15-VI-03r.: spot śląsko-zagłębiowsko-krakowski w Mirowie - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
JAK CHCECIE ZROBIĆ GRILA TO BY CHYBA MUSIAŁ BYĆ OGROMNY ALE CO TAM TYLKO MOŻE BY USTALIĆ CO KTO MA ZABRAĆ ZE SOBĄ?
  
 
ja wezme grilla (taki walizkowy , więc mozna sie bedzie podłączyć -jesli ktos nie wieźmie) Ale myslę,że dwa trzy grille wystarczą))Oprócz tego jesli ktos może to niech weźmie aparat cyfrowy (b ędą szybkie fotki na stronie), no i zwykłe aparaty tez się pewnie przydadzą))Oprócz tego??No nie wiem- napoje mozna kupić na miejscu , bo są tam dwa bary.Miejmy nadzieję,ze pogoda dopisze.
Paweł
  
 
Ja wezmę grilla i coś tam na niego , napoje też szkoda latać potem
Pozdrawki
  
 
No ja też coś tam na grilla wezmę - oprócz niego samego)))
  
 
Wnoszę po dotyczczasowych wypowiedziach,
że spocik upłynie nam na pogaduchach, grillowaniu
i sączeniu maślanki (nie wszyscy) oraz podziwianiu widoków.

Mnie tam pasuje !!!

  
 
HEH akurat mnie trapi smak na kielbaske z grilka wiec jezeli nic innego sie na swiecie nie wydazy to za pewne tez odwiedze zamczysko . I pierwszy raz zobacze tyle "łajdaczek " razem .
hm jedzie ktos z zabrza?
Holdzia
 
 
ja grila nie pozbawie mojej rodzinki ale na grila mogę coś wziąć na oprócz kiełbasy - boczek no i o aparat nie ma się co martwić też wezmę CYFROWY!!!
  
 
Cytat:
2003-06-09 18:51:16, Anonymous pisze:
hm jedzie ktos z zabrza?
Holdzia



Jedź przez Bytom do Czeladzi (~30km), a z tamtąd już ze mną, magikiem i ...

Zapraszam, zachęcam. Ja wyruszę najprawdopodobniej około 10:45 - 11:00.

Pozdroofka!!!
  
 
Kurcze moi mechanicy nie zloza samochodu do piatku a w sobote raczje nie beda robic wiec chyba niestety nie przyjade. Nie ma jak kupic lade i po 2 tygodniach robic generalke silnika z wymiana glowicy wlacznie ( Pozdrawiam mam nadzieje ze zloza mi ten silnik.

  
 
No to masz woielkiego pecha
ALe mimo wszystko głowa do góry- może się uda
  
 
Nie zabierałem głosu - bo nie wiedziałem jak będzie. Teraz nie jestem wiele mondrzejszy ponieważ trochę mi się z kasą porobiło...
Miałem dziś dostać z Allegro cyfrówę i jechać na zlot ja testować (może zdjęcia byłyby równie fajne jak te ze spotu 4x4 ). Niestety gość mnie wystawił (na szczęście nie przedpłacalem - tylko chciałem kurierem) - no i teraz muszę pędzić do sklepu - a tam dać o 500 PLN wiecej . Nie mówiąc juz o przyzwoitej karcie (128MB). W tej sytuacji nie wiem czy wyrobię z kasą - to też Pawełku - jeśli pojadę bedę dzwonił do Ciebie. Jeśli nie zadzwonię znaczy się szukam kasy by wyjść z długów...
  
 
Szkoda Piotruś (Dobrze,ze niedałes się naciąć.Z tego wniosek ,ze te transakcje na allegro nie są do konca takie pewne...Szkoda bo fajne rzeczy można tam kupić czasem
Ja pojade z żona , ale bez Konrada , który akurat w ten weekend ma zajęcia ( a tak chciał ze mną jechać)Może jednak szczęście się do Ciebie uśmiechnie i....uda się pojechać))
Pozdrawiam
Paweł
  
 
Witam
cyfrówka nie zając nie ucieknie zdążysz kupić a może spróbujesz gdzieś na giełdzie foto tylko n ie wiem czy jest w waszych okolicach bo ja jechałem specjalnie do w-wy na giełde po taki aparat i kupiłem.
W zasadzie to moge go sprzedać już mi się znudził i kupiłbym coś nowego jest to epson pc850z 3.0Mpi z kartą 128Mb+ 8Mb orginał zoom optyczny x3 i cyfrowy x2
Może ktoś chce jeszcze ma pół roku gwarancji
  
 
Halo Kraków!!! Jedziemy indywidualnie i spotykamy się dopiero w Mirowie czy robimy zbiórkę gdzieś przy wylotówce z Krakowa i jedziemy grupą?
Andrzej



[ wiadomość edytowana przez: andrzej_krakow dnia 2003-06-12 18:30:18 ]
  
 
małe pytanie do"tubylców"
Ile kilometrów jest do Mirowa z Warszawy ?
Gdzie można tam przenocować ?
Jeśli tylko będę mógł przyjadę do WAS !!!!!!!!!!!!!



pzdr
CHIO
 
 
Co do odległości sie nie wypowiem musisz sam rzucić okiem na mapę. Kilka lat temu było schronisko turystyczne w Bobolicach (1,5 km od Mirowa) ale czy wciąż funkcjonuje tego nie wiem ale jest gdzie rozbić namiot, ew parenaście kilometrów na południowy wschód pod tzw Górą Zborów (muszę dopiero sprawdzić nazwę miejscowości) jest bardzo tani hotel "Ostaniec"
Andrzej
  
 
Piotruś nie jesteś sam. Ja też nie pojadę bo dzisiaj włożyłem trochę kasy w moją ładzinkę i też jestem na długach , ale za to na sportowych sprężynkach.
pozdr Misiek
  
 
ten Hotel jest parę kilometrów od Mirowa- Kroczycach .Bardzo ładne miejsce i duży parking(ciekawe czy dałoby się go..wynająć))
No Misiek czekamy na "wrażenia z jazdy"
Pawęł
  
 
czy na jeden dzień warto pakować się w noclegi jak wyjedziesz rano to na 12.00 dotrzesz ja z Łodzi wybędę ok 9.00 to z w-wy jak wyjedziesz 7.30-8.00 to też zdążysz a jest to jednodniowe spodkanie to nie wiem czy jest sens się kwaterować
  
 
A dokładnie są to Podlesice, kilka km on Kroczyc, pod Skałami Kroczyckimi
Andrzej