Olej OPEL 10W40 polsyntetyk - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-11-28 04:59:20, ZieMa pisze:
Ja po wymianie oleju GM po 200km zlapalem gume. Juz nigdy nie wleje tego oleju, bo jeszcze mi sie zarowka spali albo cos podobnego. Wczesniej jezdzilem na Mobilu i bylo OK. Ludzie nie kupijcie tego syfy. Zawsze mozna zly stan silnika zrzucic na olej



A ja codziennie parkuję pod półką z takim olejem. Już od samego stania koło tego oleju mam problemy. A to ładowanie siadło, automat się posypał, silnik sie zagrzał a ostatnio na letnim kapciu guźć znalazłem. Normalnie załamka, syf jakich mało
  
 
Cytat:
2008-11-28 04:59:20, ZieMa pisze:
Ja po wymianie oleju GM po 200km zlapalem gume. Juz nigdy nie wleje tego oleju, bo jeszcze mi sie zarowka spali albo cos podobnego. Wczesniej jezdzilem na Mobilu i bylo OK. Ludzie nie kupijcie tego syfy. Zawsze mozna zly stan silnika zrzucic na olej



a jak przejezdzalem przez Twoje miasto to mi sie kontrolka braku paliwa zapalila, a wczesniej mi sie nie palila, to wszystko przez Twoje miast - nie jezdzijcie tam
  
 
Cytat:
2008-11-28 11:26:47, Brutal pisze:
a jak przejezdzalem przez Twoje miasto to mi sie kontrolka braku paliwa zapalila, a wczesniej mi sie nie palila, to wszystko przez Twoje miast - nie jezdzijcie tam


Moje miasto, powiadasz
Toć napisałem, że ja tera ze wsi jestem
Więc to na pewno nie dlatego się zaświeciła. Musiałeś jechać za kimś, kto wlał olej GM
  
 
Cytat:
2008-11-28 11:44:19, kuba pisze:
Moje miasto, powiadasz Toć napisałem, że ja tera ze wsi jestem Więc to na pewno nie dlatego się zaświeciła. Musiałeś jechać za kimś, kto wlał olej GM



pwenie tak, albo moze ktos przejezdzal z takim olejem wczesniej, jak by nie patrzyl to nie olej, to samo zlo - prawie jak gaz
  
 
Cytat:
2008-11-28 11:47:06, Brutal pisze:
pwenie tak, albo moze ktos przejezdzal z takim olejem wczesniej, jak by nie patrzyl to nie olej, to samo zlo - prawie jak gaz

Olej to samo złłoo, dlatego ja nie używam
 
 
GM to tak specjalnie robi, zeby czesciej do ASO jezdzic,
a tak BTW to ja tylko go ogladalem na stronce i juz cos nie tak
ale naprawde to wasza wina ze tu o tym piszecie i wszystko sie psi
  
 
Jak sie kupuje od cwaniaczków z allegro za 1/3 ceny, to i sie potem silnik psuje
  
 
Cytat:
2008-11-29 15:08:36, sawi pisze:
Jak sie kupuje od cwaniaczków z allegro za 1/3 ceny, to i sie potem silnik psuje



ale mi sie silnik nie psuje, tylko rezerwa sie wlaczyla
  
 
Cytat:
2008-11-29 19:18:40, Brutal pisze:
ale mi sie silnik nie psuje, tylko rezerwa sie wlaczyla



Najpierw rezerwa...
A za chwilę silnik sie sypnie
  
 
Cytat:
2008-12-01 07:52:40, kuba pisze:
Najpierw rezerwa... A za chwilę silnik sie sypnie



a to pierwsze objawy sa? - to lipa, zmieniam olej na biedronkowy
  
 
Cytat:
2008-12-01 08:56:51, Brutal pisze:
a to pierwsze objawy sa? - to lipa, zmieniam olej na biedronkowy



Heh...ja jezdze na tym oleju do 7 lat (ok 210kkm), teraz wszystko do mnie powoli dociera...

Raz zdarzyło mi się zostawić ten olej na oknie, następnego dnia szyba była pęknięta..
Jak stałem z tym olejem w reklamowce to pani z biedronki nie chciała mnie obsłużyć na stoisku miesnym a autobus ominął mój przystanek. W domu okazało się ze syn dostał w szkole dwie jedynki z wf-u a na wieczór miałem mega zatwardzenie...

Wyciągnę odpowiednie wnioski teraz....


[ wiadomość edytowana przez: Raspi dnia 2008-12-03 14:55:58 ]

[ wiadomość edytowana przez: Raspi dnia 2008-12-03 14:57:06 ]