15-VI-03r.: spot śląsko-zagłębiowsko-krakowski w Mirowie - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cześć
Oczywista że mozemy jechać razem(Magik), ale cały czas liczę na większą frekwencję. Może ustalimy wiecej konkretów , to więcej osób zechce zobaczyć Mirów?
Pozdrawki
  
 
Witam.
Jeżeli tylko nie wypadną mi zajęcia w szkole to chętnie bym się przyłączył do Waszej wesołej gromadki.
pozdrawiam
  
 
No to czekamy Misiek
A tak na boku- załozyłes juz sprężyny????
I mam dla Ciebie jeszcze jedna infomacje. po naszych wątpliwosciach co do tego czy są progresywne czy nie zadzwoniłek do sklepu i zapytałem o to sprzedwcę . No więc z całą odpowiedzialnością potwoerdził: sa progresywne .Po porstu sa hartowane w rónych miejscach inaczej.
Tak więc powinno hulać
 
 
Jeszcze nie - brak funduszy, ale nie mogę się doczekać aż ŁADna stanie na nich.
  
 
Odnosnie Mirowa !

to dokładnie 60 kM od Katowic ! jezdnia dwupasmowa wiec szybko pojdzie,.. piekny zamek i skaly ,..

amatorzy wspinaczki proszeni o zabranie lin, uprzezy, karabinkow, przyzadow, tasm, spitow itd. a przede wszystkim Ład !!!!
pozdro
  
 
Witam. Coś emocje chyba opadły. Do planowanego spotkania coraz bliżej a zainteresowanie .... jakieś słabe.
A jak tam nasze spotkanie "dąbrowskie" Może w tą sobotę ?
Pozrowienia dla wszystkich zainteresowanych planowanym spotem.
  
 
U mnie ta sobota odpada. Moze być w przyszłym tydniu. lub w przyszłą sobotę (tu trochę nie jestem pewien).
  
 
Mi ta sobota nawet odpowiada(odowiada mi też przyszła,ale po południu).Co do godziny to się dostosuję.
Jak będziecie mieli jakieś konkretne propozycje(AndrzejM i Syvo),to prosiłbym tylko o jakiegoś esa,bo ostatnio nie ma mnie na necie.
Dzięki

PS>Mam nadzieję,że ten Mirów jednak wypali,bo na razie chętnych wyliczyłem na palcach jednej ręki.
Jeśli jedziecie,to deklarujcie się!

Pozdrawiam MAGIK.
  
 
Jedziemy, jedziemy...ja pojadę troche naokoło, przez pustynie Błędowską, Centurie itp. Mam nadzieję, że dotrę w jednym kawałku. Jak są chętni na mały Off-Road to zapraszam.
  
 
Ja też potwierdzam!
  
 
Andrej,


Ja bym zdecydowanie pojechal na maly off road, z Wawy do Czestochowy czy tez Katowic nie jest az daleko przeciez. ... Tylko powiedz, gdzie i kiedy. Czytajac te maile odnosnie planowanego przez Was wyjazdu, pogubilem sie delikatnie, co do terminu i miejsca...

Pozdrawiam,
Przemek
 
 
Cześć wg moich ustaleń: to spotykamy się w Mirowie 14 czerwca Godzinę i dokładne miejsce myslę ,że zaproponuje ktoś kto już tam był . Ja jestem na etapie podróży palcem po mapie.Pozdrawki
  
 
Ok, no to jedziemy - 14 czerwca w Mirowie (nie byłem więc nie proponuję dokładnego miejsca). Myślę, że możemy się spotkać dokładnie w samo południe
  
 
Jednak nie dojade. Zapomnialem, ze 14 czerwca mamy grilla w Warszawie z kolegami z Klubu. Moze nastepnym razem po tej Jurze sie wspolnie przejedziemy. Zycze udanego wyjazdu.

Pozdrawiam,
Przemek

 
 
Chłopaki a co wy na 15 czerwca a nie 14. Pytam bo niektórzy pracują też w soboty (m. in. też ja) a niedzielę chyba wszyscy mają wolną. A tak poza tym Paweł ma rację - Jura jest przepiękna a ruiny zamku w Mirowie, jak i w oddalonych o 1,5 km Bobolicach jak z bajki.
Andrzej
  
 
jest niewielka szansa że i ja się pojawie tylko zdecydujcie się na litość Boską a i mnie by bardziej pasował 15 czerwca bo jest jeszcze większa szansa na moją obecność
  
 
no to proszę o szybką ostateczne decyzję i robimy banner
  
 
Cytat:
2003-06-02 15:04:33, andrzej_krakow pisze:
Chłopaki a co wy na 15 czerwca a nie 14. Pytam bo niektórzy pracują też w soboty (m. in. też ja) a niedzielę chyba wszyscy mają wolną. A tak poza tym Paweł ma rację - Jura jest przepiękna a ruiny zamku w Mirowie, jak i w oddalonych o 1,5 km Bobolicach jak z bajki.
Andrzej




Ja chłopak syvo mówię: siuuuur . Pasi.
  
 
Ok,to spotykamy się 15 czerwca w samo południe, tylko w którym miejscu w tym Mirowie.
Niech ktoś wyznaczy jakieś charakterystyczne miejsce w Mirowie,bo nie każdy zna tą miejscowość.
  
 
Pozd zamkiem - to mała wioska a pod zamek ciężko nie trafić naprawdę - OK to robie banner