Miałem fajny samochodzik... - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jedni mówią vw beeee inni opel beee, kazdy chwali swoje .
Dla przykładu, siostra ma VW golfa 2, 1.3 mpi, chodzi fajnie, bezawaryjnie w miare, sprowadziła je 3 lata temu z niemiec, wymieniła tylko jakis zaworek bo memnrana pekła z przyspieszacza zapłonu i amory z tyłu, ja mam vectre A 1.6 8v spi, mam ja 2 lata, i oprócz tego co wymieniac trzeba nic sie nie zepsuło, jestem ogromnie zadowolony, mimo iż silnik ma only 75 ps, ma przejechane jakies 340 tyś , a ja jestem 2 właścicielem.

Inny kolega ma vectre B 2.0 16v brała mu olej jak smok, dał do remontu i po remoncie to samo, dymi, kopci i świeci olej, inni w VW 3 wymieniaja wciąz pompy paliwa, sprzegła itd, wszystko sie psuje i zalezy zarówno od sposobu użytkowania jak i szczęscia w tym co akurat wyszło z fabryki, gdybym miał kase to pewnie bym smigal miśkiem evo albo subaru bo to mi sie akurat podoba, ale cóż mam co mam i sobie chwale.
  
 
generalnie samochody sprzed 97-99 roku były o niebo lepsze od tych co teraz produkuja no ale technika idzie w przod a jakosc spada
  
 
_ARTI_ no nie wiem czy kazdy chwali swoje
Moj starszy ma opla vivaro i sa z nim problemy.
Czasem nie pali a czasem jak sie jedzie to potrafi o przydusic :/
Bylem w oplu, podpieli pod kompa i brak bledow :/
Nie wiadomo co i jak.
Mam rowniez seata i byl problem ze skrzynia ale to moja wina bo zabardzo szalalem
  
 
a sprawdzałes czy katalizator czy tam filtr ( diesel) jest cały? w tym opelku?
  
 
Cytat:
2006-12-27 16:37:43, _Arti_ pisze:
a sprawdzałes czy katalizator czy tam filtr ( diesel) jest cały? w tym opelku?


wszystko bylo sprawdzene ;(
ehhhhh
  
 
oj ludzie moja chrzestna ma corse 1.4 8V i ja mam taki sam silnik i ciotki mimo przy mniejszej masie nie ma startu wogole na jakies 3 metrów odstawiam ja na ok 40 metrów dodam ze u mnie siedzialo 2 osoby a u niej sam kierowca i jak to wytłumaczyc samochod ma przejechane 120 tys moj 170 tys spalanie w tamtym o 1-2 litry wiecej niz w moim i ja tego nie potrafie wytłumaczyc jak jezdze ta corsa to zre mi nawet 12 litrów paliwa a swoim gora 8-9