KJS Andrychow

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie mam takie pytanie czy ktos cos wie na temat tego kjs ktory ponoc ma byc rozgrywany teraz w niedziele w Andrychowie .Dzwoniem do AK Bielskiego ale tam nikt nie odbiera .
  
 
Tez nic nie wiem, a mam plan wystartowac. jak ktos cos bedzie wiedzial pierwszy to niech napisze
  
 
Ziober jak bedziesz wiedzial o KJS ktore sa na punkty do licencji to pisz .oki < a o tym andrychowie cicho jak makiem zasiał
  
 
Dzwonilem do Bujaka, kolesia ktory byl w tym roku dyrektorem kjs-u w Andrychowie i powiedzial ze kjs sie nie odbedzie bo wogole nie mieli tego w planach

pozdro
  
 
Ale panowie! Jak ktoś chce pilnie punkty z KJS to teraz 29 jest w Krakowie jakiś kajtek.
Więcej info TU!
Pozdro z Jawo!
  
 
O tym ponoc KJS dowiedzialem sie z WRC . Ziober jedziesz do tego krakowa
  
 
jade jade jestes ciekaw jak to bedzie
  
 
A ja niezalapalem sie na zapisanie dzwonilem do nich wczoraj nawet o 12:50 a babka ktora odebrala powiedziala ze zapisa sa do 13 i ona niezapisuje przez telefon a ja w tym czasie bylem wpracy i niemaialem kompa pod reka >normalnie sie wnerwilem . Powodzenia Ziober
  
 
dzieki hmm kurde nie wiem czemu ale jakos juz spac nie moge hehehe

pozdrawiam i trzymac sutki za nas
  
 
Jak poszło? jak tam wyglądają próby i konkurencja?
  
 
Ogolnie ogranizacja do dupy Na trase wyruszylismy dopiero po 12. Dojazd na pierwszy pekac ledwo co mozliwy ze wzgledu na mala ilosc czasu ( praktycznie kazdy wjezdzal w swoim czasie). Przez to opoznienie z zaplanowanych 8 prob rozegrano 6 bo juz sie cienmo robilo. Trasa to jeden wielki wyryp, syf, i bloto ( caly czas praktycznie padalo). Koniec koncow zajelismy 4 w klasie ( strata 3,3 s do trzeciego) i 13 w generalce. Najwazniejsze ze jest kolejny punkt do licencji bo po to tam jechalismy

Pozdrawiam
  
 
Ziober jak bedziesz wiedzial o jakis KJS na punkty w niedalekom czasie to daj znac.
  
 
KJS JASTRZĘBIE ZDRÓJ 3.12.2006

regulamin i zgłoszenie tutaj

Z doświadczenia mówię z góry, iż kjs-y w Jastrzębiu są bardzo regulaminowe i składają się z parkingów i lasu pachołków, zdarzały się też próby zrywu i hamowania. Poza tym należy przygotowac się na możliwość odwołania imprezy z racji na niską frekwencję (taka sytuacja miała już miejsce w poprzednich latach).

chciałem dodać, po przeczytaniu regulaminu ,że znalazłem duży plus i duży minus kajtka. Plus- wpisowe tylko 60 zł, minus-nic nie pisze o punktach do licencji (a to najbardziej interesuje kilka osób )

[ wiadomość edytowana przez: Adam_Tychy dnia 2006-11-11 18:59:03 ]
  
 
Tak czy siak nie moglbym go pojechac bo mam troche rzeczy w szkole do roboty :-/. 26.11 jest KJS w Bielsku no i zostaje mi jeszcze jeden kajtek do zaliczenia raczej gdzies poza granicami naszego wojewodztwa :-/ jak ktos cos bedzie wiedzial o jakims kajtku to prosze o info

Pozdrawiam
  
 
KJS Jastrzebie jest na punkty do licencji bo sie pytalem w AK Slaskim. ja zgloszenie juz wyslalem.
  
 
Pytałeś sie może czy wpisowe to rzeczywiście 60 zł?
  
 
Adam oto to sie nie pytałem . a jak ty stoisz juz z licencja masz juz wszystko
  
 
tak mam już komplet punktów
  
 
Kilka zdjęć z KJS Bielskiego > link
  
 
Fajne foty tylko szkoda ze zielony seryjny malacz sie nie zalapał . a ogolnie kjs pierwsza klasa. Oby wiecej takich imprez