SPRZEDAM - ODDAM - Strona 87

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wrzucam zdjęcia tej szpery phantom z ogłoszenia powyżej:
  
 
linki nie chodzom
  
 
Cóż za historia...

Odnosnie ogłoszenia wyżej.

Tu widać pracę zestawu przednie amortyzatory + sprężyny: klik

A tutaj widać że szpera działa przyzwoicie: klik
  
 
Witam, wczoraj lada została rozebrana i przygotowana pod swap . Może komuś sie przyda moje 1.3
http://olx.pl/oferta/lada-2107-silnik-na-czesci-rozrusznik-alternetor-CID5-IDcdMJH.html
  
 
witam moze potrzebuje ktos do swoich laziarek cos z blach :mam do sprzedania nowe: klapa tylna 2106 oraz nowy DACH(poszycie )!!!! (w co nie uwierzylem jak zszedlem do magazynu ze cos takiego lezy.)
  
 
SPRZEDAM
Znalazłem w garażu hak z książeczką opisaną cyrylicą. Wynika z niej, żeto prawdopodobnie do Żyguli - Żiguli
Tutaj informacje dokładniejsze http://allegro.pl/hak-rarytas-ziguli-waz-lada-zabytek-i5734897238.html
Nie chcę wyrzucać tego na złom tylko dlatego, że nie znam przeznaczenia, pochodzenia i go nie wykorzystam.
  
 
Sprzedam skrzynie biegów 4-biegową z 2107. Stan dobry normalnie wszystko działało, nie wypadały biegi.
Cena 50zł

Komplet 4 amortyzatorów do utwardzenia Łady. Przednie od VW T5, tylne od jakiejś Renówki. Wszystko przerobione żeby założyć do Łady. Samochód był na nich zdecydowanie twardszy od seryjnego.
Cena 50zł.

  
 
Wszystko od 2107 1.3:
-Pokrywa zaworów
-Cała głowica razem z kolektorami
-Cewka z kablami
-aparat zapłonowy z nowym palcem
-miska oleju delikatnie przytarta
-Rozrusznik
-Gaźnik + parownik do gazu
-Pompa wody
-Obudowa filtra powietrza
-Wał (nadaje sie na szlif)
-Wałek (krzywki porysowane)
-Skrzynia 4
-Kompletne sprzęgło (Tarcza ma 7mm)
-Słupek
-Obudowa rozrządu
[ wiadomość edytowana przez: Ciumciok dnia 2015-10-26 16:57:15 ]

[ wiadomość edytowana przez: Ciumciok dnia 2015-10-26 16:58:55 ]
  
 
po dlugich namyslach

musze sprzedac swoja lade

10 lat w moich rekach

model 2103

rok 1976

stan bardzo dobry

  
 
Mam do zaoferowania nowoczesne szablony. Więcej info na http://nowoczesneszablony.pl/
  
 
Witam. Mam do sprzedania silnik z łady 2107 1500 92 rok z dosyć małym przebiegiem. Silnik sprzedaję kompletny. Jeśli są jacyś zainteresowani zapraszam priv
  
 
nikt nie chce to idzie na zlom
  
 
Wrzuć fotkę / fotki. No i najważniejsze (przynajmniej dla mnie) - ma ciągłość OC ?

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Cytat:
2015-11-12 19:22:38, emde pisze:
Wrzuć fotkę / fotki. No i najważniejsze (przynajmniej dla mnie) - ma ciągłość OC ?




Kupującego nie obchodzi ciągłość umów OC. Ty kupujesz i zawierasz umowę i to jest dla ciebie najważniejsze.
  
 
Też tak kiedyś myślałem... Kilka lat temu kupiłem Siódemkę. Była to moja druga z kolei Łada. Wszystko OK, opłaty były. Po kilku tygodniach przyszedł list od MTU - okazało się, że Łada miała 1 (słownie: jeden) dzień nieopłaconego OC, jeszcze za poprzedniego właściciela. Wiedząc jaki MTU ma burdel u siebie a chcąc być na czysto z opłatami poszedłem i opłaciłem blankiet (wysłali już gotowy). Było tego do zapłaty około 100 zł. Na moje dane. I co ty na to ?

PS W sumie mógłbym olać temat - w dniu transakcji Łada miała ważne OC ale... sam wiesz jak jest w Polsce i kogo by potem ciągał ubezpieczyciel po sądach. Gdyby ktoś mi nie wierzył to mogę zrobić zdjęcie tego listu/blankietu - mam na pewno w papierach, wszelkie dokumenty związane z autami, umowy etc. trzymam zawsze w teczkach.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Miałem podobną sytuacje, ale był to ponad rok braku OC. Może tobie się chciało za kogoś płacić, mi nie. Było to PZU. Bo paru słowach w oddziale PZU, już nie był to mój problem, tylko poprzedniego właściciela.
  
 
Cytat:
2015-11-12 19:22:38, emde pisze:
Wrzuć fotkę / fotki. No i najważniejsze (przynajmniej dla mnie) - ma ciągłość OC ?


Panowie, a to nie jest ta bez listew, wystawiona za 12 000 zł na alledrogo? Rocznik, model i miasto się zgadzają. Jeśli to ta, to się kolego Mysior nie dziw, że nikt nie chce, bo cena jest z d...py wzięta
Przy okazji, pisałem do Ciebie na priva o numer telefonu i cisza...
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Jak ja to lubię, jak nikt nie da ceny jaką sprzedający sobie wydumał to auto idzie na złom za darmo albo maks pare stówek. Zapewne jest to bardziej opłacalne 😲 niż puści auto taniej.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
jeśli to ta za 12tyś to sprzedający ma mega fantazję i jaki gest! Jak nie sprzeda za tyle pieniędzy to auto na złom. Pięknie, trzeba mieć gest
  
 
A może to miało być 1200 zł?