Wymiana sprzęgła

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Do ludzików w Warszawie- gdzie wymienić sprzęgło (docisk chyba pada) żeby nie przepłacić i żeby dobrze to zrobili?
Chyba mam jeszcze orygiał

[ wiadomość edytowana przez: AsterixGal dnia 2007-10-07 11:12:29 ]
  
 
Tam,gdzie ci pisałem
  
 
Asterix, a jakie masz objawy? Mi się też coś moje sprzęgło nie podoba. Czasem szarpie przy zmianie biegów, czasami już czuję, że mogę do końca puścić sprzęgło i wtedy szarpnie, przy bardzo wolnej jeździe na drugim albo trzecim biegu jak dodam gazu to szarpnie kilka razy (chyba, że dodam mocniej, to szarpnie raz). Z drugiej strony wydaje mi się, że zrobił się bardziej mułowaty, a czytałem, że to mogą być objawy ślizgania się sprzęgła. Przy wyższych obrotach wkręca się ładnie, nie czuję poślizgu sprzęgła nawet przy dużych prędkościach (rzędu 160km/h) ani przy wysokich obrotach. Przewody i świece są nowe. Czy to może być sprzęgło?
  
 
Poduszki sprawdź...
  
 
Cytat:
2007-10-07 15:13:53, Cameel pisze:
Asterix, a jakie masz objawy? Mi się też coś moje sprzęgło nie podoba. Czasem szarpie przy zmianie biegów, czasami już czuję, że mogę do końca puścić sprzęgło i wtedy szarpnie, przy bardzo wolnej jeździe na drugim albo trzecim biegu jak dodam gazu to szarpnie kilka razy (chyba, że dodam mocniej, to szarpnie raz). Z drugiej strony wydaje mi się, że zrobił się bardziej mułowaty, a czytałem, że to mogą być objawy ślizgania się sprzęgła. Przy wyższych obrotach wkręca się ładnie, nie czuję poślizgu sprzęgła nawet przy dużych prędkościach (rzędu 160km/h) ani przy wysokich obrotach. Przewody i świece są nowe. Czy to może być sprzęgło?


U mnie wykonanie szybkiej zmiany biegów powoduje łupniecie, nie ma płynnego przejścia między wysprzęgleniem i załączeniem sprzęgła. Przy wolnym ruszaniu jest jeszcze OK, ale jak chcesz szybko włożyć bieg i szybko ruszyć to trzeba dużo gazy dodać, coby "bryka" nie zgasła i nie szarpała. Sprzęgło nie ślizga się. Co tu mówić, 220 tys przejechane, więc chyba pora....

[ wiadomość edytowana przez: AsterixGal dnia 2007-10-08 07:03:00 ]
  
 
Cytat:
2007-10-07 13:01:46, JaRabbit pisze:
Tam,gdzie ci pisałem


Kurde, nie pamiętam
  
 
Moto-kor na białołęce
  
 
tanio i solidnie? Pan Sławek!
  
 
Cytat:
2007-10-08 10:37:29, ŁUKASZ_GAJER pisze:
tanio i solidnie? Pan Sławek!


Czy tanio-no nie wiem
Solidnie-napewno tak
  
 
Ja na Stolicę, to pewnie "tanio"


Poza na bank można taniej
  
 
Cytat:
2007-10-08 10:37:29, ŁUKASZ_GAJER pisze:
tanio i solidnie? Pan Sławek!


Wymiana sprzęgła u Pana Sławka - 300zł, cena sprzed około tygodnia uzgadniana telefonicznie jednak nie korzystałem. Wymieniłem u Madziarki w Wys-Maz.