PYTANIA I ODPOWIEDZI NA TEMAT CAR AUDIO

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
tak jak w temacie moze sie to komus przyda zamiast szukac czegos po sieci kliknie na topic i poczyta
temat nie jest zalozony po to zeby prezentowac swoje sprzety tylko po to aby ludzie ktorzy maja z czyms problem w temacie car audio mogli zasiegnac rady
zobaczym co z tego bedzie
  
 
Wciąga mi kasete a jak zaswiece swiatła to przygasa zarowka na skali. Co jest grane? Moje radio to FIRST, model:4032-2.
Dzieki za porady...
  
 
Pytanie 1:
Cytat:
Wciąga mi kasete


Odpowiedz:
Cytat:
Moje radio to FIRST, model:4032-2



Pytanie 2:
Cytat:
jak zaswiece swiatła to przygasa zarowka na skali


odpowiedz:
Cytat:
Moje radio to FIRST, model:4032-2



Sorki za monotematycznosc ale takie jest moje zdanie na temat twoich usterek. Jezeli ktos ma inne to chetnie polemizuje...
  
 
Mozliwe, bo ojciec kupil mi je na osiemnastke.A on gustu nie ma...
  
 
i wszystko jasne
powod usterki zlokalizowany


ja mam inne pytanie
do czego sluzy funkcja bass focus
radyjko to alpine cda 7894rb
  
 
chopaki ale spytajcie sie na jakis forum car audio
  
 
ale budyn
  
 
Witam was słuchajcie mam dla was małe rozwiazanie.Kiedys dostał mi sie w rece poradnik "PORADNIK CAR AUDIO " , jest w nim dosłownie wszystko od samego poczatku jakie kupic radio aby było dobre i tanie zeby nie przepłacic,jaki sprzet kupic aby był dobry niekoniecznie dobrej firmy,wszystko o wzmacniaczach,cewkachh ,kondensatorach ,tubach ,o budowie skrzyni bass,subwoofer,jak estetycznie zamontowac glosniki w obudowie ,połka w drzwiach golfa 2 poparte bardzo duza iloscia zdiec niegdys swego czasu ten poradnik był sprzedawany ,zostałem jego nabywca przez przypadek jako tester ,wersja probna ma ponad 132 strony pełno zdiec i wogole wszystkiego jakbyscie mieli ochote jak go wygrzebe z dysku(znajde go moge wam go podesłac" alboo z czyjas pomoca walniemy na forum zeby kazdy mial do niego dostep. POZDRAWIAM