad rok i mamy

376 Memberów
31 Sympatyków
4 Gości
114 Oczekujących

co bedzie za rok

-----------------
Miałem kiedyś ESPERO z silnikiem od Jawy gdy go rdza zeżarła zrobiłem z silnika kosiarkę do trawy. Teraz gdy mnie nachodzą wspomnienia, wspominam przeszłość kosiarki do trawy strzyżenia!
  
 
No wszystko super, smutne jest tylko to, że minoł już rok...A tak fajnie było mieć 15 lat.
  
 
Cytat:
2008-01-07 21:27:45, Esperynek pisze:
A tak fajnie było mieć 15 lat.



No... i z dywanu na podłogę skakać i na gówno mówić "papu"...
  
 
Cytat:
2008-01-07 21:34:40, piotr_ek pisze:
No... i z dywanu na podłogę skakać i na gówno mówić "papu"...


To Ty sobie pomyśl jaki jest człowiek, jak ma 80 lat.
  
 
Cytat:
2008-01-07 21:53:25, Esperynek pisze:
To Ty sobie pomyśl jaki jest człowiek, jak ma 80 lat.



Pielęgniarka w domu starców go wózkiem wozi, na łóżko kładzie i szklaneczkę jabcoka na dobranoc podaje... Przynajmniej nikt się z niego nie naśmiewa
  
 
No i daje na dobranoc viagrę, co by sztywny wacek nie pozwolił spaść z wyrka.
  
 
Cytat:
2008-01-07 14:34:40, markon pisze:
minoł ponad rok i mamy 376 Memberów 31 Sympatyków 4 Gości 114 Oczekujących co bedzie za rok



Za 10 miesięcy jest:

418 - Aktywnych
234 - Oczekujących
22 - Sympatyków
  
 
Cytat:
2008-11-15 11:28:49, mifinka pisze:
Za 10 miesięcy jest: 418 - Aktywnych 234 - Oczekujących 22 - Sympatyków


ładnie