F1 ? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
  
 
na szczęście ma ją tylko skręcona
  
 
BMW Sauber zbuduje zupełnie nowy bolid dla Kubicy

W wyniku wypadku na torze w Montrealu bolid Roberta Kubicy został doszczętnie rozbity. W wyścigu o Grand Prix USA Polak mógłby co prawda wystartować w rezerwowym samochodzie, ale on jest dla niego za mały. - Dlatego BMW Sauber zbuduje całkiem nowy bolid dla Roberta - zdradza dziennikowi.pl rzeczniczka niemieckiego zespołu Heike Hientzsch.
Trwać to będzie zaledwie dwa dni. - Mamy gotowe podwozie i wszystkie inne części na miejscu w USA. Niczego nie musimy sprowadzać z naszych fabryk w Europie - opowiada dziennikowi.pl Heike Hientzsch.

Jednak nowy bolid będzie wielką niewiadomą dla Polaka. W ciągu dwóch dni Kubica będzie musiał zapoznać się z nową maszyną i dopasować ustawienia. Na ewentualne poprawki czasu będzie bardzo mało.
  
 
Robert Kubica nie weźmie udziału w testach na Silverstone

W rozpoczynających się we wtorek na torze Silverstone w Anglii trzydniowych testach dziewięciu teamów Formuły 1, w pracach ekipy BMW-Sauber nie będzie uczestniczył Robert Kubica - poinformował szef zespołu Mario Theissen.

Theissen dodał, że polski kierowca przed wyścigiem o Grand Prix Francji na torze Magny Cours, który zostanie rozegrany 1 lipca, ponownie przejdzie testy medyczne.

Jeżeli wypadną pomyślnie i otrzyma zgodę na starty, Robert Kubica wróci do zespołu BMW-Sauber i wystartuje w wyścigu o Grand Prix Francji.
  
 
i jutro Kubica startuje z 2 miejsca
Trzymamy kciuki za Roberta !!!
  
 
Pięknie wybronił się w ostatnim zakręcie.Gdyby nie to było by P1.Zaczyna się robić ciekawie bez kontroli trakcji.I teraz się okaże kto jest dobrym kierowcą .A kto jest słabym.już się nie mogę doczekać wyścigu.A i Toyoty nieźle pojechały Jarno P6 a Timo P9(zobaczymy jak w wyścigu będzie).
  
 
Cytat:
2008-03-15 11:03:14, Plumoza pisze:
Pięknie wybronił się w ostatnim zakręcie.Gdyby nie to było by P1.Zaczyna się robić ciekawie bez kontroli trakcji.I teraz się okaże kto jest dobrym kierowcą .A kto jest słabym.już się nie mogę doczekać wyścigu.A i Toyoty nieźle pojechały Jarno P6 a Timo P9(zobaczymy jak w wyścigu będzie).


racja ten zakręt pewnie o tym zadecydował
ale i tak jest super
  
 
Napewno nie wstane o 3:30 zeby ogladac
  
 
u nas o 5 z minutami
  
 
Cytat:
2008-03-16 00:07:59, Suchy pisze:
u nas o 5 z minutami



No ale o 4:30 sie zaczyna studio ? , a u nas o 3:30
  
 
05:30 Grand Prix Australii Wyścig
  
 
To ja nie wiem , ale w programie stoi ze 3:30
  
 
Cytat:
2008-03-15 10:49:08, Suchy pisze:
Trzymamy kciuki za Roberta !!!



te przy nogach???

sorrki, już nie będę
  
 
ja potrafisz to te
  
 
Jak zwykle tak ładnie żarło i zdechło.Szkoda bo apetyty były wysokie.Co sie odwlecze to nie uciecze.Za tydzień będzie lepiej(mam nadzieję).
  
 
niemcy znowu nas wydmuchali z podium..
  
 
Polakus daj spokój z tymi teoriami spiskowymi .Po prostu Kubica miał niefart i tyle.A co do Japończyka który wjechał w Kubicę to ma być cofnięty o 10 miejsc do następnego GP w Malezji.
  
 
szkoda szkoda
mogło być ładne miejsce
ogólnie te GP było bardzo pechowe
Żeby tylko 7 kierowców ukończyło rajd....

no nic w następnym będzie lepiej
  
 
No to jutro znów emocje.Kubica z P6 przed Qnikiem .Ferarki z dwóch pierwszych.I Toyota nam się obudziła Jarno Trulli z P5.Jak go Kubek nie łyknie na starcie co może być trudne (Jarno ma lżejszy bolid) to w wyścigu mogą być problemy z wyprzedzeniem Italiańca.Ale na dwoje babka wróżyła .Wszystko będzie jasne jutro podczas wyścigu.
  
 
No i Kubica startuje z P4 oj będzie się działo