V el.MT 2006 08.10

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kto startuje i czym?
My odpuszczamy, wolimy troche dozbroić auto i startnąć coś zimą.
  
 
Jeśli się uda uzbierać pieniążki (z wpisowym przeginają) to chyba właśnie tam będziemy chcieli sobie zrekompensować Signum.
  
 
mimo ze to moj pierwszy weekend szkoly to i tak jademy z Marta tor Startujemy oczywiscie suzuka, a cel to zlanie wkoncu Sikorki w jego czerwonym swifcie
  
 
ja pomyslim, tak na 80% pojadziem
 
 
My też stawiamy się na starcie. Autko bez zmian
  
 
ja byc moze zadebiutuje w koncu
  
 
Żebyście nie musieli czekać:

www.f-rally.prv.pl - 308 zdjęć. Jak kto chce w większej rozdzielczości to piszcie maile.
  
 
kilka fotek z Tychów z komórki...


























































no i jakie kto miejsca zajął z TGR?? chwalić sie !!

nasza załoga w składzie Jacek Polok/ Anna Gondzik zajęła 2 miejsce w klasie 4 i 6 miejsce w generalce... Pugowi 206 pucharowemu ne dali szans

pozdro dlawszystkich załog TGR, do zobaczenia na kolejnych rajdowych imprezkach

PS: heh moze ktos z TGR sobie kanta kupi??
  
 
No niestety po przygodzie z beczka, zajelismy z Adamem 5 w klasie i 14 w generalce. Ale ogolnie i tak bylo extra . Wielkie gratulacje dla Layera i Marty za wyjecie klasy 2

Pozdro
  
 
Po wszystkich przygodach wylądowaliśmy na 8 miejscu w klasie. Zaczęliśmy przyzwoicie, niestety na drugim przejeździe targu, na pierwszym zakręcie urwała się linka gazu no i straty. Później na motodromie przy dokręconej 3 trafiliśmy w beczkę i znów w plecy kilkadziesiąt sekund. Pozostało nam tylko się modlić, żeby nie wylądować na ostatnim miejscu
Generalnie impreza bardzo udana, świetne odcinki, fajna atmosfera.
  
 
Gratulacje dla Wszystkich, którzy na mecie! A jak pojechał Janusz?
  
 
Jakby nie pech Romana to była by walka, czasy mieliśmy bardzo podobne.

Nam za to na rondzie koło reala zerwało wszystkie śruby w przegubie całe w tym szczęście, ze było to przed ostatnim PKCem i pozostało pchanie do mety.

Wyniki są na: http://maximum.proaxer.com

Pozdro i do zobaczenia na VI el.
  
 
W temacie zakończonego właśnie rajdu rozmawiałem z szefem zabezpieczenia. Na prośbę Michała chciałbym żebyście napisali jak z Waszego punktu widzenia przebiegła ta eliminacja pod kątem bezpieczeństwa (konfiguracja trasy, zabezpieczenie newralgicznych miejsc itp.)
Wszelkie opinie mile widziane
  
 
Gratulacje dla całego TGRu! Jechaliście świetnie!

A co do zabezpieczenia... hmm za bardzo to ja nie widziałem nikogo co by ludzi przeganiał z niebezpiecznych miejsc. Jedyne co to taśmy były.
  
 
Zgrałem jakies 7 minut ujęć (34 mega). Jakość taka se - kumpel 1 raz kręcił a ja 1 raz montowałem ale coś tam widać.

>>klik<<

[ wiadomość edytowana przez: jeffrey dnia 2006-10-10 13:28:56 ]
  
 
dzieki ze nagaraliscie to jak wywalilem w beczke przynajmniej na spokojnie zobaczylem ile czasu stracilem

pozdro
  
 
Film git, dużo fajnych akcji, szczególnie poskładanie się/ratowanie czarnego Swifta i jak zwykle pare "bombowych kaszli".
  
 
Cytat:
2006-10-10 22:02:37, layer pisze:
Film git, dużo fajnych akcji, szczególnie poskładanie się/ratowanie czarnego Swifta i jak zwykle pare "bombowych kaszli".



Witam!

Załoga czarnego Swifta dziekuje za słowa uznania hehehe

Impreza była ! Oby takich więcej !

do jeffrey jak na pierwszy raz ujęcia całkiem całkiem !!!! Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: kasik_dg dnia 2006-10-12 12:10:46 ]
  
 
Odpowiadam na pytanie ''jak pojechal Janusz'' Otóż Janusz zająl 7 miejsce w klasie - moglo być lepiej, ale i tak jestem zadowolony, że już nie okupujemy ostatniej pozycji i zbieramy punkty. Pozrdowienia dla wszystkich rywali w klasie i generalce. Do zobaczenia w grudniu
  
 
O! Janusz sie pojawił ! Gdzie byłes tak długo??