Co to kur**ma być ???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
???
Sam nie wiem co o tym mysleć
  
 
Jak to co? Zbanowany Łapciuch na LOBIE (i gdzies jeszcze) widocznie poklocil sie z piterkiem z okp (tego drugiego okp) po czym zalozyl swoje i juz chyba 5 forum o omedze.


[ wiadomość edytowana przez: chemik333 dnia 2006-10-11 23:38:45 ]
  
 
Zgłoś naruszenie zasad->Naruszenie zasad opisu->sprzedaż poza Allego

i papa
  
 
Jak to miło miec konkurencje inczej można wpaśc w samozachwyt
  
 
Gdzie tu konkurencja - piec postow na krzyz i dwoch userow dziennie?
  
 
Idea przednia - żadnych regulaminów, żadnych zasad

Teraz to dopiero będą mieli swój przytułek wszyscy niepokorni, zbuntowani, sfrustrowani, zagubieni, ośmieszeni itp.

jednym słowem - powstało pierwsze 5-cio gwiazdkowe "sanatorium"
  
 
Czyli taki hyde park odrzuconych omegofanów.
Ale żeby wystawiać z tego tytułu aukcje??
wogóle istnieje coś takiego jak 300konna omega od irmschera w kombi???
  
 
sory dokładnie OPEL OMEGA 3.0 MV6 IRMSCHER LOTUS Kombi +GAZ +hak Kupiony w salonie!!
  
 
Ten wątek raczej powinien zostać przeniesiony do POŚMIEJ SIĘ.
Żałosne, na siłe szukają forumowiczów.
  
 
A moze potrzebny komus silnik
MV6 ?

[ wiadomość edytowana przez: dominiq dnia 2006-10-12 15:50:58 ]
  
 
A ci co licytują to chyba w ramach dotacji dla forum? Bo nie rozumiem.
  
 
Nowy sposób na reklamę.... ŻENADO STOP!!!

[ wiadomość edytowana przez: Grande dnia 2006-10-12 16:29:25 ]
  
 
Poszperałem tam trochę i chodzi o to że ten gość zrobił swap z MV6 na 30SE. I został mu pewnie motor. Może się mylę ale gość co sprzedaje silnik jest z Hrubieszowa i tak samo ten z forum od swap-a.
  
 
Wszyscy Wy jestescie The Besciaki.Nie znacie czlowieka osobiscie a takie wnioski wyciagacie.Tylko siedziec przed kompem i przyklaskiwac reszcie umiecie.Sam osobiscie znam Pawla i chwale sobie ta znajomosc.Nie znacie prawdy o jego sprawach a wyciagacie bledne wnioski z zaslyszanych opini. W dodatku nikt niema odwagi przeciwstawic sie szeroko pojmowanemu totalitaryzmowi a za wszelkie slowa krytyki pod kierunkiem nadzorujacych dostaje sie bana.
  
 
Cytat:
2006-10-12 19:15:50, SENATOR pisze:
W dodatku nikt niema odwagi przeciwstawic sie szeroko pojmowanemu totalitaryzmowi a za wszelkie slowa krytyki pod kierunkiem nadzorujacych dostaje sie bana.


SENATOR, relax
każdy myśli i pisze co chce.
sposób bc30se na reklamę nowego forum jest dość nietypowy ale za ten pomysł z marketingu ma u mnie 5+
nowe forum ma przemyślaną formę, założyciela nie znam ale wydaje się być rozsądnym gościem z dużym doświadczeniem w walce z R6.
więc zarejestrowałem się i na tamtym forum.
dajmy szanse wszystkim, podobno demokracja jest czy cuś
  
 
Cytat:
2006-10-12 06:47:16, Solltys pisze:
Zgłoś naruszenie zasad->Naruszenie zasad opisu->sprzedaż poza Allego i papa



Sollty, nie masz nic innego do roboty ?
  
 
Ja również znam osobiście Pawła bardzo dobrze i jeśli chodzi o gościa, to niektórzy nawet do pięt mu nie dorastają, mi wystarczy jeden telefon do niego i aby miał czas to wsiada w samochód i goni do mnie 170 km, żeby mi pomóc przy własnej omedze, bo staram się jej nie oddawać w obce ręce, a sam nie bardzo mam czas przy niej dłubać. Powiedzcie mi teraz, który z was na zawołanie przyjedzie do pomocy jak trzeba ? Prawie żaden, za wyjątkiem dwóch może trzech, a reszta tylko w klawiaturę klika. Zazdrościsz mu własnego forum, to załuż własne, jest kilka forów, ale te jest bez zasad i regulaminów, może narobi się na nim trochę bałaganu, ale bynajmniej zawsze ktoś ci powie jaki olej wlać do omegi, a nie cię wyśmieje i odeśle do wyszukiwarki, którą jeszcze trzrba umieć obsłużyć. Powiem krótko, nie podoba się komuś, to nie zaglądać tam i tyle, problem z głowy.

Jako że mam bardzo dużą styczność z ludzmi co mają Omegi, często słuszę opinięna temat LOB-u i wiecie jakie są, różne;

-Fajny klub
-Pojebany klub
-Co za wariat wymyślił taki regulamin
-Ludzie w klubie są powaleni
-Pojebane zasady

Takie są opinie ludzi z zewnątrz i to wygląda tak samo jak wy wypowiadacie się o jego forum, dajcie poprostu spokój, każdy lubi to co ma, mi się podoba w lobie i u niego.
Czy jest w tym coś złego ?

Już widzę te komentarze na temat mojej wypowiedzi.

Kto pierwszy coś napisze?
  
 
Cytat:
2006-10-12 19:15:50, SENATOR pisze:
W dodatku nikt niema odwagi przeciwstawic sie szeroko pojmowanemu totalitaryzmowi a za wszelkie slowa krytyki pod kierunkiem nadzorujacych dostaje sie bana.



Pan moze i jest spoko (niewiele sie widzielismy), forum w zamysle tez, ale jego chamskie obelgi na priv ze glupoty wygaduje juz nie bardzo... tym bardziej ze jak przeczytalem jego wypowiedzi o dieslach to i tak moje sa "glupoty" sa niczym. Jednak jakos wtedy nic nie ma sobie do zarzucenia, a ton jego wypowiedzi nie ulega zmianie... Jedynie tu mozna miec zastrzezenia...
  
 
Ogólnie:
Jedyny problem jest taki, że jak jesteś szefem, to nie znaczy, że zawsze masz racje, a jak tak uważasz i dajesz to jasno do zrozumienia innym, to napewno nazwą Cię głupim zarozumiałym ch.... i wcześniej czy później odejdą, albo z własnej woli, albo z woli szefa ch...
To jest moje skromne zdanie na temat wszelakich forum..., jak również prozaicznej rzeczywistości w życiu...
Polacy są narodem kłótliwym i pretensjonalnym, mimo iż udają, że tak nie jest...
Piszę to, ponieważ często sam się na takich rzeczach łapę, ale przynajmniej staram się to powoli usunąć z mojego zachowania.
Podrawiam
  
 
Cytat:
Już widzę te komentarze na temat mojej wypowiedzi.
Kto pierwszy coś napisze?



To może ja

A tak na poważnie to każdy jeśli chce (i potrafi) może własne forum stworzyć a nam nic do tego. Nie rozumiem skąd ten jad na widok każdego nowego forum o Omedze. Czyżby strach obleciał że zagraża LOB? Nie sądzę. To co zawiść że on może a ja nie? Olać, jest coś nowego poobserwujmy może coś pozytywnego z tego będzie.
I tak czas pokaże czy nowe fora sprawdzą się czy zginą w pomroce dziejów.

Po co od razu bluźnić i człowieka inwektywami obrzucać, tym bardziej że zapewne większość osób wypowiadających się negatywnie nie zna go w realu.
I to na tyle. Dyskusję możemy pociągnąć dalej jutro wieczorem przy grilu i bezalkoholowym