Obroty

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
hej mam problem ze swoim silnikiem i nie wiem jak go rozwiązać, a przedstawia się mianowicie, gdy dojezdzam do świateł lub do skrzyżowania przy redukcji biegu obroty maleją do około 600 i wracaja na swoje połozenie, ale czasem przy wiekszej predkości potrawi zgasnąć. Może wiecie co jest nie tak ?? Jest to VW Polo '98 1,4.
  
 
u kumpla w ibi pomogło czyszczenie przepustnicy
miał te same obiawy
  
 
dzienki za odpowiedz... sam dam rade to zrobić czy raczej udać się do mechanika ? i czym ja czyścić ?

[ wiadomość edytowana przez: Baracus dnia 2006-10-19 14:13:52 ]
  
 
Po pierwsze jak masz gaz to jest to wina gazu z tego co pamietam cos z powietrzem
Jak nie masz gazu to czyszczenie przepustnicy jak przedmowca moj powiedział jedziesz do sklepu kupujesz srodek do czysczesnia przepustnicy wracasz do domu zdejmujesz filtr powietrza i na zapalonym silniku pryskasz tym sprejem do przepustnicy dokładnie az do wyczyszczenia mozesz mu troche obroty zwioekszyc bo na 100% sie przydławwi i obroty spadna niezle i moze zgasnac takze radze zwiekszyc orboty przy pryskaniu(maasz linke koło przepustnicy na takim kolku ewentualnie ktos bedzie dodawwał gazu ze srodka)
  
 
dobra dzienkuje za wskazówki, juz zrobione, auto działa jak nowe - koszt praktycznie zerowy a jaka satysfakcja
  
 
No to spox

A tak apropo gazu top wystarczy zmienic kierunek dolotu bo łapie powietrze za duzo i gasnie a wystarczy dolot obrocic w strone tylu samochcodu i juz bedzie git
  
 
a adaptacji nie trzeba zrobić?
bo moim zdaniem tak,a pozatym w kompie będzie pare błędów



[ wiadomość edytowana przez: masz12 dnia 2006-10-20 09:02:53 ]
  
 
nie trzeba robic jesli obroty nie faluja bład jest w kompie ale wystarczy odłaczyc akumulator(10min) i juz go nie ma aa co do adaptacji komputer sam ja zrobi poustawia wwszytsko jak trzeba